Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
پس انداز و سرمایه گذاری در بیمه عمر ایران چگونه است؟

پس انداز و سرمایه گذاری در بیمه عمر ایران چگونه است؟

پس انداز و سرمایه گذاری در بیمه عمرایران

1) سپرده گذاری:

در حال حاضر نرخ سود سپرده های جاری در بیمه عمر ایران 18%  درصد روز شمار و تضمینی می باشد. حداقل مبلغی که می توان برای ایجاد سپرده در نظر گرفت 50 هزار تومان ماهانه می باشد. سود حاصله از سپرده گذاری در بیمه عمر ایران به شخص پرداخت نمی شود، بلکه در صندوق پس انداز وی واریز خواهد شد.

نکته : با این روش شرکت بیمه  ایران سود حاصله از سپرده گذاری بیمه عمر ایران را از حساب فرد خارج نمی کند و آن را در صندوق پس انداز فرد قرار می دهد تا شخص در پایان قرارداد بیمه ای خود سود مرکب حاصله را در کنار صندوق  خود از بیمه عمر ایران دریافت نماید.

(بیشتر…)

پوشش فوت طبیعی در بیمه عمر ایران

پوشش فوت طبیعی در بیمه عمر ایران

در صورتی که بیمه شده  بیمه عمر ایران بر اثر فوت طبیعی از بین برود:

سرمایه فوت + اندوخته بیمه  سود مشارکت و تضمینی، به خانواده او (ذینفعان مشخص شده در قرار داد) پرداخت میگردد. چنانچه بیمه شده در اثنای قرارداد دچار فوت طبیعی شود، مبلغی بعنوان غرامت و بنام سرمایه فوت طبیعی یا سرمایه عمر (زندگی) به او تعلق می گیرد.

سقف این سرمایه تا دویست میلیون تومان است . این پوشش شرایط سنی و دوره انتظار  ندارد و از بدو تولد تا پایان مدت قرارداد به همه تعلق گرفته و از لحظه شروع قرارداد، فرد تحت پوشش بیمه فوت طبیعی قرار می گیرد.

در صورتی که بیمه شده در بیمه عمر ایران سرپرست خانواده باشد و بر اثر فوت طبیعی از دنیا برود این پوشش می تواند نقش بسیار اثرگذاری در تامین مالی خانواده در فقدان سرپرست خانواده ایفا نماید. چرا که نقش پدر یا سرپرست خانواده در خانواده های ایرانی بسیار پر اهمیت است تکیه بیش از اندازه خانواده به پدر یا سرپرست خانواده در امور اقتصادی موجب میشود که فوت یا ازکارافتادگی سرپرست خانواده لطمه های زیادی را بر پیکره و نظام خانواده وارد کند و چه بسا متاسفانه در بسیاری از موارد نابسامانی های اقتصادی به مشکلات اجتماعی تبدیل شده و بر زندگی پیش رو سایه افکند. در چنین وضعیتی وقوع حوادثی با هزینه های بالا و خارج از توان مالی خانواده ها نیز پیامدهای منفی ناشی از فقدان حضور پدر خانواده و یا سرپرست خانوار را تشدید مینماید. هزینه هایی چون مراسم ازدواج فرزندان، جهیزیه، تحصیل فرزندان، هزینه مربوط به درمان بیماری ها و یا فوت اعضای خانواده و… فشارهای زیادی را بر خانواده وارد می آورد.

با اخذ پوشش بیمه عمر ایران درصورتی که بیمه شده در اثر حادثه فوت نماید، استفاده کننده (گان) بیمه نامه سرمایه فوت طبیعی،  5 تا 35 برابر حق بیمه سالیانه را در صورت فوت بیمه شده، حداکثر تا سقف 4.000.000.000 ريال دریافت می‌نمایند. این پوشش را مطابق با پوشش اصلی بیمه‌نامه تا پایان مدت بیمه نامه و تا 106 سالگی بیمه شده ارائه می گردد.

مزایای این طرح :

امکان بیمه شدن در هر سنی

در صورت از کارافتادگی فرد، شرکت بیمه ایران غرامت میپردازد و تا ده سال مستمری پرداخت میکند.

در صورت بروز حادثه تا 5 میلیون تومان در سال هزینه درمان میپردازد.

در صورت ابتلا به بیماری سرطان تا 30 میلیون تومان میپردازد.

در  صورت بروز سکته مغزی یا قلبی یا پیوند اعضا یا عمل جراحی قلب کرونر تا 20 میلیون تومان میپردازد..

در صورت فوت طبیعی یا فوت در اثر حادثه در هر صورت 4.000.000.000ریال و در مجموع 8.000.000.000ریال به بازماندگان پرداخت میگردد.

در صورت حیات فرد در انتهای قرارداد شرکت بیمه ایران سرمایه یا حقوق بازنشستگی به فرد میپردازد.

امکان پرداخت وام از ابتدای سال سوم بیمه نامه به تعدد و بدوون نیاز به ضامن و سفته.

پرداخت سود روزشمار تضمینی و سود مشارکت.

امکان بازخرید در هر موقعی از بیمه نامه.

امکان انتخاب افرادی که قصد دارید سرمایه فوت به آنها پرداخت شود و انتخاب درصد پرداخت.

معاف از مالیات بر درامد و مالیات بر ارث.

پرداخت سرمایع فوت به بازماندگان بدون نیاز به انحصار وراثت و بدون معطلی.

امکان افزایش پلکانی حق بیمه برای افزایش دادن میزان سرمایه و حقوق بازنشستگی و افزایش پوشش ها.

سرمایه = تمام حق بیمه های پرداختی فرد در طول مدت بیمه نامه + سود روزشمار + سود مشارکت (چه از پوشش های درمان و حادثه و … استفاده بکند و چه استفاده نکند).

میزان سرمایه و تمام پوشش های گفته شده در بالا به میزان حق بیمه پرداختی شما، افزایش یا کاهش میابد.

پوشش ازکارافتادگی در بیمه عمر ایران

پوشش ازکارافتادگی در بیمه عمر ایران

پوشش ازکارافتادگی در بیمه عمر ایران

یکی از پوشش های بیمه عمر ایران ، پوشش از کار افتادگی میباشد. با اخذ این پوشش در صورتی که بیمه شده در اثر حادثه دچار از کار افتادگی دائم کلی و چزئی شود، غرامت متناسب با میزان نقص عضو و از کار افتادگی را دریافت خواهد کرد.

مطابق با آیین نامه حوادث از کار افتادگی یا نقص عضو دائم کلی و جزئی ناشی از حادثه

0-100% سرمایه به هر علت و تا سقف 1,000,000,000 ریال

این پوشش برای گروه سنی 18 تا 70 سال است.

با اخذ این پوشش در صورتی که بیمه شده در اثر حادثه دچار از کار افتادگی کامل و دائم گردد تا پایان مدت بیمه نامه و حداکثر تا سن 70 سالگی پرداخت تمامی حق بیمه های بیمه نامه بر عهده شرکت بیمه ایران میباشد. با احتساب تعدیلات حق بیمه و سرمایه فوت  پوشش را فقط در بیمه عمر ایران طرح مان میبینید.

✔پوشش پرداخت مستمری 1 تا 3 برابر آخرین حق بیمه پرداختی بیمه گذار :

با اخذ این پوشش در صورتی که بیمه شده در اثر حادثه دچار از کارافتادگی کامل و دائم گردد به مدت 10 سال و به میزان 1 تا 3 برابر آخرین حق بیمه پرداختی سالیانه از شرکت بیمه ایران مشمول دریافت مستمری میگردد.

◄هر کدام از این پوشش ها قابل خریداری میباشد و در هنگام پر کردن فرم بیمه نامه شما باید تیک گزینه را زده باشید تا تحت حمایت این پوشش ها قرار بگیرید.

◄تمامی پوشش های تکمیلی فوت حادثه به غیر از پوشش فوت بعلت حادثه تا سن 70 سالگی بیمه شده ارائه میگردد.

◄نحوه پرداخت مستمری فارغ از نحوه  پرداخت حق بیمه ، بصورت سالیانه میباشد.

پوشش درمان بیماریهای خاص در بیمه عمر ایران

پوشش درمان بیماریهای خاص در بیمه عمر ایران

در زمان بروز بیماری های خاص ممکن است شما از طرف کارفرمای خود بیمه درمانی  داشته باشید، ولی از آنجایی که درمان بیماری های خاص دارای هزینه های بالایی می باشد، اگر بیمه درمانی شما به تنهایی تمام این مبالغ را پرداخت نکند در این زمان یک بیمه درمانی مکمل می تواند خیلی به شما در پرداخت هزینه درمانی بیماری های خاص کمک کند. شما بدون نیاز به ارائه صورت هزینه می توانید، از پوشش بیماریهای خاص بیمه عمر ایران بهره مند شوید. پوشش امراض خاص بیمه عمر ایران ( مان )  تا سقف 20 میلیون تومان  برای مجموع پنج نوع بیماری می باشد و بیمه شده می تواند در هر زمان متناسب با مبلغ پرداختی از این پوشش برخوردار گردد.

بیماری های تحت پوشش  بیمه نامه بیمه عمر ایران عبارتند از هر گونه عارضه جسمی و یا اختلال در اعمال طبیعی اعضاء و جهاز مختلف بدن که ناشی از بروز سکته قلبی، سکته مغزی،جراحی عروق قلبی (کرونر)، و پیوند اعضای اصلی بدن انفارکتوس (قلبی) سکته (Myocardial Infarction) :عبارت است از: از بین رفتن بخشی از بافت عضله قلب در نتیجه خون رسانی ناکافی، این تشخیص بر اساس وجد حداقل دو یافته از یافته های زیر صورت می گیرد:

الف) وجود تاریخچه ای از درد سینه ای.

ب) تغییرات جدید در نوار قلب (E.C.G) .

ج) افزایش آنزیم های قلبی.

جراحی عروق قلب (کرونری) (Coronary Artery Bypass Graft) : عبارت است از انجام عمل جراحی قلب باز به وسیله گرافت عروق کرونر (CABG) برای ترمیم یک رگ یا بیشتر از عروق قلبی که تنگ و یا مسدود شده باشند. لزوم انجام عمل جراحی باید به وسیله آنژیوگرافی عروق کرونر تایید شده باشد. آنژیوپلاستی یا هر نوع اقدام دیگری که از طریق روش های داخل عروقی انجام می گیرد از این پوشش مستثنی هستند.

سکته مغزی (Stroke) : عبارت است از هر واقعه عروقی مغز یا ترومای سر که باعث نتایج و عوارض عصبی (نورولوژیک) به مدت بیش از 24 ساعت شود و شامل خونریزی یا آمبولی از یک منبع خارجی مغز باشد که با سی تی اسکن یا M.R.I تایید گردد.

پیوند اعضای اصلی بدن (Main-Organ-Graft) : پیوند اصلی اعضای بدن عبارت است از دریافت عضو از طریق پیوند یکی از اندامهای زیر:

الف) قلب

ب) ریه

ت) کبد

ث) کلیه

ج) مغز استخوان

ح) چشم

نکته قابل توجه اینکه هزینه درمان سرطان جداگانه است و این یک مزیت بزرگ است چراکه از امراض خاص و سرطان به طورجداگانه میشود استفاده کرد و پوشش سرطان تا 30 میلیون تومان است، درحالیکه شرکت های دیگر سرطان را نیز جز پوشش امراض خاص حساب میکنند که شما یا از پوشش امراض خاص و یا از پوشش سرطان میتوانید بهره ببرید که در واقع زیان خواهید کرد؛ اما در بیمه عمر ایران هر کدام به طور جداگانه قابل استفاده است.

پوشش حوادث در بیمه عمر ایران

پوشش حوادث در بیمه عمر ایران

زندگی درجهان پرشتاب امروز مخاطرات زیادی به همراه داردکه گاه منجر به زیانهای غیرقابل جبران میگردد، یمه عمر ایران مکانیزمی است که در آن ریسک (خطر) از اشخاص یا اموال به شرکت بیمه منتقل گردیده و در این بین شرکت بیمه با ایجاد صندوقی متشکل از پرداختهای بیمه شدگان (حق بیمه) به جبران خسارت یا پرداخت سرمایه اقدام می نمایند.

در صورتی که حادثه ای پیش بیاید سه حالت ممکن است پیش بیاید:

1. فرد دچار صدمات و جراجات میشود —> بیمه عمر ایران هزینه پزشکی تا سقف 50 میلیون ریال به وی پرداخت میکند.

2. فرد دچار از کارافتادگی دائم و یا نقص عضو  میشود —> بیمه عمر ایران به وی مستمری به مقدار تا3 برابر اخرین حق بیمه پرداخت شده تا 10 سال پرداخت میکند و فرد را از پرداخت البــــاقی اقساط باقیمانده معاف میکند و با احتساب تمامی حق تعدیل ها خود شرکت به جای وی پرداخت میکند. ( 0 تا % 100 سرمایه فوت به هر علت و تا سقف 1.000.000.000 ريال )

3. فرد در اثر حادثه فوت میکند —> در این حالت بیمه عمر ایران، سرمایه فوت به مقدار 1 تا 3 برابر سرمایه فوت عادی و حداکثر تا سقف 2.000.000.000 ريال پرداخت میکند.

شرایط عمومی پوشش بیمه حادثه در بیمه عمر:

پوشش تکمیلی بیمه فوت، نقص عضو و از کار افتادگی جزیی، کلی و دائم و هزینه پزشکی در اثر حادثه

بیمه ایران بنابر پرسشنامه و پیشنهاد تکمیل شده توسط بیمه گذار و براساس قانون و مقررات بیمه در ایران و طبق شرایط عمومی بیمه حوادث شخصی موافقت می نماید درصورت فوت بیمه شده، نقص عضو و از کارافتادگی جزیی، کلی و دائم بیمه شده و پرداخت هزینه های پزشکی بیمه شده در اثر حادثه نسبت به پرداخت غرامت بر اساس سرمایه های مندرج طبق پیوست شماره یک بیمه نامه عمر  اقدام نماید.

تمامی بیمه شدگان عمر و تامین آتیه می توانند پوشش تکمیلی پرداخت هزینه پزشکی حادثه را فعال نمایند. در صورت بروز حوادث و ایجاد هزینه های پزشکی، بیمه شده میتواند به میزان حداکثر سالی 5 میلیون تومان از شرکت غرامت دریافت کند.

ماده ۱- حادثه :

حادثه عبارت است از هر واقعه ناگهانی ناشی از یک عامل خارجی که بدون قصد و اراده بیمه شده بروز کرده و منجر به جرح، نقص عضو، از کار افتادگی و یا فوت بیمه شده گردد.

ماده ۲- نقص عضو و از کار افتادگی دائم و قطعی:

نقص عضو یا از کار افتادگی دائم و قطعی عبارت است از قطع، تغییر شکل و یا از دست دادن توانایی انجام کار عضوی از اعضای بدن که ناشی از حادثه بوده و وضعیت دائم و قطعی داشته باشد.

ماده ۳- هزینه پزشکی :

هزینه پزشکی عبارت است از هزینه هایی که در صورت تحقق خطرات، بیمه شده مستقیما در مقابل دریافت خدمات درمانی متحمل می گردد.

ماده ۴- خطرات بیمه شده :

تامین بیمه گر با رعایت استثنائات و محدودیت های مندرج در الحاقیه شامل تحقق خطر (حادثه) موضوع ماده ۱ این الحاقیه میباشد. تحقق خطرات زیر نیز جزو تعهدات بیمه گر محسوب می گردد:

۱-۴- غرق شدن، مسمومیت، تاثیر گاز، بخار و یا مواد خورنده مانند اسید.

۲-۴- ابتلا به هاری، کزاز و سیاه زخم.

۳-۴- دفاع مشروع بیمه شده.

۴-۴- اقدام به نجات اشخاص و اموال از خطر.

ماده ۵- استثنائات :

موارد زیر تحت پوشش نخواهد بود:

۱-۵- خودکشی و یا اقدام به آن.

۲-۵- صدمات بدنی که بیمه شده عمدا موجب آن می شود.

۳-۵- مستی یا استعمال هرگونه مواد مخدر و یا داروهای محرک بدون تجویز پزشک.

۴-۵- ارتکاب بیمه شده به اعمال مجرمانه اعم از مباشرت ، مشارکت و یا معاونت در آن.

۵-۵- فوت بیمه شده به علت حادثه عمدی از طرف ذینفع (اعم از مباشرت، مشارکت و یا معاونت) که در این صورت بیمه گر منحصرا متعهد به پرداخت سهم سایر افراد ذینفع در سرمایه بیمه خواهد شد.

۶-۵- هر نوع دیسک و یا فتق بیمه شده.

۷-۵- بیماری و ابتلا به جنون بیمه شده مگر آنکه ابتلا به جنون ناشی از تحقق خطر موضوع ماده ۱ باشد.

۸-۵- پرش با چتر نجات به صورت سقوط آزاد.

ماده ۶- متوقف شدن بیمه تکمیلی:

پوشش های تکمیلی حادثه در موارد ذیل خود به خود فسخ شده و دیگر اعتباری نخواهد داشت:

۱-۶- درصورتفسخ و یا باز خرید بیمه نامه.

۲-۶- در صورت تعلیق و مخفف شدن بیمه نامه اصلی.

۳-۶- برقراری مجدد پوشش های تکمیلی تابع بیمه نامه اصلی یمه عمر ایران خواهد بود.

ماده ۷- خطراتی که فقط با موافقت کتبی بیمه گر و پرداخت حق بیمه اضافی قابل پوشش است:

۱-۷- شورش، انقلاب، بلوا، اعتصاب، قیام، آشوب، کودتا و اقدامات احتیاطی مقامات نظامی و انتظامی.

۲-۷- زمین لرزه و آتش فشان.

۳-۷- ورزش های سوارکاری، قایقرانی و هدایت موتور سیکلت دنده ای، هدایت و یا سرنشینی هواپیمای آموزشی، اکتشافی و غیر تجاری، هدایت یا سرنشینی اتومبیل کورسی (مسابقه ای)، هدایت و یا سرنشینی هلیکوپتر، غواصی، پرش با چتر (به جز سقوط آزاد) و هدایت کایت یا سایر وسایط نقلیه پرواز بدون موتور.

پوشش بیماری سرطان در بیمه عمر ایران

پوشش بیماری سرطان در بیمه عمر ایران

سرطان شايع‏ ترين علت مرگ در افراد زير ۷۵سال و دومين عامل مرگ پس از بيماري‏هاي قلبي و عروقي در جمعيت بالاي ۷۵سال است. براساس آمارهاي رسمي، هرساله تعداد قابل توجهي در جهان مبتلا به سرطان مي‏ شوند كه عليرغم برخورداي از بيمه‏ هاي درماني عام، متحمل هزينه‏ هاي سرسام آوری مي‏گردند، زيرا هزينه‏ هاي درمان سرطان توسط بيمه‏ نامه هاي متداول تحت پوشش قرار نمي‏گيرند، به همين دليل پوشش سرطان در بیمه عمر ایران كه طي چند سال گذشته توسط شرکت بیمه ایران  طراحي و در اختيار مردم قرار گرفته است با استقبال گسترده‏اي روبرو شده .

بررسي‏ ها نشان مي‏دهد، آمار سرطان در كشور ما نيز بسيار نگران‏ كننده است و هرساله ميزان ابتلا به آن افزايش مي‏يابد به‏ طوري كه در سال ۲۰۲۰ تعداد موارد جديد به ۵۰۰۰۰۰ در سال بالغ خواهد شد. سرطان اتفاقي تلخ، اما به شدت واقعي است و شايد كمتر كسي چاره كار را، چشم فروبستن و ناديده گرفتن آن بداند. سرطان: عبارت است از بيماريهايی كه به وسيله حضور يك تومور بدخيم نشان داده شده و با رشد و انتشار غيرقابل كنترل سلول هاي بدخيم و تهاجم بافتی مشخص می شود.

استثنا:

هرگونه سرطان در جاي غير مهاجم (In Situ) و كليه سرطان هاي پوست به استثناي ملانوم بدخيم از تعريف فوق مستثنی هستند.

میزان پرداخت:

پرداخت تا 50 درصد سرمایه فوت و حداکثر به میزان 300.000.000 ريال به صورت بلاعوض در صورت ابتلا شدن بیمه شده به بیماری سرطان.

مزایای عالی بیمه عمر ایران

زمانی که نیاز به درمان پزشکی دارید، بیمه عمر ایران از شما حفاظت می کند.

در زمان بروز بیماری های خاص ممکن است شما از طرف کارفرمای خود بیمه درمانی  داشته باشید، ولی از آنجایی که درمان بیماری های خاص دارای هزینه های بالایی می باشد، اگر بیمه درمانی شما به تنهایی تمام این مبالغ را پرداخت نکند در این زمان یک بیمه درمانی مکمل می تواند خیلی به شما در پرداخت هزینه درمانی بیماری های خاص کمک کند. شما بدون نیاز به ارائه صورت هزینه می توانید، از پوشش بیماریهای خاص بیمه عمر ایران بهره مند شوید. پوشش امراض خاص بیمه عمرایران ( مان )  تا سقف 20 میلیون تومان  برای مجموع پنج نوع بیماری می باشد، و بیمه شده می تواند در هر زمان متناسب با مبلغ پرداختی از این پوشش برخوردار گردد.

 

 استفاده از وام

یکی از بهترین مزایای بیمه عمر ایران و زندگی بیمه ایران دریافت وام  بدون هیچگونه تشریفات اداری از محل اندوخته این بیمه نامه می باشد. دریافت وام بیمه عمر ایران، به بیمه شده این اجازه را می دهد قبل از سر رسید و پایان قرار داد بیمه نامه و در مواقعی که احتیاج به منبع مالی از اندوخته بیمه نامه خود را دارد بتواند از اندوخته بیمه نامه خود برداشت نماید. به زبانی ساده تر بیمه گذار میتواند از مبالغی که به عنوان حق بیمه پرداخت کرده است و در طی مدت بیمه نامه به آن سود نیز تعلق گرفته است بودن بازخرید بیمه نامه از آن استفاده کند.
 پوشش حادثه ببیمه عمر ایران
زندگی درجهان پرشتاب امروز مخاطرات زیادی به همراه داردکه گاه منجر به زیانهای غیرقابل جبران میگردد، بیمه مکانیزمی است که در آن ریسک (خطر) از اشخاص یا اموال به شرکت بیمه منتقل گردیده و در این بین شرکت بیمه با ایجاد صندوقی متشکل از پرداختهای بیمه شدگان (حق بیمه) به جبران خسارت یا پرداخت سرمایه اقدام می نمایند.در صورتی که حادثه ای پیش بیاید سه حالت ممکن است پیش بیاید:

پوشش بیمه سرطان

 سوال اینجاست که پوشش سرطان بیمه عمر ایران و زندگی مان بیمه ایران چیست؟

 

آزمایش پزشکی
بخشی از این بیمه نامه مربوط به پوشش های بیماری و پزشکی میباشد پس شرکت بیمه باید از وضع سلامتی شما آگاه باشد بنابراین پزشک معتمد شرکت شما را برای انجام یک سری آزمایشات پزشکی بنابر سن و جنسیت شما، به آزمایشگاه معرفی میکند تمام هزینه های آزمایشات بر عهده شرکت بیمه میباشد.

پوشش از کار افتادگی
یکی از پوشش های بیمه عمر مان ، پوشش از کار افتادگی میباشد. با اخذ این پوشش در صورتی که بیمه شده در اثر حادثه دچار از کار افتادگی دائم کلی و چزئی شود، غرامت متناسب با میزان نقص عضو و از کار افتادگی را دریافت خواهد کرد.

پوشش هزینه پزشکی

 

پایان نگرانی ها در مورد پرداخت هزینه های پزشکی ناشی از حادثه  در قالب پوشش هزینه های پزشکی بیمه عمر و زندگی مان بیمه ایرانبیمه ایران برای اولین بار در ایران در بیمه های عمر و زندگی، پوشش هزینه های پزشکی حادثه را برای بیمه گذاران خود لحاظ کرده است.هزینه پزشکی عبارت است از هزینه هایی که بیمه شده یا بیمه گذار به علت تحقق خطرات موضوع بیمه نامه بابت هزینه پزشکی ناشی از حادثه  پرداخت می نماید. به زبان ساده در صورتی که  بیمه شده در برابر خطراتی که بر اثر حادثه منجر به پرداخت هزینه های بستری و پزشکی می شود، پوشش داشته و شرکت بیمه ایران تا سقف 5 میلیون تومان ( در هر سال ) این هزینه ها را پرداخت می نماید. میزان پرداخت هزینه پزشکی برابر است با 0-20% سرمایه فوت،  سالانه تا سقف 5 میلیون تومان است. این میزان بستگی به میزان حق بیمه پرداختی شما دارد و متناسب با آن کم و زیاد میشود. اگر پزشک معالج تشخیص دهد که انتقال بیمه شده اورژانسی است و امکان معالجه بیمه شده در محل وقوع حادثه نباشد ، جز هزینه های پزشکی محسوب میشود و قابل پرداخت است.

پوشش فوت طبیعی بیمه عمر
هدف اصلی بیمه نامه عمر ایران ( مان ) ایجاد یک صندوق مالی و پس انداز برای بیمه شده می باشد ولی در کنار این نوع پس انداز، بیمه شده را تحت پوشش و حمایت درمان بیماری  و پوشش های تکمیلی آن نیز قرار می دهد. پوشش های تکمیلی و درمانی بیمه عمر ایران شاید در ذهن تداعی کننده بیماری، فوت و یا ناراحتی باشد ولی در اصل این گونه نبوده و یکی از مزایای مهم و اصلی این طرح پس انداز به شمار می رود.

چرا زنان حتی بیش از مردان به بیمه عمر نیاز دارند؟

باید توجه داشت ماهیت بیمه حمایت از افراد آسیب دیده است و این حمایت از محل دریافت حق بیمه از افرادی انجام میشود که حق بیمه پرداخت کرده اما دچار مشکلی نشده و نیاز به حمایت پیدا نکرده اند. با در نظر گرفتن این مطلب به راحتی میتوان پاسخ سوال چرا زنان حتی بیش از مردان به بیمه عمر نیاز دارند؟ را دریافت.

به صورت کلی زنان نیاز بیشتری به حمایت دارند این نکته به دلیل ضعف زنان نیست بلکه ماهیت وجودی آنها است. در بیمه عمر این نیاز به حمایت چندین برابر میشود چرا که در مواقع فوت اعضای یک خانواده زنان مشکلات بیشتری در رابطه با تامین معاش خواهند داشت. در جامعه مردان به راحتی انواع مشاغل را بر میگزینند و این در حالی است که زنان جامعه حق انتخاب محدود تری دارند. مشکلات انتخاب شغل مناسب، انتخاب محیط کاری سلامت، حقوق مناسب و یا حداقلی و مواردی از این دست زنان را در جامعه آسیب پذیر تر و در نتیجه نیاز آنها را به موارد بیمه ای افزایش می دهد.

چرا زنان حتی بیش از مردان به بیمه عمر نیاز دارند؟

چرا زنان حتی بیش از مردان به بیمه عمر نیاز دارند؟

 

 اهمیت بیمه عمر در مقابل دیگر رشته های بیمه ای

دانستن این نکته بسیار اهمیت دارد که داشتن بیمه از هر نوعی (بیمه بدنه ایران / بیمه ثالث ایران / بیمه مسئولیت ایران / بیمه آتش سوزی ایران) برای زنان اهمیت دارد اما دلیل تاکید بر روی بیمه عمر بدان جهت است که بیمه عمر مناسبات حمایت اجتماعی برای زنان را فراهم کرده است. چرا که در مواردی شامل درامد دائمی برای افراد میگردد و در عین حال مانند یک پس انداز قابل اعتماد نقش مهمی در امنیت مالی زنان بازی میکند.

برای دریافت خدمات بیمه ای و یا مشاوره درمورد انواع بیمه میتوانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید

نمایندگی بیمه ایران تهران کد نمایندگی 4576

0912106106939

آتیه فرزندان در بیمه عمر ایران

 بیمه نامه بیمه عمر ایران چه پوشش هایی دارد؟ 

1- امکان پرداخت حق بیمه به صورت سالانه و یا اقساط ماهیانه

2- دریافت وام بدون ضامن با بازپرداخت 2 ساله

3- پرداخت سرمایه در انتهای قراداد ( تمام پول های پرداختی شما + سود روزشمار +  سود مشارکت )

3-امکان دریافت اصل و یا بخشی از اندوخته

4-تحت پوشش قرار گرفتن فرزندان تحت پوشش بیمه درمان

5-استفاده از سایر پوشش های بیماری حادثه و …

حداقل 50.000 تومان  ماهانه و یا حداقل 300 هزار تومان سالانه

بیمه نامه بیمه عمر ایران بر پایه دو اصل مهم، یعنی مدت بیمه نامه و میزان حق بیمه بنا شده است، بدین شرح که هرچه میزان حق بیمه پرداختی شما و متناسب با آن مدت بیمه نامه بالاتر باشد، بیمه نامه دارای سوددهی بیشتر میباشد. همچنین افراد می تواند با توجه به نیاز خود و با کمک مشاوران ما، بهترین جدول بیمه ای را انتخاب و بیمه نامه خود را خریداری نمایند. ذکر این نکته را ضروری می دانیم که بیمه عمر ایران و آتیه فرزندان یک پکیج بیمه ای (شامل چند پوشش)  می باشد و صرفا یک پوشش سرمایه گذاری نمی باشد، پس لحاظ کلیه پوشش ها جهت انتخاب یک بیمه نامه مناسب ضروری می باشد.