a

Facebook

Twitter

کپی رایت 2015 پوسته لیبرو.
تمامی حقوق محفوظ است.

09121063949

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

021-88177155

تماس و مشاوره با کارشناس - خط ویژه

اینستاگرام

فیسبوک

جستجو
فهرست
 

بیمه مسافرتی چیست؟

بیمه مسافرتی ایران


بیمه مسافرتی

 بیمه مسافرتی از بیمه‌گزاران در برابر حوادث احتمالی سفر محافظت می‌کند. این بیمه برای اخذ ویزا از بعضی سفارت‌خانه‌ها الزامی است و برای سایر سفارت‌خانه‌ها نیز توصیه می‌شود. با توجه به اختلاف نرخ ارز در کشور ما و اکثر کشورهای خارجی، هزینه‌های درمان در این کشورها بسیار گران است. اگر بیمه‌گزار در صورت بروز حادثه بخواهد هزینه را آزاد پرداخت کند، ممکن است یک سرماخوردگی ساده هزینه‌های سنگینی را برای وی رقم بزند. مشکل بزرگ‌تر می‌تواند این باشد که بیمه‌گزار هزینه درمان خود را همراه نداشته باشد!!!

ضرورت بیمه مسافرتی

تصور کنید چمدان شما که حاوی وسایل ضروری سفر است مفقود شود. مخصوصاً اگر بدون آن وسایل، ادامه سفر دشوار باشد. اگر بیمه مسافرتی داشته باشید، می‌توانید هزینه خسارت مفقود شدن بار خود را از بیمه بگیرید. بنابراین رسیدن به این نتیجه چندان دور از ذهن نیست که این بیمه‌نامه مزایای زیادی برای بیمه‌گزاران ایجاد می‌کند و تهیه کردن آن برای سفرهای خارج از کشور امری حیاتی است.

بیمه مسافرتی

نحوه پیگیری خسارت در محل حادثه

نحوه پیگیری خسارت معمولاً بدین صورت است که موقع بروز حادثه، بیمه‌گزار باید با شماره‌ای که روی بیمه‌نامه‌ی بیمه مسافرتی خود درج شده است، تماس بگیرد؛ نام، شماره بیمه‌نامه و مدت اعتبار آن را بگوید و حادثه اتفاق افتاده را شرح دهد. طبق حادثه‌ای که رخ‌ داده شرکت کمک‌رسان اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

بعضی از شرکت‌های کمک‌رسان این خدمات را ندارند و بیمه‌گزار باید شخصاً خسارت خود را از محل بیمه مسافرتی پیگیری و پرداخت هزینه کند؛ سپس با ارائه صورت‌حساب‌های پرداخت‌شده در سفر، هزینه خسارت‌های تحت پوشش این بیمه‌نامه را از کشور محل اقامت خود دریافت کند.خوشبختانه بیمه ایران در این عرصه پیشگام بوده و تمامی خدمات مورد نیاز را با بهترین شرایط به بیمه‌گزاران محترم ارائه می‌دهد.

نمایندگی جنرال بیمه ایران۴۵۷۶

خدمات ویژه بیمه مسافرتی ایران

تماس

۰۹۱۲۱۰۶۳۹۴۹

۰۲۱-۸۸۱۷۷۱۵۵

پیامک

۰۹۳۹۱۰۶۳۹۴۹ممکن است به لینک های زیر نیز علاقه مند باشید:
نمایندگی بیمه ایران تهران
نمایندگی بیمه ایران در شمال تهران
استعلام آنلاین بیمه بدنه ایران ( استعلام اینترنتی فوری)


به این مقاله امتیاز دهید و ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید.

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

error: Content is protected !!
کارشناس بیمه
مشاوره فوری در واتس آپ