خرید آنلاین بیمه شخص ثالث بیمه ایران


خرید آنلاین بیمه شخص ثالث بیمه ایران از طریق وب سایت و اپلیکیشن های موجود امکان پذیر است. این وب سایت و اپلیکیشن ها متعلق به کارگزاران رسمی بیمه و یا نمایندگی بیمه ایران درتهران یا سایر شهرها (نماینده حقیقی یا حقوقی) می باشد. اما بهتر است قبل از خرید آنلاین بیمه ثالث ایران مختصری با این بیمه نامه آشنا شوید. بیمه ثالث پرفروش ترین نوع بیمه است. البته اجباری بودن این بیمه نامه در فروش بالای آن بی تاثیر نیست. بیمه ثالث ایران خسارات مالی و جانی وارد شده به اشخاص ثالث را در حوادث رانندگی پرداخت می نماید. سقف پوشش های بیمه ثالث ایران برای خسارات مالی تا سقف انتخاب شده در بیمه نامه است . این عدد در سال 97 بین 7.7 تا 30 میلیون تومان بسته به انتخاب بیمه گزار می باشد. برای خسارات جانی دیه کامل مسلمان در ماه حرام مد نظر قرار می گیرد. این مبلغ در سال 97 معادل 308 میلیون تومان است.

خرید آنلاین بیمه شخص ثالث بیمه ایران

حق بیمه ثالث ایران چگونه محاسبه می گردد؟

در خرید آنلاین بیمه شخص ثالث بیمه ایران ، میزان حق بیمه ثالث ایران بر اساس معیارهای مختلفی تعیین می شود. این معیار ها عبارتند از :

1- حق بیمه پایه ثالث

2- میزان تخفیف عدم خسارت

3- کاهش میزان تخفیف به صورت پلکلنی در صورت بروز خسارت

4- میزان جریمه دیرکرد برای تمدید بیمه نامه ثالث ایران

5- کاربری خودرو و میزان ریسک آن

6- پوشش مالی انتخابی توسط بیمه گزار

7- طول مدت اعتبار بیمه نامه

8-عمر و سال ساخت خودروی مورد بیمه

خرید آنلاین بیمه شخص ثالث بیمه ایران

مراحل خرید آنلاین بیمه شخص ثالث بیمه ایران

1-ورود اطلاعات خودرو

2- انتخاب میزان پوشش خسارت جانی و مالی بیمه ثالث ایران

3- تکمیل خرید و سفارش بیمه نامه ثالث ایران

4- پرداخت حق بیمه به صورت آنلاین یا پرداخت در محل

5- صدور بیمه نامه ثالث و تحویل بیمه نامه در محل

6-تحویل بیمه نامه شخص ثالث سال قبل به نماینده شرکت

خرید آنلاین بیمه شخص ثالث بیمه ایران

خرید آنلاین سایر رشته های بیمه ای در بیمه ایران

علاوه بر امکان خرید آنلاین بیمه شخص ثالث بیمه ایران، این امکان برای بیمه بدنه ایران، بیمه عمر ایران، بیمه آتش سوزی ایران، بیمه زلزله ایران، بیمه مسئولیت ایران و … نیز فراهم شده است.

خرید آنلاین بیمه شخص ثالث بیمه ایران

علاوه بر فروش انلاین بیمه، امکان مشاوره، استعلام و صدور بیمه نامه تمامی رشته های بیمه ای توسط شعب و نمایندگی بیمه ایران تهران و سایر شهرها وجود دارد. این شبکه فروش و نمایندگی بیمه ایران در تمامی مناطق تهران از جمله نمایندگی بیمه ایران شمال تهران، نمایندگی بیمه ایران جنوب تهران، نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران، نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران و نمایندگی بیمه ایران در غرب تهران ارائه خدمات می نمایند.

  

 

[yasr_visitor_votes size=”large”]

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

    نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


    تماس با ما:

    021-88177155 خط ویژه

    09121063949 مشاوره فوری