a

Facebook

Twitter

کپی رایت 2015 پوسته لیبرو.
تمامی حقوق محفوظ است.

09121063949

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

021-88177155

تماس و مشاوره با کارشناس - خط ویژه

اینستاگرام

فیسبوک

جستجو
فهرست
 

بیمه حوادث شخصی

بیمه حوادث شخصی


بیمه حوادث شخصی – هدف از خرید انواع بیمه نامه ها علی الخصوص بیمه بدنه این است که در موافع لزوم بتوانیم از آنها به درستی استفاده نماییم. با توجه به تنوع در خدمات و محصولات بیمه ای در شرکت های ارائه دهنده بیمه بدنه ، کمتر کسی از تمامی پوشش هایی که بیمه بدنه برای مالکان وسایل نقلیه در نظر گرفته است ، آگاه است . شاید دانستن این امر برای شما جالب باشد که برخی از شرکت های بیمه مطابق با قراردادی که با بیمه گزار بسته اند و از طریق بیمه بدنه در زمانی که خودروی شما دچار حادثه تصادف شود و شما مقصر این حادثه شناخته شوید ، و خودروی شما نیاز به تعمیر داشته باشد و راهی تعمیرگاه گردد ، در روزهایی که خودروی شما در تعمیرگاه است، شرکت بیمه از طریق بیمه بدنه خودرو مبلغی را برای رفت و آمد روزانه  به شما خواهد پرداخت.

بیمه حوادث شخصی

همانطور که گفتیم بیمه بدنه پوششهای متنوعی را در اختیار بیمه گزاران قرار می دهد که یکی از این پوشش ها بیمه حوادث شخصی می باشد. که مالکین وسایل نقلیه می توانند با پرداخت هزینه های اضافی از پوشش بیمه حوادث شخصی بهره مند گردند.

بیمه حوادث شخصی

بر طبق مقررات درج شده در بیمه نامه بیمه حوادث شخصی ، بیمه گزار می تواند در تمامی ساعات شبانه روز و در تمام نقاط جهان و حتی خارج از وسیله نقلیه از این بیمه نامه استفاده نماید. با توجه به تنوع بسیار زیاد در پوششهای اضافی بیمه بدنه و تفاوت ارائه آنها توسط شرکت های بیمه ، مقایسه بیمه بدنه ارائه شده توسط شرکت های مختبف برای صاحبان وسایل نقلیه ارزشمند و حائز اهمیت است.

متقاضیان محترم انواع بیمه نامه های بیمه ایران در تمامی مناطق تهران می توانند جهت بهره مندی از تمامی خدمات بیمه ایران شامل استعلام ، مشاوره رایگان ، خرید و تمدید بیمه نامه ها از طریق هریک از نمایندگی بیمه ایران در شمال تهران ، نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران و یا نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران اقدام نمایند.

  

 

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

 

  

 

 

 

 

 

 

 

error: Content is protected !!
کارشناس بیمه
مشاوره فوری در واتس آپ