شرایط فسخ بیمه بدنه خودرو لیزینگی


شرایط فسخ بیمه بدنه خودرو لیزینگی ، در چند سال اخیر فروش خودروها به صورت اقساط و لیزینگی بسیار گسترش پیدا کرده است . همانطور که می دانیم فروش لیزینگی خودروها توسط شرکت های وارد کننده خودروهای خارجی و شرکت های تولید کننده خودروهای داخلی صورت می پذیرد

برخی از این شرکت های فروش خودروهای لیزینگی هستند که خودروهای مورد فروش خود را همراه با بیمه بدنه به مشتری تحویل می دهند که در این صورت ممکن است خریدار خودرو تمایلی به داشتن بیمه بدنه نداشته باشد و یا بخواهد از شرکت بیمه دیگر بیمه بدنه را تهیه نماید. در این صورت است که مسئله شرایط فسخ بیمه بدنه خودرو لیزینگی اهمیت پیدا می کند.

 

شرایط فسخ بیمه بدنه خودرو لیزینگی

شرایط فسخ بیمه بدنه خودرو لیزینگی

گرچه شرکت های لیزینگی بر حسب نوع فعالیت ، به چند دسته متفاوت تقسیم می شوند اما مطابق با تعریف بانک مرکزی ، شرکت های لیزینگی مؤسساتی هستند که وظیفه تأمین مالی مشتریان از طریق تهیه کالا اعم از منقول و غیر منقول و واگذاری آن به مشتری در قالب فروش اقساطی و یا اجاره به شرط تملیک را برعهده دارند.

شرکتهای لیزینگی برای حفظ منافع خود در مورد خودروهایی که به صورت لیزینگی به فروش می رسانند معمولاً آنها را تحت پوشش بیمه بدنه قرار می دهند و پوشش بیمه بدنه را برای خودروهای خود خریداری می کنند. و آنها را با بیمه بدنه به فروش می رسانند .

بنابراین اگر شما قصد دارید که بیمه بدنه خودرو لیزینگی خود را به هر دلیلی فسخ نمایید، از شرایط فسخ بیمه بدنه خودرو لیزینگی این است که شما میتوانید با تسویه کامل بدهی خود به شرکت لیزینگ خودرو مورد نظر ، در خصوص انتقال کامل مالکیت به نام شما ، نسبت به فسخ بیمه نامه بدنه اقدام فرمایید.

شرایط فسخ بیمه بدنه خودرو لیزینگی

 

متقاضیان محترم انواع بیمه نامه های بیمه ایران در تمامی مناطق تهران می توانند جهت بهره مندی از کلیه خدمات بیمه ای مانند استعلام ، مشاوره رایگان ، خرید و تمدید بیمه نامه ها از طریق هر یک از نمایندگی بیمه ایران در شمال تهران ، نمایندگی بیمه ایران در شرق  تهران و یا نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران اقدام نمایند.

  

 

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری