بیمه مان


شرکت بیمه ایران نسخه ای تکمیل شده از بیمه جامع زندگی را به نام بیمه مان ارائه داده است . بیمه مان به صورت مشترک توسط شرکت سهامی بیمه ایران ( بیمه عمر ایران ) و شرکت بیمه ایران معین که تحت پوشش بیمه ایران در منطقه آزاد کیش است طراحی و عرضه گردیده است. بیمه مان در اصل هم شامل پوشش عمر و هم شامل پس انداز به صورت مختلط است.

همانطور که گفتیم بیمه مان هم یک نوع پس انداز است و هم ویژگیهای بیمه عمرایران  را دارا است که از هر جهت برای بیمه گزار سودمند خواهد بود. این یعنی علاوه بر سرمایه گذاری و پس انداز ، شامل سرمایه فوت طبیعی ، سرمایه فوت در اثر حادثه ، پوشش امراض خاص به استثنای سرطان، پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه ، پوشش بیماری های سرطان می باشد.

بیمه مان

از مزایای بیمه مان می توان نحوه پرداخت اقساط دانست ، بیمه گزار اقساط را با توجه به توان مالی و یا شرایط خود می تواند به صورت ماهیانه ، 3 ماهه ، 6 ماهه و سالانه و حتی به صورت یکجا پرداخت نماید.حداقل مبلغ اقساط که ماهیانه می توان پرداخت نمود 25000 است. به طور مثال اگر بیمه گزاری ماهیانه مبلغ 100هزارتومان به شرکت بیمه ایران پرداخت نماید پس از 30 سال سرمایه ای معادل 1،110،000،000 تومان در بیمه مان پس انداز کرده است که وی می تواند پس انداز خود را به صورت یکجا دریافت کرده و یا تعیین نماید به صورت ماهانه مستمری مادام العمر دریافت نماید.

مزایای بیمه مان

بیمه مان دارای مزایا و ویژگیهای خاصی است که بیمه گزاران می توانند از خدمات خوب آن کاملاً بهره مند شوند. مزایای بیمه مان شامل :

 • انعطاف پذیری

از شرایط خوب بیمه مان ، این امکان برای بیمه گزار وجود دارد هر زمان که مایل باشد می تواند در طول مدت قرارداد ، کلیه شرایط بیمه نامه  از حق بیمه گرفته تا مدت قرارداد ، نحوه پرداخت و پوشش ها را به صورت دلخواه تغییر دهد.

 • برداشت از بیمه نامه

اندوخته بیمه گزار در حساب بیمه ای بیمه مان متعلق به خود بیمه گزار است و وی می تواند در هر موقع که بخواهد و یا در مواقع اضطرار از حساب خود به صورت نقد یا وام برداشت نماید.

 • حفظ ارزش سرمایه در مقابل تورم 

در بیمه مان ، بیمه گزار می تواند بخش مهمی از آثار تورم و کاهش ارزش پول رایج کشور را با استفاده از مکانیزم تعدیل سرمایه و حق بیمه در این بیمه نامه جبران کند تا ارزش مبلغ دریافتی بیمه گزار از محل بیمه مان در پایان مدت بیمه نامه حفظ گردد.

 • پوشش رایگان حادثه 

در بیمه زندگی مان در صورت  فوت در اثر حادثه ، حد فاصل درخواست ثبت بیمه نامه تا زمان صدور آن به صورت رایگان بیمه امکان پذیر است.

 • ضمانت نامه 

از مزیتهای مهم بیمه مان این است که این امکان وجود دارد که به تدریج اندوخته حاصل از سرمایه گذاری بیمه گزار تبدیل به ضمانت نامه ای معتبر مانند سایر اسناد مالی در معاملات ، کار و زندگی بیمه گزار می گردد.

 • معافیت مالیاتی 

از دیگر مزیتهای ویژه بیمه مان این است که سرمایه بیمه گزار به هر میزانی که باشد از معافیت مالیاتی برخوردار است و قابل پرداخت در صورت فوت به ذینفعان خواهد بود بدون در نظر گرفتن قانون ارث بری

 • سود مشارکت

بیمه گزاران در سود متغیر حاصل از سرمایه گزاری های مالی بیمه ایران به میزان 85 درصد به عنوان سود اضافی بر سود تضمینی مشارکت خواهند داشت.

 • وام 

استفاده از وام به میزان 90 درصد ارزش بازخرید بدون ضامن و سفته در این نوع بیمه امکان پذیر می باشد.

  

 

[yasr_visitor_votes size=”large”]

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری