خرید اقساطی بیمه


خرید اقساطی بیمه با توجه به وضعیت اقتصادی کشور بسیار گسترش یافته است. صنعت بیمه و خرید بیمه نامه های اجباری و غیر اجباری روز به روز بیشتر مورد استقبال مردم قرار می گیرد و بیمه گزاران نیاز به بیمه را بیش از پیش احساس می کنند. اما موانعی در راه خرید بیمه نامه مناسب وجود دارد. از جمله مهم ترین این موانع، قیمت بیمه نامه و البته توان مالی پایین بسیاری از بیمه گزاران است.

خرید اقساطی بیمه

بیمه نامه کوتاه مدت یا قسطی؟

بیمه نامه کوتاه مدت و همچنین بیمه نامه قسطی راهکارهای پیسنهادی برای خرید بیمه نامه بدون فشار مالی است. بیمه نامه کوتاه مدت در واقع زمان بیمه را کوتاه تر می نماید و پس از گذشت زمانی کوتاه، نیاز به تمدید مجدد بیمه نامه است. از معایب بیمه نامه کوتاه مدت، مقرون به صرفه نبودن آن است. زیرا مجموع مبالغ پرداختی برای بیمه های کوتاه مدت بیشتر از بیمه نامه یک ساله می باشد. اما در خرید اقساطی بیمه نامه، معمولا بیمه نامه یک ساله است و فقط مبلغ آن در چند قسط توسط بیمه کزار پرداخت می گردد.

خرید اقساطی بیمه

بیمه نامه قسطی حضوری یا آنلاین؟

خرید بیمه نامه از هر دو روش حضوری و آنلاین امکان پذیر است. خرید حضوری بیمه نامه از شرکت بیمه ایران از طریق نمایندگی بیمه ایران تهران و سایر شهرها امکان پذیر است. ضمن تماس یا مراجعه حضوری به نمایندگی بیمه ایران در تهران ازمشاوره، استعلام، انتخاب مناسب ترین پوشش ها و صدور نقدی یا قسطی بیمه نامه های معتبر این شرکت بیمه بهره مند می شوید.

خرید اقساطی بیمه نامه به روش آنلاین از طریق وب سایت و اپلیکیشن های متعلق به کارگزاران بیمه یا نمایندگی رسمی بیمه صورت می پذیرد. در این روش به جای انتخاب گزینه پرداخت  نقدی باید پرداخت اقساطی را انتخاب نمایید. در این نوع پرداخت در زمان تحویل بیمه نامه، چک های معتبر بانکی مطابق با شرایط مندرج در بیمه نامه از بیمه گزار دریافت می گردد.

خرید اقساطی بیمه

آیا تهیه  اقساطی بیمه نامه فقط برای بیمه نامه های اجباری است؟

خیر، در شرکت بیمه ایران توسط نمایندگی بیمه ایران تهران و سایر شهرها بسیاری از بیمه نامه ها با شرایط خاص به صورت اقساطی ارائه می شوند. خرید اقساطی بیمه

آیا تهیه اقساطی بیمه نامه فقط در تهران امکان پذیر است؟

خیر، این امکان در شرکت بیمه ایران برای بیمه گزاران تمام شهرها فراهم شده است. در تمام مناطق تهران از طریق نمایندگی بیمه ایران شمال تهران، نمایندگی بیمه ایران جنوب تهران، نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران، نمایندگی بیمه ایران در غرب تهران، نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران امکان خرید بیمه نامه قسطی به صورت آنلاین و حضوری فراهم است.

خرید اقساطی بیمه

بیمه شخص ثالث

بیمه شخص ثالث یکی از انواع بیمه خودرو است که امکان خرید اقساطی ان وجود دارد. خرید اقساطی معمولا در تمام طول سال وجود دارد و امکان خرید برای متقاضیان فعال است. در برخی از ماه های سال ممکن است خرید اقساطی بیمه غیر فعال باشد. برای بررسی اینمورد می‌توانید با نمایندگی بیمه ایران تماس و شرایط خرید اقساطی را بررسی کنید.

بیمه بدنه اقساطی

بیمه بدنه یکی دیگر از انواع بیمه است که میتوان آن را به صورت اقساطی تهیه نمود. شرکت‌های بیمه معمولا تمایل بیشتری به ارائه خدمات بیمه اقساطی در حوزه بدنه دارند. از همین جهت است که در تمام طول سال معمولا شرایط برای خرید بیمه بدنه به صورت اقساطی فراهم است. همچنان باید برای خرید انواع بیمه اقساطی مانند بیمه بدنه یا بیمه ثالث با نمایندگی بیمه ایران تماس و شرایط دقیق تر را دریافت کنید.

محاسبه بیمه ثالث ایران

قبل از خرید بیمه ثالث بررسی مواردی که تعیین کننده مبلغ بیمه ثالث می‌باشد ضروری است. محاسبه بیمه ثالث خودرو با بررسی فاکتورهایی مورد محاسبه قرار میگیرد. این فاکتورها عبارتند از:

 • حق بیمه پایه

حق پایه بیمه توسط بیمه مرکزی تعیین می‌شود.

 • تخفیف عدم خسارت

در صورت عدم خسارت تخفیفی شامل بیمه ثالث در سال بعد خواهد شد. این مبلغ تخفیف عدم خسارت نام دارد.

 • کاربری خودرو

کاربری خودرو یکی از موارد تعیین کننده حق بیمه ثالث خودرو می‌باشد.

 • پوشش بیمه ثالث

با تعیین پوشش بیمه هزینه قابل پرداخت برای بیمه ثالث تعیین می‌شود.

 

خرید اقساطی بیمه در بیمه ایران معمولا شامل هزینه اضافی نخواهد بود. خرید اقساطی پرداختی طولانی مدت دارد در صورتی که در خرید نقدی، تمام مبلغ بیمه نامه بصورت نقدی پرداخت می‌شود.به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]


کلمات کلیدی مرتبط با این موضوع:

 • بیمه ثالث بیمه ایران
 • بیمه بدنه بیمه ایران
 • بیمه ایران به صورت اقساطی
 • انواع بیمه خودرو بیمه ایران
 • بیمه خودرو
 • خرید آنلاین بیمه ایران
 • بیمه ثالث برای خودرو
 • نمایندگی‌های بیمه ایران در تهران

 

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری