الحاقیه بیمه بدنه


الحاقیه بیمه بدنه در صورتی توسط نمایندگی بیمه ایران – تهران صادر می گردد که قیمت خودرو تحت پوشش بیمه بدنه ، از زمان صدور بیمه نامه افزایش قابل توجهی داشته باشد. برخی شرکت های بیمه جهت صدور بیمه سقف خاصی را تعیین می کنند .

به طور مثال زمانی الحاقیه بیمه بدنه صادر می گردد که قیمت خودرو بیمه شده  از ارزشی که در قرارداد بیمه نامه درج شده است ، بیش از 20 درصد ، افزایش قیمت داشته باشد.

جهت آگاهی و کسب اطلاعات از نحوه استفاده از الحاقیه بیمه بدنه ایران  با شماره 09121063949 تماس حاصل نمایید.

الحاقیه بیمه بدنه

خرید پوشش نوسانات قیمت خودرو یا خرید الحاقیه بیمه بدنه ؟

احتمالاً اگر شما پوشش فرعی نوسانات بازار بیمه بدنه  را خریداری کرده باشید، شاید این سئوال برای شما پیش آید که آیا لازم هست نسبت به خرید الحاقیه بیمه بدنه نیز اقدام نمایید یا خیر ؟ برای پاسخ به این سئوال باید بگوییم که پوشش فرعی نوسانات بازار شامل افزایش قیمت خودرو تا سقف مشخصی است. اگر افزایش قیمت خودروی شما از سقف تعیین شده در پوشش نوسانات قیمت خودرو بیشتر باشد ، نیاز است نسبت به خرید الحاقیه بیمه بدنه اقدام نمایید.

مبلغ الحاقیه بیمه بدنه

تعیین مبلغ الحاقیه بیمه بدنه به قیمت خودروی شما بستگی دارد و برای هر خودرو متناسب با افزایش ارزش همان خودرو محاسبه می گردد . البته صدور الحاقیه تنها برای بیمه بدنه محدود نمی شود ، چنانچه ارزش سرمایه شما در دیگر بیمه نامه ها نیز با افزایش قیمت روبه رو شوند، شما می توانید از الحاقیه مربوط به آن بیمه نامه استفاده نمایید.

متقاضیان محترم کلیه بیمه نامه های بیمه ایران در تمامی مناطق تهران ، می توانند از طریق نمایندگی بیمه ایران شمال تهران ، نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران ویا از طریق  نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران نسبت به بهره مندی از کلیه خدمات بیمه ای شامل مشاوره رایگان ، استعلام انواع بیمه نامه ها ، خرید و یا تمدید بیمه نامه ها و الحاقیه اقدام نمایند.

  

 

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری