مقایسه بیمه عمر ایران و سایر بیمه ها


مقایسه بیمه عمر ایران و سایر بیمه ها ، هدف از تهیه بیمه عمر ، به دو بخش عمده تقسیم بندی می گردد.

 1. تحت پوشش قرار گرفتن بیمه در هنگام بروز بیماریهای و حوادث جسمانی همچون انواع سرطان ها ، سکته مغزی و قلبی ، پیوند اعضا ، جراحی قلب باز ، از کارافتادگی ، فوت و … .
 2. پس انداز سرمایه و استفاده از سرمایه و سود آن

امروزه با توجه به افزایش آلاینده های مختلف آب و هوا و همینطور افزایش استرس ، آمار مبتلایان به بیماری های خاص و خطرناک نیز در جامعه ، روز به روز افزایش می باد. با بروز این نوع از بیماریها ، علاوه بر نگرانی خانواده ها در مورد بیماری ، تهیه و تأمین هزینه های هنگفت و سرسام آور مراحل معالجه نیز ، خود معضل بسیار بزرگی است که خانواده ها را درگیر خود می کند. از اینرو برای خاطری جمعی بیشتر،  افراد می توانند جهت تامین هزینه های احتمالی بیماریهای خاص در آینده ، تحت پوشش بیمه عمر قرار بگیرند.

بنابراین برای انتخاب شرکت بیمه مناسب ، پس از مقایسه بیمه عمر ایران و سایر بیمه ها که ارائه دهنده بیمه عمر در این زمینه هستند، می بایست به نوع بیماریها تحت پوشش و سقف پرداختی برای هر بیماری دقت داشته باشیم.

شاید بگویید که من اصلا نمی خواهم به موضوعات در مورد بیماریها فکر کنم ، و مهمترین هدف از خرید بیمه عمر حفظ سرمایه و استفاده از سود آن می باشد. پس در مورد بیمه عمر و سرمایه گذاری ، نکته که می بایست به آن توجه داشت ، نحوه سود دهی شرکت ها و میزان سرمایه شماست.

انواع سودهای بیمه عمر

شرکت های بیمه اصولا دو نوع سود دارند :

A )  سود روز شمار تضمینی

B )  سود مشارکت درمنافع حاصل از سرمایه گذاری شرکت بیمه

این دو نوع سود ،  سرمایه قابل توجهی را باهم ، برای فرد تشکیل می دهند. که در هیچ بانک و یا مؤسسه مالی همچین سودی را دریافت نخواهید کرد. البته قابل ذکر است که سود روز شمار در همه شرکت های بیمه یکسان است. یعنی همه شرکت های بیمه بر اساس بخش نامه بیمه مرکزی ، برای دو سال اول سپرده گذاری 16 درصد ، برای دو سال دوم 13 درصد و از سال پنجم به بعد 10 درصد سود روز شمار را برای فرد بیمه شده محاسبه می کنند.

تفاوت شرکت های بیمه ، در نحوه و میزان پرداخت سود مشارکت به بیمه شده می باشد. یعنی شرکت بیمه ای ممکن است در شرایط یکسان 20 درصد سود و شرکت دیگری 35 درصد سود به فرد بیمه شده پرداخت نماید.

قابل ذکر است که شرکت بیمه ایران در طی سالها ، همواره در صدر میزان سودهی نسبت به دیگر شرکت های بیمه بوده است . اما تنها میزان سود پرداختی نمی تواند معیار خوبی برای انتخاب شرکت بیمه مورد نظر باشد. مواردی که علاوه بر میزان سود ، می بایست برای انتخاب شرکت بیمه مورد نظر در نظر بگیریم عبارتند از :

 • مورد اعتماد بودن شرکت بیمه از هر نظر
 • عمل به تعهدات و ارائه خدمات صادقانه
 • دارا بودن نمایندگی های رسمی بیمه حرفه ای و صادق ( با کادری صبور ، مجرب و حرفه ای جهت ارائه مشاوره های کاربردی و راهنمایی هنگام ثبت نام متقاضی)
 • توجه پوشش های بیمه نامه
 • ارائه خدمات بیمه عمر برای اقشار مختلف مردم در جامعه با هر میزان سرمایه ای

مقایسه بیمه عمر ایران و سایر بیمه ها

علت برتری بیمه عمر ایران نسبت به بیمه عمر سایر شرکت های بیمه

مقایسه بیمه عمر ایران و سایر بیمه ها – با گسترش و توسعه انواع بیمه های زندگی در میان اقشار مختلف جامعه  ، شرکت بیمه ایران با ارائه طرح بیمه زندگی مان ، به عنوان تنها بیمه دولتی در ایران ،  تلاش داشته است تا انتظارات و نیازهای آحاد جامعه را در هر سنی و با هر میزان درآمدی برآورده سازد. طرح مان ، علاوه بر داشتن کلیه مزایا و نقاط قوت محصولات مشابه در بیمه نامه های مشابه ، دارای ویژگیها و مزایای منحصر به فردی می باشد که موجب شده است این محصول از رقبای خود پیشی بگیرد و بسیار مورد استقبال مردم باشد. که در عکس زیر تفاوت بیمه عمر ایران را با سایر شرکت های بیمه شاهد هستیم.

مقایسه بیمه عمر ایران و سایر بیمه ها

نمایندگی بیمه ایران – تهران ، ارائه دهنده بیمه عمر و سایر بیمه نامه های بیمه ایران

متقاضیان محترم کلیه بیمه نامه ها در تمامی مناطق تهران می توانند از طریق هر یک از نمایندگی بیمه ایران در شمال تهران ، نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران و یا نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران جهت بهره مندی از خدمات بیمه ای اقدام نمایند.

  

 

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری