نرم افزار بیمه ایران


نرم افزار بیمه ایران نرم افزاری بسیار کاربردی است. امروزه بسیاری از فعالیت‌ها توسط نرم‌افزارها به راحتی قابل انجام است. بیمه ایران نیز از این قاعده مستثنی نیست. لذا برنامه کاربردی بیمه ایران را به هموطنان گرامی، پیشنهاد می‌دهد. این برنامه کابردی متعلق به شرکت سهامی بیمه ایران است. در واقع این نرم افزارهمراه به عنوان برنامه رسمی بیمه ایران، مجموعه‌ای از سرویس‌های در حال گسترش را ارائه می‌دهد.

نرم افزار بیمه ایران

سرویس‌های نرم افزار بیمه ایران

1-اطلاع رسانی عمومی

2-امکان پرداخت اقساط

3-امکان استفاده از خدمات خسارت سیار

4-بهره‌مندی از امکانات نقشه

5-اطلاع از مراکز درمانی طرف قرارداد

اطلاع رسانی عمومی:

آخرین اخبار منتشر شده توسط بیمه ایران در این بخش از نرم افزار بیمه ایران قابل مشاهده است.

امکان پرداخت اقساط:

امکان پرداخت اقساط بیمه‌نامه‌های مختلف از جمله شخص ثالث، بدنه و عمر در این بخش از نرم افزار بیمه ایران فراهم شده است.

نرم افزار بیمه ایران

امکان استفاده از خدمات خسارت سیار:

برای حوادث غیرجرحی که در تهران اتفاق می‌افتد، سرویس دریافت خسارت سیار فعال است. در صورت استفاده از این سرویس از نرم افزار بیمه ایران، نیاز به مراجعه حضوری به شعبه نیست. در این روش کارشناس بیمه در محل حادثه حضور پیدا می‌کند. میزان خسارت را بررسی نموده و مبلغ خسارت را پرداخت می‌نماید.

نرم افزار بیمه ایران

بهره‌مندی از امکانات نقشه :

در این بخش امکان نمایش نقشه شهرهای مختلف کشور به صورت آنلاین فراهم شده است. همچنین اطلاعات لازم در رابطه با مکان شعب، نمایندگی‌ بیمه ایران و نزدیک‌ترین شبکه فروش  در اختیار مشتری قرار می‌گیرد.
نرم افزار بیمه ایران

بخش پیام‌های شما:

امکان ارتباط دوطرفه میان مشتری و شرکت بیمه دراین بخش از نرم افزار بیمه ایران فراهم شده است. شما می‌توانید سوالات خود را در این بخش مطرح نمایید. این سوالات پس از بررسی توسط کارشناسان بیمه پاسخ داده خواهد شد.

قسمت پروفایل:

تمامی اطلاعات مربوط به بیمه‌نامه های خریداری شده توسط شما و همچنین اقساط مربوط آن‌ها، در این قسمت از نرم افزار بیمه ایران قابل مشاهده می‌باشد. اگر در این مورد مشکلی به‌وجود آمد به یکی از شعب بیمه ایران مراجعه نماییید و شماره موبایل خود را به طور صحیح ثبت کنید.

بخش رسانه :

ویدئوها و سرود رسمی بیمه ایران در این بخش در اختیار عموم قرار گرفته است.

نرم افزار بیمه ایران

سیستم نرخ دهی:

امکان استعلام نرخ بیمه به صورت لحظه‌ای با انتخاب پارامترهای لازم در بیمه نامه فراهم شده است.

نرم افزار بیمه ایران

نکته:

استفاده از آخرین ورژن نرم افزار بیمه ایران به شما توصیه می‌شود. زیرا مشکلات فنی برطرف شده و تمامی اطلاعات و خدمات قابل ارائه به‌روز رسانی شده است.

  

 

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری