پرداخت بیمه عمر ایران

پرداخت بیمه عمر ایران

برای پرداخت آنلاین اقساط بیمه عمر ایران به لینک زیر مراجعه نمایید.

بیمه عمر ایران 

بیمه عمر ایران قدیمی ترین شرکت بیمه فعال در این عرصه است. بیمه عمر ایران طرح های متنوع و بی نظیری دارد که توسط شعب و نمایندگی بیمه ایران تهران و سایر شهرها ارائه می گردد.

بیمه عمر ایران

بیمه عمر چیست ؟

بیمه عمر با نام های دیگری از قبیل بیمه زندگی، بیمه آتیه و … نیز شناخته می شود. بیمه عمر از انواع بیمه های اشخاص است. بیمه عمر با هدف کاهش دغدغه و نگرانی افراد برای آینده طراحی و ارئه شده است. درواقع این بیمه نامه پس اندازی یا شرایط عالی برای آینده محسوب می شود. به سرمایه بیمه عمر سود تضمینی تعلق می گیرد. در بسیاری از موارد سود مشارکت نیز به سود تضمینی افزوده می شود. علاوه بر سرمایه گذاری طلایی، بیمه عمر افراد را از پوشش های بیمه ای بهره مند  می نماید. در بیمه عمر افراد مبلغ معینی را به عنوان حق بیمه پرداخت می نمایند. سپس از سود تضمینی و پوشش های متنوع بیمه ای برخوردار می شوند.

بیمه عمر ایران

بیمه عمر چیست و چه مزایایی دارد ؟

فواید و مزایای بیمه عمر به ویژه مزایای بیمه عمر ایران بر هیچ کس پوشیده نیست. در بیمه عمر، بیمه گزار علاوه بر پس انداز مطمئن و سرمایه گذاری سود آور، از پوشش های بیمه ای نیز برخوردار می گردد. برخی از مزایای بیمه عمر عبارتند از :

1- دریافت سود تضمینی

2- دریافت سود مشارکت

3- دریافت وام بدون ضامن و وثیقه

4- امکان بازخرید نمودن بیمه نامه

5- بهره مندی از پوشش های بیمه ای

6- معافیت مالیاتی بیمه عمر

7- تعیین ذی نفع بیمه عمر توسط بیمه گزار

و …

بیمه عمر ایران

بیمه عمر چیست و انواع آن

بیمه عمر در طرح های مختلفی ارائه می شود. از آن جایی که شرایط سنی، مالی،حرفه ای، جسمی و … افراد متفاوت است، طرح های متنوعی به وجود آمده است. این طرح های متنوع نیازهای بیمه ای تمام اقشار جامعه را در بر می گیرید.

انواع بیمه عمر

1- بیمه عمر زمانی

فقط در صورت فوت فرد در یک بازه زمانی زمانی مشخص شرکت بیمه، سرمایه بیمه نامه را به ذی نفعان بیمه عمر پرداخت می نماید.

2- بیمه عمر مانده بدهکار

اگرفرد پیش از اتمام اقساط وامش فوت نماید، شرکت بیمه مابقی اقساط را پرداخت خواهد نمود. در نتیجه از ارث متعلق به بازماندگان ایشان مبلغی کسر نخواهد شد.

3- بیمه تمام عمر

پس از فوت بیمه شده، سرمایه فوت به ذی نفعان بیمه نامه پرداخت خواهد شد. در این نوع از بیمه عمر شخص بیمه شده می تواند از پوشش هایی نیز بهره مند گردد.

4- بیمه عمر و سرمایه گذاری

این نوع از بیمه عمر در واقع اصلی ترین نوع آن است. بیمه گزار با پرداخت حق بیمه در طول سالیان پس انداز مناسبی را برای خود در نظر می گیرد. البته سود تضمینی و مشارکت نیز به پرداخت های بیمه گزار افزوده می شود.

بیمه عمر ایران

ماهیت انواع بیمه عمر

1- بیمه عمر به شرط فوت

در این نوع از بیمه عمر فقط در صورت فوت بیمه شده مزایای بیمه نامه به ذی نفعان ایشان تعلق می گیرد.

2- بیمه عمر به شرط حیات

در صورتی که بیمه شده تا پایان مدت قرارداد بیمه در قید حیات باشد، شامل مزایای بیمه عمر خواهد شد. در صورت ایشان هیچ مزایایی به ذی نفعان تعلق نخواهد گرقت.

3- بیمه عمر مختلط

بیمه شده از مزایای هر دو نوع بیمه عمر ذکر شده در فوق بهره مند خ.اهد شد.

بیمه عمر ایران

بیمه عمر ایران چیست؟فواید بیمه عمر در زمینه های مختلف

همانطور که در مطالب فوق مزایای بیمه عمر را معرفی کردیم و گفتیم که بیمه عمر می تواند یک بیمه نامه ضروری برای هر فرد باشد زیرا از مزایای حائز اهمیتی برخوردار است فواید بیمه عمر ایران عبارت است از :

 • بیمه عمر در هنگام بروز خسارت

برخی از پوشش های جانبی بیمه عمر شامل :

 1. پرداخت خسارت در صورت نقص عضو در اثر وقوع یک حادثه
 2. پرداخت هزینه های مربوط به پزشکی در صورت وقوع حادثه
 3. پرداخت هزینه های پزشکی در صورت وقوع یک حادثه
 4. پرداخت خسارت در صورت بروز بیماری های خاص
 5. پرداخت خسارت در هنگام آتش سوزی ساختمان مسکونی
 6. پرداخت خسارت در مواقع بروز از کارافتادگی بیمه گزار به هر علت

بیمه عمر علاوه بر اینکه ما را در برابر ما را در قبال حوادث مختلفی پشتیبانی می کند ، می تواند یک سرمایه گذاری مطمئنی برای آینده ما باشد.

بیمه عمر ایران

 • فواید بیمه عمر در سطح اقتصاد کلان

یکی دیگر از فواید بیمه عمر در تأثیر آن در سطح اقتصاد کلان کشور است . با سرمایه گذاری افراد در بیمه عمر می شود به تنهایی چرخه اقتصاد کشور را بچرخاند. زیرا شرکت های بیمه با حق بیمه های عمر ماهانه و سالانه که افراد پرداخت می کنند در صنایع مختلف سرمایه گذاری می کنند. از این سرمایه گذاری ها سود بسیار قابل توجهی به بیمه گزار پرداخت می گردد. یکی از عوامل مهمی که بیشتر افراد در بیمه عمر سرمایه گزاری می کنند دریافت سود خوب از سرمایه گذاری است. معمولاً میانگین 80 الی 85 درصد از سود سرمایه گذاری متعلق به بیمه گزار است.

 • بیمه عمر با چند درصد سود

همانطور که گفتیم با خرید بیمه عمر می توانیم از سود قابل توجهی بهره مند شویم حال که از فواید بیمه عمر صحبت شد بهتر است با انواع سودهایی که به بیمه عمر تعلق می گیرد هم آشنا شویم. دو نوع سود به سرمایه گذاری در بیمه عمر تعلق می گیرد که آنها عبارتند از :

 • سود تضمینی سرمایه گذاری

در این نوع سود ، درصدی از سود به سرمایه اندوخته بیمه گزار تعلق می گیرد. سود تضمینی معمولاً در سال های اول بیشتر است و با گذشت ماهها از درصد آن کم می شود و سپس  روی عدد مشخصی ثابت می ماند. برای مثال سود برای سالهای اول و دوم 16 درصد ، برای سال سوم و چهارم 13 درصد و بعد از آن به 10 درصد می رسد.

 • سود مشارکت منافع

این سود همان سود حاصل از سرمایه گذاری در شرکت بیمه ایران می باشد. در سود مشارکت منافع بیمه گزار با درصدی سود روبه رو است که این درصد شامل مجموع سود تضمینی و مشارکت منافع است. معمولاً مجموع این 2 نوع سود بیش از 20 درصد می باشد. 

شرکت های ارائه دهنده بیمه عمر:

مشاوره-فوری-بیمه-عمر-ایران

بیمه عمر ایران
بیمه عمر پاسارگاد
بیمه عمر سامان
بیمه عمر ملت
بیمه عمر آسیا
بیمه عمر پارسیان
و …

کلمات کلیدی :

بیمه پاسارگاد – جدول محاسبه بیمه عمر پاسارگاد – جدول پرداتی بیمه عمر آسیا – آیا بیمه عمر پاسار گاد خوب است؟ – پرداخت اقساط بیمه عمر سامان – جدول سود بیمه عمر سامان – مشاهده سوابق بیمه عمر سامان – بیمه سامان – وام بیمه عمر سامان – طرح بازنشستگی 10 ساله بیمه سامان – بیمه تکمیلی سامان – مشاهده سوابق بیمه عمر پاسارگاد – ثبت نام اینترنت بانک پاسارگاد – پرداخت قبوض بانک ملی – پرداخت قبض همراه اول بانک ملی – نام کاربری بانک پاسارگاد چیست؟ – پرداخت قبوض بانک صادرات – پرداخت قبوض – نمایندگی بیمه پاسارگاد – پرداخت قبوض بانک ملت – پرداخت بیمه عمر پاسارگاد – استعلام بیمه عمر پاسارگاد – معایب بیمه عمر پاسارگاد – دریافت دفترچه اقساط بیمه عمر پاسارگاد – روش پرداخت اقساط بیمه عمر پاسارگاد – مزایای بیمه عمر پاسارگاد – بیمه مسافرتی ملت – میزان سابقه بیمه عمر پاسارگاد – درصد سود بیمه عمر پاسلرگاد – محاسبه بیمه عمر پارسیان – بیمه پارسیان شخص ثالث – قسط عمر پارسیان – پرداخت قبوض بانک پاسارگاد – پرداخت قبض موبایل – بانک پاسارگاد موجودی – تلفن بانک پاسارگاد – پرداخت اینترنتی قبوض – پرداخت گروهی قبوض بانک پاسارگاد – استعلام بیمه پاسارگاد – پرداخت قبض پاسارگاد – بیمه مسافرتی پاسارگاد – خرید آنلاین بیمه مسافرتی پاسارگاد – بیمه مسافرتی پارسیان – بیمه تکمیلی پاسارگاد – بیمه مسافرتی سامان – استعلام بیمه پارسیان – نمایندگی بیمه پارسیان – استعلام بیمه عمر پارسیان – بیمه تکمیلی پارسیان