Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

بهترین بیمه بدنه خودرو کدام است؟

بهترین بیمه بدنه خودرو کدام است؟

بهترین بیمه بدنه خودرو کدام است؟ برای دستیابی به پاسخ این پرسش و انتخاب بهترین و مناسب ترین بیمه بدنه باید آیتم های مختلفی را بررسی نمود. بسیاری از این آیتم ها هر ساله توسط بیمه مرکزی مورد بررسی قرار گرفته و سپس نتایج آن ها منتشر می گردد. بیمه مرکزی شرکت های بیمه را با توجه به نتایج به دست آمده رتبه بندی نموده و به انتخاب سهل تر بیمه گزاران کمک می نماید.

بهترین بیمه بدنه خودرو کدام است؟

بررسی معیارهای بهترین بیمه بدنه

معیارهای بررسی بیمه بدنه برای پاسخگویی به پرسش بهترین بیمه بدنه خودرو کدام است؟ به شرح ذیل می باشد :

1- توانگری مالی شرکت بیمه

2- میزان رضایت بیمه گزاران از خدمات شرکت بیمه

3- م

 

بهترین بیمه بدنه خودرو کدام است؟

بهترین بیمه بدنه خودرو کدام است؟

  

شرایط بیمه بازنشستگی بیمه ایران

شرایط بیمه بازنشستگی بیمه ایران یکی از مهمترین مسئله هایی است که در زندگی افراد بازنشسته تحت پوشش بیمه عمر ایران نقش مهمی را ایفا می کند. زیرا در ایران یکی از بزرگترین مشکلاتی که افراد در دوران بازنشستگی خود دارند یافتن شغل برای امرار معاش می باشد تا بتوانند از پس هزینه های سنگین امورات روزمره خود بربیایند. البته مشکل بازنشستگان تنها دغدغه یافتن شغل مناسب نیست بلکه دیگر بازنشستگان از نظر بدنی قدرت کار کردن را مانند قبل نخواهند داشت .

 

شرایط بیمه بازنشستگی بیمه ایران

 

زیرا با بالا رفتن سن قوای جسمی افراد نیز کمتر می شود و افراد با امراض مختلف در کهنسالی دست به گریبان هستند. به همین دلیل بازنشستگان با مشکلات مالی و جسمانی زیادی مواجه هستند . راهکار برای رفع مشکلات متعدد بازنشستگان ، بیمه عمر و بازنشستگی است و شرایط بیمه بازنشستگی بیمه ایران است که می تواند یک دلگرمی برای تمامی بازنشستگان عزیز باشد.

البته قابل ذکر است که این دوران سخت فقط در ایران مصداق دارد و در اکثر کشورهای جهان ، افراد بازنشسته معمولاً به دور از نگرانی در مورد تأمین مایحتاج معیشتی خود زندگی می کنند که همین امر باعث می گردد  دوران بازنشستگی ، دوران خوشایند برای آنها باشد. اما با راهکاری که شرکتهای بیمه صادر کننده بیمه عمر  ،علی الخصوص بیمه عمر ایران برای بازنشستگان عزیز در نظر گرفته است دیگر دوران سخت برای آنها نیز با شرایط بیمه بازنشستگتی بیمه ایران به پایان می رسد. یکی از بزرگترین مزیتهای بیمه عمر این است که شما می توانید با پرداخت 10 سال حق بیمه ، بازنشسته شوید و از مزایای آن بهره لازم را ببرید.

بیمه عمر و بازنشستگی ایران

بیمه عمر ایران به دو بخش اصلی طبقه بندی شده است

 • بخش سرمایه گذاری
 • پوشش های بیمه ای

بخش پوشش های بیمه ای شامل پوشش های از کار افتادگی ، بیماری های خاص ، فوت  بر اثر حادثه ، سرطانها ، فوت طبیعی می باشد . بخش سرمایه گذاری بیمه عمر و بازنشستگی ایران شامل پرداخت سود مشارکتی و تضمینی ، پرداخت سرمایه و پرداخت وام بدون ضامن می باشد.

نکته : در پوشش سرمایه گذاری این امکان برای بیمه گزار وجود دارد که سرمایه خود را به ضافه سودهایی که به آن تعلق گرفته شده است را به صورت یکجا و یا به صورت مستمری دریافت نماید.

شرایط بازنشستگی بیمه عمر

از شرایط بیمه بازنشستگی بیمه ایران و یکی از بهترین مزایای بیمه عمر ایران این است که شما این امکان را دارید پس از اتمام قرارداد بیمه عمر خود ، سرمایه خود را که در طول مدت قرارداد اندوخته اید را به صورت مستمری در دوران بازنشستگی خود دریافت نمایید. برای دریافت مستمری شما شما باید قسمتی یا کل سرمایه خود را نزد شرکت بیمه قراردهید .

لازم به ذکر است که مقدار مستمری بستگی به میزان سرمایه اندوخته شده شما نزد شرکت بیمه و مدت قراردادتان دارد. هرچه سرمایه شما بیشتر باشد مستمری که دریافت می کنید نیز ، مسلماً بیشتر خواهد بود.

شاید علاوه بر بیمه عمر شما به بیمه نامه های زیر نیز علاقه مند باشید.

بیمه بدنه ایران

بیمه مسئولیت ایران

بیمه مسافرتی ایران

بیمه ثالث ایرایبیمه مان

بیمه مان

بیمه مان با هدف نفوذ و توسعه روزافزون بیمه های زندگی در میان تمامی اقشار مختلف جامعه توسط کارشناسان شرکت بیمه ایران طراحی و ارائه گردیده است. خرید بیمه عمر راه بسیار مناسبی برای جمع آوری پس انداز و همچنین بهره مندی از پوشش های مناسب بیمه ای در مقابله با بیماری ها و خطرات است. لذا با توجه به این دو نکته توصیه می شود که افراد حداقل از یک بیمه عمربهره مند شوند تا در مواقع رویارویی با خطرات و شرایط دشوار آن ها را یاری نماید.

بیمه مان

چرا بیمه مان ؟

این نوع از بیمه عمر ایران بسیار منعطف طراحی شده است. نیازهای بیمه ای و انتظارات افراد با سطح درآمد مختلف و سطوح اجتماعی متفاوت در این طرح بیمه عمر ایران گنجانده شده است. بیمه مان مفهوم ماندگاری، امید و نشاط را در خود دارد. همچنین این بیمه نامه با شعار زیر در بازار بیمه کشور مطرح گردید:

بیمه زندگی، بیمه مان

نهالی نو از ریشه های کهن

بیمه مان توسط شرکت بیمه ایران (تنها بیمه دولتی کشور) ارائه شده است. این موضوع خود اولین گام در ایجاد اطمینان خاطر برای بیمه گزاران است. همچنین این بیمه نامه مزایا و ویژگی های منحصر به فرد و منعطفی دارد که آن را پیشتاز درعرصه بیمه عمر نموده است.

بیمه مان

مزایای بیمه مان

بیمه زندگی مان با توجه به آیتم هایی که ارائه می نماید درای مزیت های فراوانی برای بیمه گزار می باشد. برخی از این مزایا عبارتند از :

1- ریافت سود علی الحساب تضمینی

2- دریافت سود مشارکت ( 85 % سودحاصله از سرمایه گذاری)

3- امکان تبدیل اندوخته بیمه نامه به بیمه بازنشستگی ( دریافت مستمری )

4- امکان دریافت وام تا سقف 90 % اندوخته ریاضی

نکته :

* دریافت وام بدون نیاز به ضامن می باشد.

* دریافت وام از پایان سال دوم بیمه نامه امکان پذیر است.

5- ارائه اطلاعات مالی شفاف از شرایط بیمه نامه توسط بیمه ایران

6- امکان بازخرید بیمه مان از ابتدای ماه دوم

بیمه مان

سایر مزایای بیمه مان :

7- امکان پرداخت حق بیمه به صورت ماهانه، شش ماهه و سالانه

8- امکان پرداخت حق بمه با نرخ ثابت و یا افزایشی (افزایش نرخ حق بیمه به صورت سالانه است.)

9- معافیت از پزداخت مابقی اقساط و دریافت مستمری در صورت ازکارافتادگی

10- معافیت پرداخت مالیات بر درآمد و مالیات بر ارث شامل بیمه مان می باشد.

11- پرداخت هزینه درمان بیماری های خاص، سرطان و …

12- تعیین ذی نفع به ذلخواه بیمه گزار

13- مصون بودن سرمایه بیمه عمر ایران از طلبکاران و توقیف

و …

بیمه مان

خرید بیمه مان

 خدمات بیمه زندگی مان شامل مشاوره،استعلام و صدور در نمایندگی بیمه ایران تهران و سایر شهرها ارائه می گردد. در شهر تهران نمایندگی های زیر مسئول ارائه خدمات بیمه عمر ایران می باشند :

-نمایندگی بیمه ایران شمال تهران

– نمایندگی بیمه ایران جنوب تهران

نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران

– نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران

– نمایندگی بیمه ایران در غرب تهران

بیمه مان


مطالبی که ممکن است برای شما جالب باشد:

بیمه ثالث ایران / بیمه بدنه ایران / بیمه مهندسی ایران / بیمه مسئولیت ایران / بیمه مسافر تی ایران / بیمه آتش وزی ایران / بیمه زلزله ایران 

مبلغ بیمه عمر چقدر است؟

مبلغ بیمه عمر چقدر است ؟ هر فردی با توجه به درآمد و شرایط خود می تواند بیمه عمر و سرمایه گذاری راخریداری کند. برای متقاضیان بیمه عمر این امکان وجود دارد که مبلغ حق بیمه و روش پرداخت را خود انتخاب نمایند.شاید این امر برای بیمه گزار مهم باشد که بداند مبلغ بیمه عمر چقدر است تا بتواند ، شرکت های مختلف را با یکدیگر از نظر قیمت مقایسه نماید.

مبلغ بیمه عمر

طبق قوانین بیمه مرکزی اختلاف قیمت آنچنانی بین انواع بیمه های زندگی وجود ندارد . تنها تفاوت قیمت در بعضی جزئیات است که به علت رقابت بین شرکت های بیمه صورت می پذیرد و بیشتر به منظور تبلغات و جذب مشتری ارائه و اعلام می گردد.

اکثریت افرادی که مایل به خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری هستند ، اشخاصی هستند که اهل پس انداز و سرمایه گذاری طولانی مدت می باشند.

بیمه عمر “مان ” جامع ترین بیمه عمر و زندگی در ایران است که با توجه به سابقه خوب بیمه ایران در صنعت بیمه به دلیل اینکه بخش عمده ای از سهام بیمه عمر را در صنعت بیمه از آن خود کرده است با استقبال خوبی از طرف مردم برخوردار شده است. شرکت بیمه ایران از طریق بیمه عمر ایران برای سهولت پرداخت حق بیمه ، انواع پرداخت ها را برای بیمه گزاران ممکن ساخته است تا متقاضیان سرمایه گذاری در بیمه عمر بتوانند حق بیمه را بسته به شرایط خود به صورت یکجا ، سالانه ، شش ماه یکبار ، سه ماه یکبار و ماهانه پرداخت نماید. بدیهی است که بهترین نوع پرداخت حق بیمه ، بیمه عمر ایران پرداخت سالانه می باشد . زیرا به صندوق پس انداز بیمه عمر شما سود روزانه تعلق می گیرد. و بیشترین سود متعلق به پس انداز بیمه عمر با حق بیمه پرداختی سالانه می باشد.

حداقل پرداخت حق بیمه برای بیمه عمر” مان ” بیمه ایران به شرح زیر می باشد.

حداقل حق بیمه ماهانه : 50 هزار تومان

حداقل حق بیمه سه ماهه : 120 هزار تومان

حداقل حق بیمه شش ماهه : 200 هزار تومان

حداقل حق بیمه سالانه : 300 هزار تومان

خوب است بدانید که شما می توانید  حق بیمه سالانه خود را به صورت پلکانی افزایش دهید تا هم تأثیرات تورم از بین برود و هم سرمایه صندوق شما افزایش یابد.

موضوعات بیمه ای که ممکن است برای شما جذاب باشد.

بیمه ثالث ایران

بیمه بدنه

بیمه مسئولیت ایرانشرایط بیمه عمر

شرایط بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه عمر ایران به قرار شرح زیر می باشد.

شرایط بیمه عمر

 • پس از صدور بیمه نامه و پرداخت نخستین قسط حق بیمه توسط بیمه گزار ، تعهدات بیمه گر که در بیمه نامه آمده است آغاز می گردد .
 • بیمه گزار موظف است اقساط حق بیمه نامه عمر خود را حداکثر تا یک ماه پس  از سررسید هر قسط پرداخت نماید.
 • در صورت تمایل بیمه گزار به انصراف از ادامه بیمه نامه ، اگر حق بیمه برای مدت 6 ماه پرداخت شده باشد، امکان بازخرید بیمه عمر توسط بیمه گزار وجود خواهد داشت و شرکت بیمه ، مقدار مبلغ پس انداز را توسط پرداخت حق بیمه و منافع آن تا زمان انصراف جمع شده است را تا زمان انصراف محاسبه و به بیمه گزار باز گردانده خواهد شد.
 • لازم به ذکر است در صورت به تعویق افتادن پرداخت حق بیمه بیش از یک ماه از سر رسید مقرر ، و بیمه گزار نیز فوت شده باشد . فقط بخش پس انداز و منافع حاصل از آن تا زمان فوت به ذی نفعان بیمه گزار فوت شده قابل پرداخت می باشد.
 • در صورت که حق بیمه به تأخیر افتاده باشد ، بیمه گزار می تواند با پرداخت حق بیمه های معوقه و هزینه دیرکرد زمان تاخیر را پرداخت نماید تا بیمه نامه عمر وی حالت اولیه برگردد.
 • بیمه نامه هایی که پرداخت حق بیمه آنها بیش از یک ماه به تعویق افتاده است هزینه دیرکرد به آن تعلق می گیرد . هزینه دیرکرد مبلغی معادل 18 در صد نرخ سود سالانه در نظر گرفته شده است.
 • در بیمه عمر ایران این امکان برای بیمه گزار وجود دارد که پس از پرداخت حداقل 24 ماه حق بیمه ، بتواند وام بگیرد. در صورت دریافت وام از طریق بیمه عمر ایران تعهدات بیمه گر به میزان وام پرداختی و کارمزد متعلقه تا زمانی که وام به صورت کامل تسویه نگردیده است ، کاهش می یابد.
 • مبنای سود سالیانه در مورد محاسبه کارمزد وام 22 در صد در نظر گرفته شده است.

شرایط بیمه جدید بیمه عمر ایران

شرایط بیمه عمر در شرکت دولتی بیمه ایران – شرکت بیمه ایران طرح جدیدی به نامه بیمه عمر مان ارائه داده است که از شرایط و ویژگیهای خاصی برخوردار است.

شرایط بیمه عمر “مان” به قرار فهرست زیر می باشد.

 1. طول مدت بیمه نامه عمر حداکثر 106 سال است
 2. حداقل میزان سرمایه فوت 3 میلیون تومان و حداکثر 200 میلیون تومان می باشد.
 3. حداقل مبلغ برای حق بیمه ماهانه 50 هزارتومان می باشد. و حداکثر سالیانه 300 هزار تومان
 4. سالیانه میزان سود مشارکت 5 درصد می باشد
 5. امکان باز خریدی از ماه دوم قرارداد

 

از دیگر بیمه نامه های ایران :

بیمه ثالث ایران 

بیمه بدنه ایران

بیمه مسئولیت ایران

  

بهترین بیمه عمر از نظر مردم

برای انتخاب بهترین بیمه عمر از نظر مردم ، شاید تبلیغات در انتخاب و جلب مشتری مؤثر باشد ، ولی سطح رضایت بیمه گزاران از بیمه نامه های عمر و پوشش های مختلف از مهمترین اساس انتخاب بهترین بیمه عمر است. دلایلی که رضایت مشتری را جلب خواهد نمود ارائه خدمات متنوع و پرداخت خسارت به موقع و بدون تشریفات اداری است .

بهترین بیمه عمر از نظر مردم

انتخاب بهترین بیمه عمر از نظر مردم

جالب است بدانید که سطح رضایت بیمه گزاران هرساله به صورت  یک گزارش تحت عنوان رضایتمندی بیمه گذاران در بیمه مرکزی ثبت می گردد. بنابراین گزارشات و آمارهای هر ساله بیمه مرکزی می تواند مرجع خوبی باشد که شما بتوانید بهترین شرکت بیمه عمر را مانند بیمه عمر ایران برای خود انتخاب نمایید.

در مورد بهترین بیمه عمر از نظر مردم باید بگوییم که خریداری یک یا چند پوشش بیمه عمر حتی بدون داشتن اطلاعات کافی خیلی بهتر از نداشتن آن می باشد. زیرا تمامی شرکت های بیمه تحت نظارت دقیق بیمه مرکزی قراردارند. اما اگر قصد شما انتخاب بهترین بیمه عمر و سرمایه گذاری است ، خوب است که گزارشات و آمارهای مختلفی که توسط بیمه مرکزی ارائه شده است را کاملاً مورد بررسی قرار دهید علی الخصوص بهترین بیمه عمر از نظر مردم را که به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

پس از انتخاب مناسب ترین شرکت بیمه ارائه دهنده بیمه عمر مانند بیمه عمر ایران ، مسئله ای که بیمه نامه عمر شما را به بهترین بیمه عمر تبدیل می کند ، نوع قراردادتان می باشد. در واقع چون شرکت های بیمه ای دارای طرح ها و پوشش های متفاوت هستند ، تنها یک قرارداد درست و منطقی نسبت به شرایط بیمه گزار است که می تواند بهترین بیمه عمر را برای شخص بوجود آورد.

شاید نیاز شما یکی از بیمه نامه های زیر باشد.

بیمه ثالث ایران

بیمه بدنه 

بیمه مسئولیت ایران

 بهترین بیمه عمر از نظر بیمه مرکزی

بهترین بیمه عمر از نظر بیمه مرکزی

بهترین بیمه عمر از نظر بیمه مرکزی بر اساس آیتم های مختلفی مورد بررسی قرار می گیرد. این آیتم ها هر ساله توسط سازمان بیمه مرکزی مورد بررسی قرارگرفته و نتایج آن منتشر می گردد. در نتیجه بیمه گزاران می توانند در انتخاب بیمه عمر مناسب از این اطلاعات بهره ببرند.

بهترین بیمه عمر از نظر بیمه مرکزی

آیتم های مورد بررسی در بهترین بیمه بدنه از نظر بیمه مرکزی

1- آمار سازمان بیمه مرکزی

2- توانگری مالی و میزان سرمایه شرکت های بیمه

3- تعداد خسارت پرداختی

4- نحوه خسارت پرداختی

5- سوددهی به حق بیمه های پرداختی

6- ارائه پوشش های بیمه ای

7- عملکرد شرکت بیمه در بازار بیمه عمر

8- مشتری مداری و نحوه ارائه خدمات پس از فروش بیمه نامه عمر

9- میزان فروش بیمه عمر

10- ارائه شفاف بیمه نامه به دور از هرگونه ابهام

11- سابقه شرکت در بیمه عمر

12- حمایت و برقراری ارباط موثر با نمایندگان بیمه عمر

 

بهترین بیمه عمر از نظر بیمه مرکزی

بررسی آمار در بهترین بیمه عمر از نظر بیمه مرکزی

بررسی این آمار توسط بیمه مرکزی مشخص می نماید که هر شرکت بیمه چه تعداد بیمه عمر در سال ارائه نموده است. این آمارها میزان بازدهی و میزان پرداخت خسارت هر شرکت بیمه را مشخص می نماید.

توانگری مالی شرکت بیمه در بهترین بیمه عمر از نظر بیمه مرکزی

میزان سرمایه شرکت بیمه در عمل به تعهدات و پرداخت خسارت نقش تعیین کننده ای دارد. سرمایه مورد نیاز برای پوشش دهی ریسک بیمه نامه های شرکت بیمه مبنای میزان توانگری آن شرکت بیمه است. هرچه میزان توانگری مالی یک شرکت بیمه بیشتر باشد، اطمینان خاطر بیشتری به بیمه گزاران می دهد. توانگری مالی از مهم ترین عوامل مورد بررسی بیمه مرکزی در تعیین بهترین بیمه عمر است.

تعداد خسارات پرداختی در بهترین بیمه عمر از نظر بیمه مرکزی

تعداد خسارات پرداختی میزان توان مالی شرکت بیمه را نشان می دهد. خسارت های پرداختی هر شرکت بیمه نماد عمل به تعدات توسط آن شرکت است. البته طول زمان پروسه پرداخت خسارت نیز مهم است. هر چه خسارت در زمان کوتاه تری پرداخت گردد، شرکت بیمه از اعتبار بیشتری برخوردار خواهد بود.

سود پرداخت شده به بیمه عمر در بهترین بیمه عمر از نظر بیمه مرکزی

هر ساله بیمه مرکزی میزان سود پرداخت شده به بیمه نامه های عمر را تحت یک جدول ارائه می نماید. بیمه گزار با مشاهده میزان سود پرداختی شرکت بیمه به بیمه نامه های عمر در سال های گذشته می تواند در انتخاب خود این آیتم را نیز لحاظ نماید. بدیهی است هرچه سابقه پرداخت سود شرکت بیمه بیشتر باشد خرید بیمه عمر از آن شرکت برای بیمه گزار جذاب تر خواهد بود.

 

بهترین بیمه عمر از نظر بیمه مرکزی

بیمه عمر ایران

شرکت بیمه ایران بیمه عمر را در طرح های متنوعی از قبیل بیمه عمر مان، بیمه جامع زندگی و … توسط شعب و نمایندگی بیمه ایران تهران و سایر شهرها ارائه می نماید. بیمه عمر ایران از جمله بیمه نامه هایی است که دارای شفافیت در پرداخت سود، پرداخت خسارت در  کوتاه ترین زمان ممکن، پشتوانه مالی مناسب و … می باشد. این شرکت بیمه دارای آیتم های مورد نظر بیمه مرکزی در بهترین بیمه عمر از نظر بیمه مرکزی می باشد. خدمات مشاوره، استعلام و صدور بیمه عمر ایران در تهران را می توانید از طریق مراکز زیر دریافت نمایید:

* نمایندگی بیمه ایران شمال تهران

* نمایندگی بیمه ایران جنوب تهران

* نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران

* نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران

* نمایندگی بیمه ایران غرب تهران

  

 

بهترین بیمه عمر در سال 96

بهترین بیمه عمر در سال 96 از نظر سطح توانگری و از نظر توانایی  برآورده ساختن میزان تعهدات بیمه گزارانش ارزیابی و انتخاب شده اند. بر اساس این تقسیم بندی ، بیمه مرکزی شرکت های بیمه را به 5 گروه طبقه بندی کرده است که در جدول زیر برای شما آورده ایم که بهترین بیمه عمر در سال 96 کدام شرکت های بیمه هستند و هریک از شرکت های بیمه در کدام گروه توسط بانک مرکزی قرار گرفته اند.

کسسب اطلاعات در مورد همه جوانب بیمه عمر در شرکت های مختلف بیمه معمولا کار دشواری می باشد ، انتخاب مناسب شرکت بیمه و مشخص نمودن شرایط بیمه ای در هر شرکت می تواند تأثیر بسزایی در انتخاب شما داشته باشد.

جدول سطح توانگری شرکت های بیمه

در جدول زیر ، بنا بر چارچوبی که بیمه مرکزی برای گروه بندی شرکت های بیمه ارائه داده است شما می توانید شرکت های بیمه را از نظر سطح توانگری مالی مشاهده نمایید که در کدام گروه قرار دارند. و از این نظر بهترین بیمه عمر در سال 96 کدام شرکت های بیمه می باشند.

بهترین بیمه عمر در سال 96

بیمه عمر ایران یکی از شرکت های بیمه ای است که متقاضیان بیمه عمر بیشتری نسبت به سایر شرکت های بیمه دارد . گروه بندی شرکت های بیمه بر اساس سطح توانگری مالی آنها صورت گرفته است . در واقع سطح توانگری به توانایی شرکت های بیمه در برآورده کردن میزان تعهدات مالی بیمه گزارانش می باشد. لازم به ذکر است که بیمه عمر ایران در جدول بهترین بیمه عمر در سال 96 در گروه 4 قرار گرفته و نیاز به ترمیم مالی دارد.

اطلاع داشتن همه جانبه از بیمه عمر بر متقاضی آن که به دنبال خرید بیمه عمر مناسب با شرایط خود است شاید کار سختی باشد . اما با به دست آوردن اطلاعات در مورد شرکت بیمه و مشخص کردن نیازهای خود می تواند کمک بسیاری برای بیمه گزار باشد.

از دیگر بیمه نامه های بیمه ایران می توان بیمه نامه های زیر را نام برد.

بیمه مهندسی ایران

بیمه بدنه ایران

بیمه ثالث ایران 

رتبه بندی بیمه های عمر

بیمه عمر یکی از انواع بیمه نامه هایی است که زندگی افراد را تحت پوشش بیمه قرار می دهد ، یعنی اگر خدای ناکرده بیمه گزار در طول مدت اعتبار بیمه عمر ایران فوت نماید . در صورتی که پوشش فوت را خریداری کرده باشد به خانواده و یا ذینفعان بیمه گزار خسارت فوت پرداخت می گردد. نحوه عملکرد این بیمه نامه بدین صورت است که بیمه گزار می پذیرد در طول مدت اعتبار و قرارداد مبالغی را به شرکت بیمه به عنوان حق بیمه پرداخت نماید.  در مقابل این حق بیمه پوشش ها و خدماتی را از طریق بیمه عمر ایران دریافت نماید.

حال برای استفاده از خدمات بیمه عمر ، نیاز است که بیمه گزار اطلاعاتی را در مورد بیمه عمر و شرکت های ارائه دهنده آنها به دست آورد تا بتواند به درستی تصمیم بگیرد که می خواهد در کدام شرکت بیمه ، سرمایه گذاری برای بیمه عمر نماید. همانطور که در مقالات قبل هم گفتیم ، معیارهای متعددی وجود دارد که شما از طریق معیارها و مقاسه شرکت های مختلف می توانید بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید. یکی از مهمترین معیارهای مقایسه برای انتخاب مناسب شرکت ارائه دهنده بیمه عمر ، رتبه بندی بیمه های عمر بر اساس معیارهای تشکیل دهنده رضایت مشتریان می باشد.

جدول رتبه بندی و مقایسه شرکت های ارائه دهنده بیمه عمر

رتبه بندی بیمه های عمر بر اساس معیارهای تشکیل دهنده رضایت مشتری به قرار جدول زیر می باشد.

رتبه بندی بیمه های عمر

رتبه بندی بیمه های عمر برای سال 97 امکان پذیر نیست و نمی توان شرکت بیمه ای را به عنوان بهترین بیمه عمر معرفی کرد ، زیرا محاسبه آماری بیمه مرکزی هنوز برای سال 97 انجام نگرفته است. اما آخرین محاسبات آماری بیمه مرکزی برای سال 96 ارائه شده است که متقضیان بیمه عمر می توانند از اطلاعات آماری سال 96 مربوط به شرکت های بیمه استفاده نمایند. اما اگر مایل هستید که در سال 98 اقدام به خرید بیمه عمر نمایید ، با به پایان رسیدن سال 97 و ارائه گزارشات آماری در جهت سطح توانگری شرکت های بیمه ، شما می توانید شرکت های بیمه را با هم مقایسه کرده و انتخاب مناسبی را برای خرید بیمه نامه عمر خود انجام دهید.

 

برخی از خدمات ما

بیمه ثالث ایران

بیمه بدنه 

بیمه آتش سوزی ایران 

بیمه مسئولیت ایران 

 

 

جدول مقایسه بیمه های عمر

افرادی که تصمیم به خرید بیمه عمر دارند ، می بایست از میان شرکت های ارائه دهنده بیمه عمر یکی را انتخاب کنند. انتخاب بهترین بیمه عمر هر چند کار سختی می باشد اما ما قصد داریم جدول مقایسه بیمه های عمر را در اختیار شما قرار دهیم تا شما بسته به شرایط خود و مقایسه شرکت های مختلف بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

برای انتخاب بهترین شرکت بیمه برای خرید بیمه عمر ، می بایست دو فاکتو مهم و مؤثر را مد نظر داشته باشید که این دو فاکتور شاخص رضایت مشتریان و سطح توانگری شرکت های بیمه می باشد. شما می توانید با یک نگاه ساده به جدول مقایسه بیمه های عمر ، این شرکت ها را با هم مقایسه کرده و تصمیم نهایی خود را اتخاذ نمایید.

شاخص رضایت مشتریان در رتبه بندی شرکت های بیمه

اولین و یکی از مهمترین عوامل در رتبه بندی شرکت های بیمه در جدول مقایسه بیمه های عمر ، میزان رضایت مندی مشتریان می باشد. میزان رضایت مشتری بر اساس چند معیار مهم محاسبه می گردد. که معیارها عبارتند از :

 • تبلیغات مناسب و صحیح
 • ارائه اطلاعات مناسب به مشتری در هنگام صدور بیمه نامه
 • تناسب شرایط بیمه نامه با نیازهای متقاضی بیمه عمر
 • ارائه اطلاعات مناسب به مشتری در مواقع بروز خسارت
 • راحتی و سرعت در صدور بیمه نامه
 • رضایت مالی بیمه گزاران در پرداخت حق بیمه
 • رضایت مالی بیمه گزار در زمان وقوع خسارت
 • کیفیت ارتباط با مشتری
 • سادگی و سرعت در پرداخت خسارت
 • دانش و اطلاعات پرسنل شرکت بیمه
 • رسیدگی به شکایات بیمه گزاران
 • پاسخگویی شرکت بیمه به بیمه گزاران
 • تعداد شعب و نمایندگی ها در سطح کشور

جدول مقایسه بیمه های عمر

⇐ بیشترین میزان رضایت بر اساس سادگی و سرعت صدور بیمه نامه ها مد نظر گرفته شده است.

⇐ کمترین میزان سطح رضایت مشتریان از نظر رضایت مالی بیمه گزاران در مبلغ خسارت دریافتی از شرکت های بیمه بوده است.

⇐ در بین رشته های بیمه ای ، بیشترین رضایت مشتری در خصوص رضایتمندی از بیمه عمرایران ، نفت و انرژی بوده است.

⇐ حداقل میزان رضایت مندی مربوط به بیمه کشتی و  باربری و حوادث بوده است.

شاید مطالب زیر برای شما جالب باشد.

بیمه عمر ایران 

بیمه آتش سوزی ایران

بیمه بدنه