Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

1 –  جهت شروع بیمه عمر ایران و سرمایه گذاری ابتدا وضعیت مالی و نیازهای بیمه ای خود را بررسی کنید.

تحقیق و انتخاب صحیح نوع پوشش بیمه عمرو مدت این بیمه نامه و دیگر تعهدات بیمه عمر و سرمایه گذاری بسیار اهمیت دارد. عدم کسب اطلاعات صحیح و شفاف و همچنین آگاه نبودن از شرایط عمومی و خصوصی بیمه عمر ایران و سرمایه گذاری منجر به پشیمانی بعد از خرید و یا در هنگام خسارت است  به علت اینکه بیمه  عمر و سرمایه گذاری یک قرارداد بلند مدت میباشد و انتخاب درست پوشش ها و تعهدات اهمیت ویژه ای دارد.

** بهترین کار: تماس و مشاوره با ما است، با استفاده از مشاوره شما قادر خواهید بود با توجه به شرایط مورد نظرتان، بهترین پوشش ها و تعهدات را انتخاب و یک سرمایه گذاری صحیح انجام دهید.

2- میزان پس انداز خود و مدت زمان تعهد به پرداخت آن را انتخاب کنید.

تفاوت ثروتمندان با فقرا در زندگی: ثروتمندان بخش قابل توجهی از پولشان را سرمایه گذاری میکنند و بقیه را خرج میکنند ولی فقرا همه پولشان را خرج می کنند و سرمایه گذاری نمی کنند.

مهمترین ویژگی بیمه عمر و سرمایه گذاری، جمع آوری پس اندازهای خرد و کوچک میباشد که به این پس انداز ها، سود به صورت بهره مرکب و همچنین سود روز شمار تعلق میگیرد و همچنین به صورت همزمان، پس از پرداخت اولین حق بیمه، تحت پوشش تعهدات بیمه عمر ایران میباشیم. این حق بیمه در بازه های زمانی ماهیانه، سه ماهه، شش ماهه و سالیانه قابل پرداخت است.

* به علت اینکه سود پرداختی به حق بیمه های بیمه عمر ایران و سرمایه گذاری، به صورت روز شمار و بهره مرکب  محاسبه میشود، در صورت انتخاب پرداختی سالیانه، به طور فزاینده ایی در مبلغ نهایی قابل دریافت، تفاوت ایجاد میکند و این رقم بسیار افزایش پیدا خواهد کرد.

3-از پرداخت حق بیمه به صورت ماهیانه اجتناب کنید.

پرداخت های ماهیانه حق بیمه ، به علت مشغله زیاد و گرفتاری های روزمره ، ممکن است سهوا فراموش شود که البته این امر در بیمه های عمر و سرمایه گذاری زیاد اتفاق می افتد. عدم پرداخت اقساط در سررسید مقرر منجر به کاهش شدید سود مشارکت در منافع بیمه ای میشود ( این سود در پایان هر سال محاسبه و به اندوخته اضافه میشود) امکان به تعویق افتادن اقساط موجب بوجود آمدن استرس و حس اضطراب میشود و همانطور که گفته شد پرداخت سالیانه حق بیمه به دلیل روز شمار بودن و بهره مرکب سود با روش های پرداخت های دیگر ماهیانه، سه ماهه و … تفاوت بسیار زیادی دارد؛ پس باز هم تاکید میکنیم تا آنجایی که امکان دارد پرداخت  بصورت سالیانه را به پرداخت ماهیانه ترجیح بدهید و یا حتی میتوانید آن را هر 6 ماه یکبار پرداخت کنید که باز هم نسب به پرداخت ماهانه بهتر است.

4- پوشش های بیمه ای خود را انتخاب کنید

انتخاب صحیح این پوشش ها ( شامل پوشش های سرمایه فوت به هر علت ، فوت بر اثر حوادث ، امراض خاص و … )  بسیار اهمیت دارد . معمولا پوشش “سرمایه فوت به هر علت” در بیمه عمر و سرمایه گذاری باید بین 25 تا 27 برابر حق بیمه پرداختی سالیانه شما انتخاب شود که این حالت ، بهترین انتخاب هم از نظر اندوخته سرمایه گذاری و هم از  نظر پوشش بیمه ای میباشد.

5- دیدگاه بلند مدت داشته باشید !

به علت اینکه ویژگی زمانی این بیمه نامه اهمیت دارد، جهت استفاده از مزایای بیمه ای و همچنین سرمایه گذاری، باید دیدگاهی بلند مدت ( 10 – 15 – 20 ساله ) داشته باشید، اگر بخواهید کمتر از دو تا سه سال بیمه نامه خود را بازخرید کنید متحمل زیان خواهد شد. اما با گذشت زمان همین پس اندازهای اندک، منجر به دارایی و سرمایه هنگفتی خواهد شد.

همچنین قبل از شروع سرمایه گذاری، مبلغی را انتخاب کنید که بتوانید به صورت بلند مدت از عهده پرداخت حق بیمه در تاریخ های مقرر برآئید.

6- نام های دیگر ( نام های تجاری ) بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری را بشناسید. 

بیمه های عمر و سرمایه گذاری به نام های متنوعی در شرکت های بیمه در کشور ارائه میشوند اما تمامی این بیمه نامه ها ماهیت و کارکرد یکسانی دارند و جزء بیمه های اشخاص میباشند مانند:

بیمه عمر ایران و سرمایه گذاری

بیمه عمر ایران و پس انداز ( و یا بیمه جامع عمر و پس انداز )

بیمه بازنشستگی (و یا بیمه تامين مستمري بازنشستگي )

بیمه عمر ایران و تامين آتيه

بیمه تامين آتيه فرزندان ( و یا بيمه نامه عمر و پس انداز آتيه فرزندان )

بیمه اندوخته ساز

بیمه عمر ایران و تشکیل سرمایه

بیمه تامین هزینه جهیزیه

بیمه تامين هزينه تحصيلات

بیمه جامع زندگی

بیمه زنان خانه دار ( و یا بیمه بازنشستگی زنان خانه دار )

همانطور که در بالا توضیح داده شد، این اسامی در حقیقت نام های تجاری برای بیمه عمر و سرمایه گذاری هستند و  عملکرد همگی برابر میباشد. چرا که ماهیت همگی آنها یکی است و فقط اسامی متعدد بر روی آن گذاشته میشود.  این بیمه نامه در بیمه ایران به اسم مان اسم گذاری شده است که بهترین و کاملترین بیمه در ایران است.

7- همین امروز اقدام کنید !

یک سفر هزار فرسنگی در گام اول شروع میشود. ( کنفسیوس)

اقدام ، مهمترین گام در جهت موفقیت در همه زمینه هاست. اگر پدر شما در بدو تولدتان یک بیمه عمر ایران و سرمایه گذاری برایتان تهیه و با پرداخت حق بیمه های اندک برای شما، در بیست و پنج سالگی یک اندوخته سرمایه گذاری به شما هدیه می کرد ( برای خرید مسکن ، تحصیلات و …)، آیا احساس بهتری نداشتید؟ همیشه برای 10 سال بعد باید همین امروز برنامه ریزی کرد! چرا؟ به این دلیل که عمر به هر صورت میگذرد. در صورتی که اقدامی نکنید 10 – 15 – 20 سال هم میگذرد و تحول خاصی روی نمیدهد و فقط 10 – 15 – 20 سال بیشتر از عمر ما گذشته است، البته این را بدانید شرکت بیمه همواره ریسک شما را قبول نخواهد کرد پس امروز که در صحت و سلامت هستید برای اینکار اقدام فرمایید. بدون شک انتخاب بیمه عمر و سرمایه گذاری در امروز موجب شادی و احساس غرور و رضایت در  آینده است.

به این مقاله امتیاز دهید
[Total: 0 Average: 0]