نکات مهم در مورد بیمه بدنه


در اینجا قصد داریم به یکسری از نکات مهم در مورد بیمه بدنه بپردازیم تا اگر تا به حال مسئله ای برای شما ابهام یا سئوال بوده است ، برطرف گردد.

یکی از نکات مهم در مورد بیمه بدنه این است که شما در صورتی می توانید بیمه بدنه را به نام خود خریداری کنید که سند مالکیت خودرو به نام شما صادر شده باشد و یا سند رسمی وکالت از طرف مالک خودرو داشته باشید.  باید بدانید که بیمه بدنه قابل انتقال به غیر نمی باشد مگر در شرایطی که با موافقت کتبی نمایندگی بیمه  ایران –  تهران (بیمه گر) این امر انجام شود. در صورت انتقال مالکیت خودرو به طور قولنامه ای ، وکالتی و … مراتب باید فوراً همراه با مدارک لازم به اطلاع شرکت بیمه رسانده شود. قابل ذکر است که حق بیمه مدت باقی مانده از اعتبار بیمه نامه قابل استرداد خواهد بود.

نکات مهم در مورد بیمه بدنه

 تخفیف عدم خسارت

از دیگر نکات مهم در مورد بیمه بدنه حفظ تخفیفات عدم خسارت پس از فسخ بیمه نامه و یا انقضای آن است. مزایای بیمه بدنه منحصراَ به متعلق به مالک بیمه نامه می باشد. از اینرو چنانچه بیمه نامه بدنه از سوی بیمه گزار فسخ گردد ، نمایندگی بیمه ایران – تهران تا مدت 6 ماه پس از فسخ قرارداد بیمه نامه ، تخفیفات عدم خسارت شما را نگه خواهد داشت . در صورت انقضا اعتبار بیمه نامه حداکثر تا 3 ماه استفاده از تخفیف عدم خسارت نزد بیمه گر محفوظ خواهد ماند.

جابجای خودرو در هنگام وقوع حوادث رانندگی

نکات مهم در مورد بیمه بدنه – در صورت وقوع حادثه رانندگی منجر به خسارت ، قبل از اقدام به جابه جایی خودرو خسارت دیده ، نسبت به تهیه گزارش مقامات انتظامی و پلیس راهور اقدام نمایید . سپس دیگر مدارک لازم را به همراه گزارش تهیه شده توسط پلیس راهور را برای تشکیل پرونده خسارت به شرکت بیمه ارائه دهید.

متقاضیان انواع بیمه نامه های بیمه ایران در تمامی مناطق تهران می توانند جهت بهره مندی از کلیه خدمات بیمه ای از طریق هر یک از نمایندگی بیمه ایران در شمال تهران ، نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران  و یا نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران اقدام نمایند.


به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]


  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری