شرایط بیمه ای بیمه عمر و بازنشستگی


شرایط بیمه ای بیمه عمر و بازنشستگی مربوط به شرایطی است که توسط نمایندگی بیمه ایران تهران وضع شده است که این شرایط قبل از خرید بیمه عمر ایران ، باید به اطلاع بیمه گزار رسانده شود و در بیمه نامه نیز قید گردد.

شرایط بیمه ای بیمه عمر و بازنشستگی ایران عبارتند از :

 

شرایط بیمه ای بیمه عمر و باز نشستگی

حق  بیمه پرداختی

یکی از شرایط بیمه ای بیمه عمر و بازنشستگی ، حق بیمه پرداختی می باشد. بیمه گزار برای استفاده از این بیمه نامه می بایست مبلغی را به عنوان حق بیمه به شرکت بیمه پرداخت نماید. حق بیمه عمر پس از توافقات بین بیمه گزار و شرکت بیمه در زمان های مقرر توسط بیمه گزار باید پرداخت گردد. حق بیمه باید طوری در نظر گرفته شود که در زمان بازنشستگی بیمه گزار مبلغ قابل توجهی پس انداز شده باشد و این بتواند کاستی های مادی را در دوران کهنسالی بیمه گزار جبران نماید.

سپرده اولیه

شرایط بیمه ای بیمه عمر و بازنشستگی

در صورتی که بیمه گزار تمایل به سپرده گذاری اولیه داشته باشد ، مقدار سپرده گذاری می بایست ابتدا توسط وی مشخص شود، مبلغ سپرده گذاری همیشه قابل برداشت خواهد بود. بنابراین بهتر است بیمه گذار بیشترین مبلغی را که می تواند به عنوان سپرده ، نزد شرکت بیمه سرمایه گذاری نماید. تا در زمان کهنسالی بتواند با پشتوانه مالی که از قبل پس انداز کرده است بدون دغدغه امرار معاش نماید.

ضریب افزایش حق بیمه

شرایط بیمه ای بیمه عمر و بازنشستگی

یکی دیگر از شرایط بیمه ای بیمه عمر و بازنشستگی ضریب افزایش حق بیمه است.  ضریب افزایش حق بیمه برای کاهش اثرات تورم در طول سال های مدت بیمه عمر می باشد. این امر با توجه به خواسته بیمه گزار مشخص می شود که وی مایل است هر سال چند درصد به حق بیمه خود اضافه نماید. بیمه گزار باید ضریب افزایش حق بیمه را با توجه به توان مالی خود و میزان حقوقی که قرار است در دوران بازنشستگی دریافت خواهد کرد، مشخص نماید تا در دوران بازنشستگی بتواند کاهش حقوق خود را با این سرمایه جبران نماید.

سرمایه فوت

شرایط بیمه ای بیمه عمر و بازنشستگی

سرمایه فوت مبلغی است که در هنگام فوت بیمه گزار ، به ذی نفعان تعیین شده توسط بیمه گزار پرداخت می گردد.در این بخش بیمه گزار می بایست تعیین نماید که چند درصد یا چند برابر حق بیمه پرداختی خود سرمایه فوت می خواهد. تعیین میزان سرمایه فوت فقط برای سال اول بیمه عمر می باشد.

ضریب افزایش سرمایه فوت

شرایط بیمه ای بیمه عمر و بازنشستگی

در این قسمت بیمه گزار باید مشخص نماید که سالیانه مایل است چند درصد سرمایه فوت خود را افزایش دهد.

پوشش های مورد نیاز بیمه گزار

شرایط بیمه ای بیمه عمر و بازنشستگی

بیمه گزار در بیمه عمر ایران باید مشخص نماید که دقیقاً به کدامیک از پوشش های بیمه عمر نیاز دارد. بیمه عمر و بازنشستگی در جهت ارائه خدمات بهتر ، پوشش های بیمه ای مانند پوشش نقص عضو و از کار افتادگی ناشی از حادثه ،پوشش فوت عادی و ناشی از حادثه ، پوشش درمان و امراض خاص ، پوشش هزینه های پزشکی  ناشی از حادثه را به متقاضیان خود ارائه می دهد و متقاضیان بیمه عمر می توانند متناسب با نیاز خود هر یک از پوشش های عمر مذکور را انتخاب نمایند.

  

 

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری