شرایط وام بیمه عمر

یکی از مزیت های بیمه عمر ایران استفاده بیمه گزار از اندوخته بیمه نامه عمر خود می باشد این مزیت بیمه عمرایران ، با توجه به بلند مدت بودن بیمه نامه ، این امکان را برای بیمه گزار فراهم می آورد که در طی مدت اعتبار بیمه نامه و قبل از سررسید تاریخ پایان آن ، از اندوخته بیمه نامه خود وام بگیرد. در این صورت بیمه گزار این امکان را دارد در صورت نیاز مالی به جای بازخرید کردن بیمه نامه عمر خود ، از دریافت وام اندوخته خود استفاده کند. بنابراین دانستن شرایط وام بیمه عمر می تواند به ما کمک کند تا بهتر بتوانیم از بیمه عمر و سرمایه گذاری که کرده ایم بهره مند شویم.

شرایط وام بیمه عمر

بیمه عمر چیست ؟

قبل از اینکه به شرایط وام بیمه عمر بپردازیم ، مختصری به این که اصلاً بیمه عمر چیست اختصاص می دهیم تا اگر سئوالی در این رابطه ذهن شما را در گیر کرده است ، برطرف گردد.  بیمه عمر ، یکی از انواع بیمه اشخاص می باشد و از نظر دوجنبه سرمایه گذاری و پوشش بیمه ای  بسیار حائز اهمیت است. بیمه گزار می تواند با پرداخت مقدار مشخصی حق بیمه می توانند از خدمات و پوششهای متنوع بهره مند گشته و همچنین یک سرمایه گزاری بلند مدت با سود تضمینی و مشارکت داشته باشد. در بیمه عمر ایران ، بیمه گزار می تواند پس از گذشت مدتی از بیمه نامه خود ، آن را بازخرید نماید و یا در پایان مدت بیمه نامه اندوخته خود را به صورت مستمری ماهیانه و یا یکجا دریافت نماید.

بیمه عمر مزایای بسیاری را شامل می شود که خرید آن را برای بیمه گزاران جذاب تر می نماید که یکی از مهمترین مزایای بیمه عمر ، استفاده از وام از اندوخته بیمه گزار می باشد.

شرایط دریافت وام بیمه عمر

شرایط وام بیمه عمر

شرایط وام بیمه عمر – دریافت وام از طریق بیمه عمر یکی از آسان ترین راههای دریافت وام می باشد. دریافت وام بدون هیچ گونه تشریفات اداری و حتی بدون نیاز به ضامن ، یکی از بزرگترین مزایای بیمه عمر می باشد. حتی بیمه گزار می تواند بدون نیاز به بازخریدی بیمه نامه عمر خود وام را دریافت نماید و از اندوخته  بیمه عمر خود استفاده نماید. دریافت وام از طریق بیمه عمر ایران شامل شرایطی مطابق با فهرست زیر می باشد:

  • دریافت وام بدون نیاز به ضامن و هیچ یک از تشریفات اداری
  • سود متعلق به وام بیمه عمر نهایتاً 4 درصد از سود تضمینی متعلق به بیمه نامه عمر بیشتر است.
  • این امکان برای بیمه گزار وجود دارد که پس از تسویه کامل وام قبلی به دفعات از اندوخته بیمه عمر خود وام دریافت نماید.
  • بیمه گزار برای دریافت وام ، نباید هیچ گونه قسطی عقب افتاده داشته باشد.
  • هر چه قدر حق بیمه پرداختی و اندوخته شخص بیمه گزار در بیمه عمر بیشتر باشد ، مبلغ وامی که به او تعلق می گیرد نیز بیشتر خواهد شد.

لازم به ذکر است که بیمه عمر ایران در دو زمینه گروهی و انفرادی به متقاضیان ارائه می گردد. بیمه عمر انفرادی شامل طرح های بیمه عمر زمانی ، بیمه تمام عمر ، بیمه تأمین آتیه فرزندان و بیمه تأمین هزینه جهیزیه می باشد .از جمله بیمه عمر گروهی نیز می توان بیمه عمر کارکنان دولت را نام برد.

 به این مقاله امتیاز دهید
[Total: 1 Average: 5]