بیمه پول


بیمه پول ، بیمه نامه‌ای است که بیمه گزار از طریق آن می تواند سرمایه و موجودی خود را که شامل وجه نقد ، اوراق بهادار و مسکوکات را در تمام مدت شبانه روز در برابر خطرات و حوادث ناشی از سرقت یا شکستن حرز ، تصرف ، قهر و تهدید ، بلایای طبیعی ( مانند آتش سوزی ، انفجار ، زلزله ، سیل ، شورش ، اعتصاب ) در داخل محدوده جغرافی کشور ، بیمه نماید.

بیمه پول

 

بیمه پول به دو گروه عمده  بیمه پول در صندوق  و بیمه پول در راه ، تقسیم بندی می شود:

 • بیمه پول در صندوق

با بیمه پول در صندوق ، این امکان برای بیمه گزار فراهم می شود که با توجه به شرایط و نیاز خود و مطابق با شرایط و مقررات مندرج در محدوده جغرافیایی داخل کشور، تمام وجوه ، مسکوکات و اوراق بهادار خود را در طی تمام مدت شبانه روز ، در مقابل خطرات و حوادث بیمه نماید.

 • بیمه پول در راه

در بیمه نامه پول در راه ، بیمه گزار می تواند ، در هنگام انتقال وجوه نقد و اوراق بهادار خود به بانک ، دفاتر ، واحدهای تابعه و یا مقاصد دیگر در داخل شهر و یا به شهرهای مختلف داخل کشوراز طریق وسایل نقلیه مختلف مانند کشتی ، هواپیما ، خودروهای ویژه حمل پول ، اتومبیل  یا حتی پیاده با رعایت شرایط ایمنی، در قبال خطرات و حوادثی مانند آتش سوزی ، سرقت ، انفجار و … سرمایه خود را بیمه نماید.

مخاطبین بیمه نامه پول

مخاطبین بیمه پول ، بانکها ، صرافی ها ، مؤسسات و شرکت ها ، طلا فروشان ، تجار ، بازرگانان ، تولیدکنندگان و کلیه افرادی که صاحب نوعی از کالاهای ارزشمند می باشند و یا مسئولان جابه جای کالای ارزشمند در تمام سطح کشور ، به این بیمه نامه نیاز دارند.

نرخ حق بیمه پول

در تعیین نرخ حق بیمه پول ، عواملی چون میزان وجوه نقدی و یا ارزش اوراق بهادار و مسکوکات ، نوع صندوق و محل استقرار آن ، نحوه حفاظت و نگهداری از صندوق ( تعداد محافظین ساختمان ، نگهبانان و تجهیزات کنترل و ایمنی مانند دوربین های مداربسته ) دخیل هستند.

 

متقاضیان محترم انواع بیمه نامه های بیمه ایران در تمامی مناطق تهران ، می توانند جهت بهره مندی از کلیه خدمات بیمه ای نظیر مشاوره رایگان ، استعلام ، تمدید و یا خرید بیمه نامه از طریق هر یک از نمایندگی بیمه ایران در شمال تهران  ، نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران ، نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران اقدام نمایند.

  

 

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری