مشاهده سوابق بیمه ایران


بیمه ایران برترین و با سابقه‌ترین بیمه کشورمی‌باشد. در خدمتی نوین و برای رفاه حال بیمه‌گزاران محترم سامانه‌ای برای مشاهده سوابق بیمه ایران راه اندازی نموده است. این سامانه در واقع سامانه خدمات اینترنتی است. سامانه مذکورارائه خدمات برای بیمه‌نامه‌های مختلفی را به‌عهده دارد. اما درمرحله اولیه سرویس‌های بیمه عمر را ارائه می‌دهد. این سرویس‌ها شامل اطلاعات جامع بیمه‌نامه عمر، سرویس پرداخت اینترنتی، سرویس ارزش بازخریدی بیمه‌نامه عمرمی‌باشد.

مشاهده سوابق بیمه ایران

خدمات ذکر شده برای سایر بیمه‌نامه‌ها به‌زودی به این سامانه اضافه خواهد شد. درواقع سامانه مشاهده سوابق بیمه ایران به منظور ارائه سرویس‌های اینترنتی برای مشتریان دارای بیمه‌نامه از شرکت ها و نمایندگی های بیمه ایران راه‌اندازی شده است. درحال حاضر برای بیمه‌نامه‌های خریداری شده از سال 92 امکان بهره‌مندی از این خدمت فراهم می‌باشد. به زودی بیمه‌نامه‌های دیگری از جمله بیمه مهندسی و زیرشاخه‌های آن، بیمه حوادث و زیرشاخه‌ها و پوشش‌ها متعدد آن نیز به این سامانه افزوده می‌شود.

مشاهده سوابق بیمه ایران

مراحل مشاهده لیست واریزی بیمه عمر مان

1- مراجعه به سایت irinsco.ir

( آدر س وب سایت فوق در بیمه نامه عمر شما، در قسمت پایین و سمت راست نیز قابل مشاهده استو با ورود به آن مشاهده سوابق بیمه ایران امکان‌پذیر می‌شود.)

نکته:

برای ورود به سامانه در سایت فوق نیاز به نام کاربری و پسورد می‌باشد.

2-نام کاربری شما، همان شماره ملی شخص شما می‌باشد.

3-پسورد ورود به سامانه در بیمه نامه نوشته شده است.

(جهت مشاهده سوابق بیمه ایران یوزر و پسورد االزامی است.)

4- اکنون می‌توانید وارد صفحه شخصی خود شده و از وضعیت و پرداختی‌های بیمه نامه، اقساط باقی‌مانده، میزان اندوخته بیمه عمر خود مطلع شوید.

نکته مهم :

اگر برای پرداخت اقساط بیمه مان به صورت اینترنتی و یا مشاهده سوابق بیمه ایران دچار مشکل شدید بهتر است به برگه اقساط مراجعه نمایید. اطلاعات ورودی را با مشخصات مندرج در برگه اقساط مطابقت دهید. نهایتا اگر باز هم مشکل برطرف نشد بهتر آن است که با نمایندگی بیمه ایران تماس بگیرید. ایشان مشخصات کامل بیمه نامه را در اختیار شما قرار خواهند داد.

  

 

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 3 Average: 3.7]

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری