بیمه درمان تکمیلی خانواده


بیمه درمان تکمیلی خانواده بیمه ایران راهی مناسب برای مدیریت هزینه های ناگهانی ناشی از حوادث و بیماری است . بخصوص در این زمان که هزینه خدمات پزشکی سرسام آور هستند. و خانواده های بسیاری جهت تأمین هزینه های درمان بیمار خود با مشکلات فراوان و غیرقابل تحملی روبه رو هستند. به همین خاطر بیمه ایران جهت حمایت از بیماران هزینه های ناشی از بیماری و *حوادث افراد را از طریق بیمه تکمیلی پرداخت می نماید.

در سال های گذشته بیمه درمان تکمیلی فقط متعلق به کارکنان سازمان ها و ادارات بود. وجهت استفاده فرد از بیمه تکمیلی حتماً نیاز بود که به یکی از این سازمان ها و ادارات وابسته باشد. اما اکنون با پوشش گسترده بیمه تکمیلی بیمه ایران ، افراد آزاد و غیر پرسنل نیز می توانند از خدمات بیمه درمان تکمیلی خانواده بهره مند شود.

 

بیمه درمان تکمیلی خانواده

ویژگیهای بیمه تکمیلی خانواده بیمه ایران

ویژگیهایی که افراد تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی خانواده بیمه ایران می توانند از آن بهره مند گردد ، شامل :

 • امکان انتخاب خدمات بیمه ای با توجه به هزینه در نظر گرفته شده برای حق بیمه
 • استفاده از خدمات مراکز درمانی طرف قرارداد به صورت شبانه روزی ( از طریق سیستم سدا )  فقط با ارائه کارت ملی – بدون نیاز به معرفی نامه
 • استقرار متعدد مراکز درمانی طرف قرارداد در سراسر کشور
 • پرداخت هزینه های درمانی انجام شده در مراکز غیر طرف قرارداد – نهایت تا ظرف 5 روز کاری
 • امکان پرداخت نمودن حق بیمه به صورت اقساط

 اصطلاحات در بیمه نامه تکمیلی

موضوع بیمه تکمیلی : به هزینه های بیمارستانی و جراحی ناشی حادثه و سایر پوششهای اضافی درمانی بیمه شدگان تلقی می گردد که این هزینه ها جز پوشش بیمه های پایه مانند تأمین اجتماعی ، خدمات درمانی و … نیستند. و شرکت بیمه از طریق بیمه درمان تکمیلی افراد تحت پوشش آنها را پرداخت می نماید.

* حادثه :  به هر اتفاق ناگهانی که بدون قصد و اراده فرد بیمه شده براثر یک عامل خارجی به جرح ، از کارافتادگی ، نقص عضو و یا فوت  منجر می گردد، گفته می شود.

متقاضیان محترم بیمه درمان تکمیلی بیمه ایران در تهران جهت خرید بیمه نامه تکمیلی می توانند از طریق هر یک از نمایندگی بیمه ایران – تهران اقدام نمایند.

  

 

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری