Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

بیمه دانش آموزی

بیمه دانش آموزی ، قرارداد بیمه نامه ای است که بین آموزش پرورش و شرکت بیمه منعقد می گردد و به موجب آن دانش آموزان تحت پوشش این بیمه نامه قرار می گیرند.

بیمه دانش آموزی که به آن حوادث دانش آموزی نیز گفته می شود در جهت حمایت هر چه بیشتر از دانش آموزان در هنگام وقوع حوادث مختلف در طول مدت سال تحصیلی به صورت شبانه روزی در داخل و خارج از محیط مدرسه صادر می گردد.

بیمه دانش آموزی به دو بخش عمده حوادث و درمان و اردوهای دانش آموزی و اردوهای راهیان نور تقسیم بندی می شوند.

بیمه دانش آموزی

خسارت های بیمه دانش آموزی

جبران خسارت های ناشی از حوادث تحت پوشش بیمه دانش آموزی ، شامل خسارت های جانی در هر موقع از شبانه روز در مدت قرارداد ( یک سال تحصیلی ) به قرار فهرست زیر می باشد ؛

  • پرداخت غرامت نقص عضو ( جزئی و کلی ، دائم ) تا حداکثر مبلغ یکصد میلیون تومان
  • کمک هزینه خرید و یا پیوند کلیه حداکثر تا مبلغ 2 میلیون تومان
  • جبران هزینه های درمانی سرپایی و بیمارستانی ناشی از هر حادثه ، حداکثر تا مبلغ یک میلیون و پانصد هزارتومان
  • جبران هزینه های عمل های جراحی ناشی از بیماری ، حداکثر تا مبلغ ششصد هزار تومان ( به شرط بستری شدن )

لازم به ذکر است از آنجا که سازمان آموزش و پرورش مسئولیت امنیت و سلامت دانش آموزان را در داخل مدرسه و اردوهای درون شهری ، برون شهری ، کارگاه های آموزشی ، راهیان نور و … بر عهده دارند، در مقابل خسارت های جانی وارد شده به دانش آموزان در موارد مذکور از طریق بیمه دانش آموزان جبران می گردد.

نمایندگی بیمه ایران – تهران  عرضه کننده انواع بیمه نامه های بیمه ایران در تمام مناطق تهران می باشد. لذا متقاضیان محترم کلیه بیمه نامه های بیمه ایران می توانند جهت بهره مندی از تمامی خدمات بیمه ای شامل مشاوره رایگان ، استعلام ، خرید و یا تمدید بیمه نامه ها از طریق نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران ، نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران  و یا  نمایندگی بیمه ایران در شمال تهران اقدام نمایند.