شرایط بیمه آتش سوزی ایران


شرایط بیمه آتش سوزی ایران برای مراکز و شرایط مختلف بسیار تنوع است. با توجه به این تنوع از طریق مشاوره با نمایندگی بیمه ایران می توانید طرح مناسب خود را انتخاب نمایید.طرح های بیمه آتش سوزی عبارتند از:

شرایط بیمه آتش سوزی ایران

1- بیمه آتش سوزی طرح مهر

شرایط بیمه آتش سوزی ایران برای این طرح مناسب تمام تولیدکنندگان، بازرگانان، تجار و همه کسانی است که کالاهایی ارزشمند را در سراسر کشور جابجا می نمایند. در این بیمه نامه خسارت های مالی تحت پوشش قرار می گیرد. در واقع شامل خسارت های بدنی و جانی نمی گردد. با یان بیمه نامه اموال منقول و غیرمنقول تا سقف تعهدات بیمه نامه، بیمه می شود.

2- بیمه آتش سوزی طرح مراکز صنعتی

شرایط بیمه آتش سوزی ایران برای مراکز صنعتی مشابه بیمه نامه های اتش سوزی معمولی است . با این تفاوت که بازدید اولیه و تکمیل پرسشنامه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. دلیل این اهمیت نیاز به دانستن ارزش دقیق مواد اولیه، ماشین آلات و ساختمان این مراکز است.

3- بیمه آتش سوزی طرح جامع اصناف

در صورت عقد قرارداد این بیمه نامه توسط انجمن صنفی یا اتحادیه، واحد های صنفی دارای پروانه کسب می توانند خود و خانواده خود را تحت پوشش این بیمه درآورند. این بیمه نامه هزینه های درمانی که توسط بیمه تامین اجتماعی پرداخت نمی گردد، تا سقف 30،000،000 ریال پرداخت می گردد.

4- بیمه آتش سوزی مسکونی با طرح زلزله

درشرایط بیمه آتش سوزی ایران این طرح از ابتکارت فراگیر است. ایران کشوری زلزله خیز است. این بیمه نامه پوشش های آتش سوزی، سیل، صاعقه و زلزله را برای واحد های مسکونی ارائه می دهد. واحدهای مسکونی باید سازه اسکلت فلزی یا بتن و دارای آیین نامه 2800 باشند.

شرایط بیمه آتش سوزی ایران

5- بیمه آتش سوزی معمولی مراکز غیرصنعتی

در این بیمه نامه تمامی مراکز غیر صنعتی (اموال منقول و غیرمنقول) می توانند تحت پوشش قرار بگیرند.  بازدید اولیه که توسط کارشناس بیمه ایران انجام می شود. توصیه ها و موارد ایمنی که توسط کارشناس بیمه اعلام می شود باید اجرا شود.

6- بیمه آتش سوزی مسکونی طرح همگانی

طرح بیمه آتش سوزی همگانی از سال 1380 در بیمه ایران مطرح گردید. این بیمه خساات ناشی از خطرات اتش سوزی، سیل، انفجار و صاعقه را برای منازل مسکونی پوشش می دهد. این خسارات شامل ساختمانو اثاث منزل می شود.

7- بیمه آتش سوزی طرح معمولی منازل مسکونی

در شرایط بیمه آتش سوزی ایران خسارت های مالی وارده به اشخاص حقیقی و حقوقی تحت پوشش بیمه قرار می گیرد. این پوشش ها شامل خسارت های جانی نمی شوند. با انتخاب این طرح کلیه اموال منقول و غیر منقول مسکونی که به طور رایج در منازل مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند، بیمه می شوند.

8- بیمه آتش سوزی طرح جامع خانه و خانواده

این بیمه نامه، تمامی خطرات آتش سوزی، صاعقه، انفجار، سیل،سرقت اثاثیه، نقض عضو، هزینه معالحه و غرامت فوت شخصبیمه گزار و سایر ساکنین محل بیمه شده را پوشش می دهد. هم چنین مسئولیت بیمه گزار در مقابل اشخاص ثالث، هزینه اسکان موقت بیمه گزار و خانواده ایشان نیز تحت پوشش این بیمه نامه است.

  

 

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری