a

Facebook

Twitter

کپی رایت 2015 پوسته لیبرو.
تمامی حقوق محفوظ است.

09121063949

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

021-88177155

تماس و مشاوره با کارشناس - خط ویژه

اینستاگرام

فیسبوک

جستجو
فهرست
 

شرایط بیمه بازنشستگی بیمه ایران

شرایط بیمه بازنشستگی بیمه ایران

شرایط بیمه بازنشستگی بیمه ایران یکی از مهمترین مسئله هایی است که در زندگی افراد بازنشسته تحت پوشش بیمه عمر ایران نقش مهمی را ایفا می کند. زیرا در ایران یکی از بزرگترین مشکلاتی که افراد در دوران بازنشستگی خود دارند یافتن شغل برای امرار معاش می باشد تا بتوانند از پس هزینه های سنگین امورات روزمره خود بربیایند. البته مشکل بازنشستگان تنها دغدغه یافتن شغل مناسب نیست بلکه دیگر بازنشستگان از نظر بدنی قدرت کار کردن را مانند قبل نخواهند داشت .

 

شرایط بیمه بازنشستگی بیمه ایران

 

زیرا با بالا رفتن سن قوای جسمی افراد نیز کمتر می شود و افراد با امراض مختلف در کهنسالی دست به گریبان هستند. به همین دلیل بازنشستگان با مشکلات مالی و جسمانی زیادی مواجه هستند . راهکار برای رفع مشکلات متعدد بازنشستگان ، بیمه عمر و بازنشستگی است و شرایط بیمه بازنشستگی بیمه ایران است که می تواند یک دلگرمی برای تمامی بازنشستگان عزیز باشد.

البته قابل ذکر است که این دوران سخت فقط در ایران مصداق دارد و در اکثر کشورهای جهان ، افراد بازنشسته معمولاً به دور از نگرانی در مورد تأمین مایحتاج معیشتی خود زندگی می کنند که همین امر باعث می گردد  دوران بازنشستگی ، دوران خوشایند برای آنها باشد. اما با راهکاری که شرکتهای بیمه صادر کننده بیمه عمر  ،علی الخصوص بیمه عمر ایران برای بازنشستگان عزیز در نظر گرفته است دیگر دوران سخت برای آنها نیز با شرایط بیمه بازنشستگتی بیمه ایران به پایان می رسد. یکی از بزرگترین مزیتهای بیمه عمر این است که شما می توانید با پرداخت ۱۰ سال حق بیمه ، بازنشسته شوید و از مزایای آن بهره لازم را ببرید.

بیمه عمر و بازنشستگی ایران

بیمه عمر ایران به دو بخش اصلی طبقه بندی شده است

  • بخش سرمایه گذاری
  • پوشش های بیمه ای

بخش پوشش های بیمه ای شامل پوشش های از کار افتادگی ، بیماری های خاص ، فوت  بر اثر حادثه ، سرطانها ، فوت طبیعی می باشد . بخش سرمایه گذاری بیمه عمر و بازنشستگی ایران شامل پرداخت سود مشارکتی و تضمینی ، پرداخت سرمایه و پرداخت وام بدون ضامن می باشد.

نکته : در پوشش سرمایه گذاری این امکان برای بیمه گزار وجود دارد که سرمایه خود را به ضافه سودهایی که به آن تعلق گرفته شده است را به صورت یکجا و یا به صورت مستمری دریافت نماید.

شرایط بازنشستگی بیمه عمر

از شرایط بیمه بازنشستگی بیمه ایران و یکی از بهترین مزایای بیمه عمر ایران این است که شما این امکان را دارید پس از اتمام قرارداد بیمه عمر خود ، سرمایه خود را که در طول مدت قرارداد اندوخته اید را به صورت مستمری در دوران بازنشستگی خود دریافت نمایید. برای دریافت مستمری شما شما باید قسمتی یا کل سرمایه خود را نزد شرکت بیمه قراردهید .

لازم به ذکر است که مقدار مستمری بستگی به میزان سرمایه اندوخته شده شما نزد شرکت بیمه و مدت قراردادتان دارد. هرچه سرمایه شما بیشتر باشد مستمری که دریافت می کنید نیز ، مسلماً بیشتر خواهد بود.

شاید علاوه بر بیمه عمر شما به بیمه نامه های زیر نیز علاقه مند باشید.

بیمه بدنه ایران

بیمه مسئولیت ایران

بیمه مسافرتی ایران

بیمه ثالث ایرایبه این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 0 Average: 0]

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

error: Content is protected !!
کارشناس بیمه
مشاوره فوری در واتس آپ