Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

باید توجه داشت ماهیت بیمه حمایت از افراد آسیب دیده است و این حمایت از محل دریافت حق بیمه از افرادی انجام میشود که حق بیمه پرداخت کرده اما دچار مشکلی نشده و نیاز به حمایت پیدا نکرده اند. با در نظر گرفتن این مطلب به راحتی میتوان پاسخ سوال چرا زنان حتی بیش از مردان به بیمه عمر نیاز دارند؟ را دریافت.

به صورت کلی زنان نیاز بیشتری به حمایت دارند این نکته به دلیل ضعف زنان نیست بلکه ماهیت وجودی آنها است. در بیمه عمر این نیاز به حمایت چندین برابر میشود چرا که در مواقع فوت اعضای یک خانواده زنان مشکلات بیشتری در رابطه با تامین معاش خواهند داشت. در جامعه مردان به راحتی انواع مشاغل را بر میگزینند و این در حالی است که زنان جامعه حق انتخاب محدود تری دارند. مشکلات انتخاب شغل مناسب، انتخاب محیط کاری سلامت، حقوق مناسب و یا حداقلی و مواردی از این دست زنان را در جامعه آسیب پذیر تر و در نتیجه نیاز آنها را به موارد بیمه ای افزایش می دهد.

چرا زنان حتی بیش از مردان به بیمه عمر نیاز دارند؟

چرا زنان حتی بیش از مردان به بیمه عمر نیاز دارند؟

 

 اهمیت بیمه عمر در مقابل دیگر رشته های بیمه ای

دانستن این نکته بسیار اهمیت دارد که داشتن بیمه از هر نوعی (بیمه بدنه ایران / بیمه ثالث ایران / بیمه مسئولیت ایران / بیمه آتش سوزی ایران) برای زنان اهمیت دارد اما دلیل تاکید بر روی بیمه عمر بدان جهت است که بیمه عمر مناسبات حمایت اجتماعی برای زنان را فراهم کرده است. چرا که در مواردی شامل درامد دائمی برای افراد میگردد و در عین حال مانند یک پس انداز قابل اعتماد نقش مهمی در امنیت مالی زنان بازی میکند.

برای دریافت خدمات بیمه ای و یا مشاوره درمورد انواع بیمه میتوانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید

نمایندگی بیمه ایران تهران کد نمایندگی 4576

0912106106939

به این مقاله امتیاز دهید
[Total: 0 Average: 0]