نکته مهم درباره بیمه بدنه


نکته مهم درباره بیمه بدنه – گاهی اوقات امکان دارد زیان ها و خسارت هایی که به وسیله نقلیه وارد می آید از طریق بیمه ثالث ایران و یا بیمه سرنشین قابل جبران نباشد.مانند خسارت های ناشی از سرقت ،ِ آتش سوزی و یا خسارت هایی که در اثر تقصیر بیمه گزار به خودروی مقصر وارد می آید. دراین شرایط داشتن بیمه بدنه ، تمامی خسارت های وارد به وسیله نقلیه ، از طریق بیمه بدنه قابل جبران خواهد بود.

نکته مهم درباره بیمه بدنه

حوادث اعم از کلی وجزئی

نکته مهم درباره بیمه بدنه

یک نکته مهم در باره بیمه بدنه که باید بدانیم این است که منظور از حادثه در بیمه نامه بدنه ، تصادف و یا برخورد وسیله نقلیه به یک وسیله نقلیه دیگر یا اشیاء و یا برعکس آن می باشد. برای استفاده از بیمه بدنه  اهمیت ندارد که خودرو در حال حرکت باشد و یا در حال توقف . برای خودرویی که دچار خسارت و حادثه گشته است،  بیمه بدنه هزینه نجات و حمل وسیله نقلیه را تا اولین تعمیرگاه و همچنین خسارت های وارده به خودرو را به بیمه گزار پرداخت خواهد کرد.

 

خسارت دیدن وسیله نقلیه در اثر حادثه آتش سوزی ، انفجار یا صاعقه

نکته مهم درباره بیمه بدنه

نکته مهم درباره بیمه بدنه ،  منظور از آتش سوزی در بیمه بدنه ، آتش سوزی در اثر حادثه یا عوامل بیرونی مد نظر است . یعنی اگر آتش سوزی خودرو به دلیل ایرادات سیستم الکتریکی خودرو در اثر فرسودگی آنها باشد و یا در اثر چسبندگی و عدم عملکرد دستگاه های مکانیکی باشد ، تحت پوشش بیمه بدنه قرار نمی گیرند.

سرقت کلی

نکته مهم درباره بیمه بدنه

یک نکته مهم درباره بیمه بدنه که قابل توجه است ، این است که سرقت کلی وسیله نقلیه و همچنین خسارتهای ناشی از عملیات مربوط به سرقت ، تحت پوشش بیمه بدنه قرار می گیرند.اما در مورد سرقت جزئی و یا سرقت برخی از لوازم وسیله نقلیه تحت پوشش بیمه بدنه قرار نمی گیرند و بیمه گزار برای تحت پوشش قراردادن سرقت های جزئی می بایست پوشش فرعی سرقت درجا را خریداری نماید.

شاید این موضوعات برای شما جالب باشد:

  

 

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری