نمایندگی بیمه ایران در تهران


نمایندگی بیمه ایران در تهران ، به دو صورت حقیقی و حقوقی وجود دارد. هر دو این نمایندگی ها، خدمات متعدد بیمه ایران را در بهترین شرایط ممکن ارایه می‌دهند.


نمایندگی جنرال بیمه ایران 4576 در تهران

ارائه انواع بیمه نامه با صدور آنی و ارسال به تمام نقاط ایران

جهت تماس با کارشناس بیمه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

تلفن تماس: 09121063949

خط ویژه:88177155-021


کاربران گرامی جهت ثبت بیمه به صورت انلاین میتوانند ار فرم زیر استفاده نمایند.

پس از درج و ثبت درخواست کارشناسان بیمه با شما تماس خواهند گرفت


چگونه تخفیف بیمه دریافت کنم؟

بیمه ایران در بسیاری از زمانها تخفیفات ویژه جهت بیمه گذاران در نظر میگیرد.

کاربران گرامی میتوانند از همین صفحه با ثبت سفارش علاوه بر دریافت مشاوره رایگان از آخرین تخفیفات بیمه نیز آگاهی یابند


 

نمایندگی حقوقی

نمایندگی بیمه ایران در تهران شرکت های خدمات بیمه ای را هم شامل می شود. در واقع نمایندگان حقوقی همان شرکت های خدمات بیمه ای هستند. این شرکت ها عموما حدود فعالیت کاملی دارند. مفهوم آن این است که مجوز صدور تمامی بیمه نامه ها دارند. گاها مسیولیت پرداخت برخی از خسارات از جمله درمان به این شرکت ها واگذار می‌گردد. به طور کلی شرکت های خدمات بیمه ای از قوی ترین نمایندگان بیمه هستند.

نمایندگی بیمه ایران در تهران

نمایندگی حقیقی

نمایندگی بیمه ایران در تهران شامل نمایندگان حقیق نیز می‌باشد. نمایندگی حقیقی در واقع شخص حقیقی است. این شخص مجوز صدور بیمه نامه یا همان پروانه نمایندگی بیمه را اخذ نموده و اقدام به صدور بیمه نامه می نماید. حدود فعالیت نمایندگان حقیقی متفاوت است. برخی از نمایندگان حقیقی مجوز صدور تمامی انواع بیمه نامه ها را دارند. اصطلاحا به این نماینگی ها،نمایندگی جنرال می‌گویند. عده ای دیگر از نمایندگان، مجوز صدور رشته یا رشته های خاصی از بیمه را دارند. به عنوان مثال نمایندگی فروش بیمه عمر این روزها بسیار به چشم می‌خورد.

نمایندگی بیمه ایران در تهران

ارتباط با نمایندگان بیمه ایران

اطلاعات ارتباطی و کلیه مشخصات نمایندگی بیمه ایران در تهران و سایر استان ها به راحتی قابل دسترسی است. این اطلاعات در سایت بیمه ایران و همچنین سایت بیمه مرکزی موجود است. دسترسی به این دوسایت برای عموم آزاد است. با یک جستجوی ساده کلیه مشخصات مورد نیاز را پیدا می کنید.

آئین نامه شرایط واگذاری نمایندگی

آئین نامه شرایط واگذاری نمایندگی بیمه ایران در تهران مطابق با مصوبه شورای عالی بیمه مشتمل بر 30 ماده و 30 تبصره به شرح ذیل می باشد.

ماده 1- نمایندگی بیمه در آئین نامه مذکور اختصاراً نماینده نامیده می شود . و همانطور که گفتیم نماینده به شخص حقیقی و یا حقوقی گفته می شود که با رعایت قوانین و مقررات مربوطه مجاز به ارائه خدمات بیمه ای به از طرف یک شرکت بیمه طرف قرارداد می باشد.

تبصره اول : طبق تبصره اول آئیین نامه قانون بیمه  شرکت بیمه این امکان را دارد تا بخشی از وظایف و اختیارات خود را در خصوص صدور بیمه نامه ها و پرداخت خسارت در رشته های مختلف بیمه بر اساس رتبه ای که نمایندگان اخذ می کنند بر عهده نمایندگان محول نماید.

تبصره دوم : رتبه بندی نمایندگان شرکت های بیمه ، چه نمایندگان حقیقی و چه نمایندگان حقوقی توسط شرکت های بیمه و یا مؤسسات مورد تأیید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

تبصره سوم : مطابق با مقررات آئین نامه ، اعطای نمایندگی تنها به نمایندگانی که در داخل کشور فعالیت می کنند صورت می پذیرد. اعطای نمایندگی  برای نمایندگان که می خواهند در خارج از کشور فعالیت داشته باشند مستلزم اخذ تأییدیه از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و بر اساس دستورالعمل های ابلاغی بیمه مرکزی خواهد بود.

ماده 2 : صدور پروانه فعالیت برای نمایندگی بیمه ایران در تهران توسط شرکت بیمه ایران پس از تأییدیه بیمه مرکزی در همه رشته ها یا رشته های معین صادر می گردد . معمولاً اعتبار پروانه فعالیت و مدت قرارداد نمایندگی سه ساله می باشد ونمایندگی بیمه ایران در تهران  می تواند با رعایت مفاد آیین نامه بیمه مرکزی و گذراندن دوره های آموزشی مورد نیاز و احراز شرایط مربوطه پروانه خود را برای سالهای آینده تمدید نماید.

* ارتباط با بیمه ایران از وب سایت رسمی بیمه ایران

ورود به سایت

*ارتباط با نمایندگی بیمه ایران از وب سایت بیمه مرکزی ( سنهاب)

ورود به سایت

ارائه کلیه خدمات بیمه و صدور انواع بیمه نامه بیمه ایران، ارسال بیمه نامه در کلیه مناطق تهران 

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 0 Average: 0]

  

  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری