جدول مقایسه بیمه های عمر


اگر فردی قصد خریداری بیمه عمر را داشته باشد، جدول مقایسه بیمه های عمر به وی نشان می دهد که در بازار بیمه ، کدام یک از شرکت های بیمه نسبت به بقیه شرکت های ارائه دهنده بیمه عمر قابل اطمینان تر می باشند. بدین منظور بیمه مرکزی هر ساله آماری را تهیه می کند و در اختیار متقاضیان قرار می دهند تا متقاضیان بیمه عمر بتوانند با بررسی نتایج آماری که به دست آمده است شرکت بیمه مناسب را برای سرمایه گذاری خود انتخاب نمایند.

با توجه به این موضوع ما جداول مقایسه شرکت های بیمه را در زمینه های مختلف برای متقاضیان محترم آورده ایم تا شاید این امر در انتخاب شرکت بیمه مناسب جهت خریداری بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری در آن به متقاضیان و علاقه مندان کمکی بوده باشد.

لازم است بگوییم که در حال حاضر21021 نماینده تخصصی بیمه عمر در بازار بیمه فعالیت دارند که مطابق با اعلام سالنامه آماری بیمه مرکزی ، بیمه ایران به تنهایی دارای 941 نمایندگی است که این امکان برای متقاضیان وجود دارد در هر کجای ایران که باشند از خدمات بیمه عمر ایران بهره مند گردند.

تعداد کل بیمه نامه های عمر صادر شده  توسط 21021 نماینده ، 2038955 عدد بیمه نامه در سال 96  می باشد.  بیمه عمر ایران رتبه دوم را برای صدور بیمه عمر در سال 96 کسب کرده است.

جدول مقایسه بیمه های عمر از نظر تعداد صدور بیمه نامه های عمر به شرح جدول زیر می باشد.

جدول مقایسه بیمه های عمر

جهت مقایسه شرکت های بیمه از نظر عملکردشان در مورد صدور بیمه عمر در سال 97 نمی توان شرکت بیمه ای را به عنوان بهترین بیمه عمر دانست . زیرا با توجه به آخرین محاسبات آماری بیمه مرکزی که در سال 96 انجام گرفت که سطح توانگری  و میزان رضایت مشتریان را از شرکت های مختلف ارائه دهنده بیمه عمر نشان می دهد. البته با آمدن سال 98 طبق آماری که بیمه مرکزی برای سال 97 ارائه خواهد داد ، متقاضیان می توانند با بررسی آمار جدید شرکت بیمه مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

رتبه بندی شرکت‌های بیمه به تفکیک شاخص‌های تشکیل دهنده رضایت مشتریان 

جدول مقایسه بیمه های عمر به شرح جدول زیر می باشد.

جدول مقایسه بیمه های عمر

  

 

[yasr_visitor_votes size=”large”]

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

    نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


    تماس با ما:

    021-88177155 خط ویژه

    09121063949 مشاوره فوری