محاسبه تخفیف بیمه بدنه


محاسبه تخفیف بیمه بدنه بر اساس آیتم های مختلفی صورت می پذیرد. این آیتم ها شامل مواردی از قبیل سال های عدم خسارت بیمه بدنه خودرو، صفر کیلومتر بودن خودرو، مناطق آزاد، اعضاء هیئت علمی، ایثاگران و … می باشد. مبلغ نهایی حق بیمه پس از تعیین حق بیمه اولیه بر اساس پوشش های بیمه نامه و نهایتا کسر مجموع تخفیفات از آن مشخص می شود.

محاسبه تخفیف بیمه بدنه

محاسبه تخفیف بیمه بدنه شرکت ها مختلف بیمه

تخفیف های سال های عدم خسارت بیمه بدنه در شرکت های مختلف بیمه تقریبا یکسان است. اما گاها درصد این تخفیف ها بر اساس سال های بدون خسارت تفاوت هایی نیز دارند.

1- یک  سال عدم خسارت : 25 % تخفیف

2- دو سال عدم خسارت : 35 % تخفیف

3- سه سال عدم خسارت : 45 % تخفیف

4- چهارسال عدم خسارت یا بیشتر : 60 % تخفیف

نکته :

این تخفیفات در برخی از شرکت های بیمه در سال دوم 40 % و در سال سوم 50 % می باشد.

نکته :

مجموع تخفیف های ارائه شده در بیمه بدنه نباید از 70% مبلغ خق بیمه بیشتر باشد.

محاسبه تخفیف بیمه بدنه

محاسبه تخفیف بیمه بدنه ایران

شرکت بیمه ایران، بیمه بدنه را تحت عنوان بیمه بدنه ایران ارائه می نماید. تخفیف بیمه بدنه ایران برای سال های عدم خسارت مشابه سایر شرکت های بیمه است.این شرکت بیمه ، علاوه بر بیمه بدنه ایران سایر انواع بیمه نامه را در رشته های مختلف بیمه ای با تخفیفات ویژه به بیمه گزاران بیمه ایران ارائه می نماید. برخی از این رشته های بیمه ای غبارتند از : بیمه ثالث ایران، بیمه مسئولیت ایران، بیمه آتش سوزی ایران، بیمه عمر ایران، بیمه حوادث ایران، بیمه مهندسی ایران و ….

بیمه نامه های ذکر شده توسط شعب و نمایندگی بیمه ایران تهران و شهرهای دیگر با تخفیفات منحصر به فرد ارائه می شوند. بیمه گزاران برای دریافت خدمات مشاوره،استعلام و صدور انواع بیمه نامه های شرکت بیمه ایران در تهران می توانند به نمایندگی های زیر مراجعه نمایند:

* نمایندگی بیمه ایران شمال تهران

* نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران

* نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران

* نمایندگی بیمه ایران تهران جنوب

* نمایندگی بیمه ایران تهران غرب

  

 

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری