بیمه مدیران واحدهای اقامتی


بیمه مدیران واحدهای اقامتی ، یکی دیگر از انواع  زیر شاخه های بیمه مسئولیت ایران است . این بیمه نامه ، به منظور جبران خسارت های جانی و مالی وارده به مسافرین ، در اثر وقوع حوادث ناشی از مسئولیت مدنی مدیران واحدهای اقامتی مانند هتلها ، مهمانسراها و متلها صادر می گردد. بنابراین با توجه به مفاد و مقررات بیمه مدیران واحدهای اقامتی ، اگر به دلیل  خطا ، سهل انگاری ، قصور و اشتباه در مدیریت واحدهای اقامتی ، خسارتی جانی یا مالی متوجه مسافرین گردد، و براساس مستندات و مدارک برای شرکت بیمه محرز گردد که خسارت های وارده تحت مسئولیت مدیریت آن مجموعه بوده است ، شرکت بیمه از طرف بیمه گزار به جبران خسارت های وارده خواهد پرداخت.

 

بیمه مدیران واحدهای اقامتی

تعهدات و خسارات تحت پوشش بیمه نامه مدیران واحدهای اقامتی

مسافرینی که در مدت سفر خود از اماکن و مراکز اقامتی استفاده می کنند، ممکن است درهنگام حضور آنها در این اماکن ، حادثه ای رخ دهد که باعث ایجاد آسیب های جسمی برای آنان گردد و یا اینکه اموال مسافران دچار زیان و خسارت گردد. اگر در این شرایط مسئولیت مدیریت مکان اقامتی در به وقوع پیوستن حادثه مشخص گردد. و چنانچه مدیر مکان اقامتی پوشش بیمه مدیران واحدهای اقامتی را از قبل خریداری کرده باشد، شرکت بیمه از طریق این بیمه نامه ، به جبران خسارتهایی که در فهرست ذیل آمده است ، اقدام خواهد نمود.

 • پرداخت هزینه های پزشکی
 • پرداخت غرامات نقص عضو
 • پرداخت غرامت فوت
 • جبران خسارت های مالی

استثنائات در بیمه نامه

همانند دیگر بیمه نامه های بیمه ایران ، بیمه مدیران واحدهای اقامتی نیز دارای موارد استثناء می باشد ، که نمایندگی بیمه ایران – تهران هیچ گونه تعهد و وظیفه ای نسبت به جبران خسارت های ناشی از این حوادث نخواهد داشت. این حوادث عبارتند از :

 •  خسارت های ناشی از حوادث عمدی و تقلب بیمه گزار
 • خسارت های ناشی از حوادث انفجار هسته ای و تشعشعات رادیو اکتیو
 • خسارت های ناشی از تخلف از قوانین و نظامات دولتی
 • خسارت های ناشی از جنگ ، شورش ، اعتصاب و …

متقاضیان محترم کلیه بیمه نامه های بیمه ایران  ، می توانند جهت استعلام ، تمدید و یا خرید انواع بیمه نامه ها در کلیه مناطق تهران ، از طریق هریک از نمایندگی بیمه ایران شمال تهران ، نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران و یا نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران اقدام فرمایند.

  

 

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری