بیمه مهندسی ایران


بیمه مهندسی ایران یکی از جدیدترین ، بیمه نامه های بیمه ایران می باشدکه در نمایندگی بیمه ایران تهران و سایر شهرها ارائه می گردد. این بیمه نامه با توجه به کابردهای مختلف آن ، دارای زیر شاخه های متعدد و متنوعی می باشد. خطرات و حوادثی ممکن است ، در اثر سهل انگاری یا خطاهای انسانی در حین عملیات  اجرای پروژه های زیربنایی ، عمرانی ، سازه های ساختمانی و صنعتی ( در تمامی مراحل ساخت ، نصب و بهره برداری ) ، تحت مسئولیت پیمانکار ، مهندسین مجری پروژه و عوامل بیمه گزار ،  رخ دهد ،  و باعث وارد آمدن خسارت های جانی و مالی به افراد ثالث گردد.

در این شرایط نمایندگی بیمه ایران – تهران ، با صدور بیمه نامه مهندسی ، در هنگام وقوع حوادث و وارد آمدن خسارت به افراد ثالث ، ناشی از مسئولیت پیمانکار و یا مهندسین مجری پروژه مسئول ، از طرف بیمه گزار و مطابق با مقررات بیمه نامه و سقف خسارت تعیین شده در بیمه نامه ، نسبت به جبران خسارت اقدام خواهد نمود.

همانطور که گفتیم بیمه مهندسی ایران دارای زیر شاخه های گوناگونی می باشد. اما بیمه مهندسی ایران  در کل از دو گروه عمده تشکیل یافته ، که هریک از آنها خود نیز، دارای زیر شاخه های متعدد و متنوعی می باشد. انواع بیمه مهندسی ایران عبارتند از :

 

بیمه مهندسی ایران

 

 1.  بیمه نامه های دوره احداث بیمه مهندسی ( Construction )

  زیر شاخه های بیمه نامه دوره احداث بیمه مهندسی ایران  عبارتند از :

  • بیمه نامه تمام خطر پیمانکاران ( CAR )
  • بیمه نامه تمام خطر نصب ( EAR )
 2. بیمه نامه های دوره بهره برداری بیمه مهندسی ( Operation )

  زیر شاخه های بیمه نامه دروه بهره برداری بیمه مهندسی  شامل :

 • بیمه نامه خطرات سازه های تکمیل شده ساختمانی و عمرانی ( CECR )
 • بیمه نامه  ماشین آلات و تجهیزات پیمانکاران ( CPM )
 • بیمه نامه شکست ماشین آلات ( MB )
 • بیمه نامه تجهیزات الکترونیکی ( EE )
 • بیمه نامه عدم نفع ، ناشی از شکست ماشین آلات ( MLOP )
 • بیمه نامه عیوب اساسی و پنهان ساختمان (LDB)
 • بیمه نامه فساد کالا در سردخانه  ( DOS )

 

متقاضیان محترم بیمه مهندسی ایران  و انواع دیگر بیمه نامه های بیمه ایران در کل مناطق تهران ، می توانند جهت استعلام ، تمدید و خرید تمامی بیمه نامه بیمه ایران ، از طریق هر یک از نمایندگی بیمه ایران در شمال تهران ، نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران و یا از طریق نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران بصورت حضوری و یا تماس تلفنی اقدام نمایند.  به این مقاله امتیاز دهید و ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید.

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

  

 

 

 

 

 

 

 

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری