بیمه حوادث خانواده


بیمه حوادث خانواده بیمه ایران از انواع بیمه حوادث انفرادی است. در این بیمه نامه سرپرست خانواده می تواند تمامی اعضاء خانواده از جمله همسر، پدر، مادر، فرزندان، پدر همسر، مادر همسر و .. را  تحت تکفل گرفته و آن ها را تحت پوشش بیمه حوادث خانواده درآورد. بیمه نامه حوادث خانواده در بیمه ایران کلیه افراد خانواده را در تمامی ساعات شبانه روز بیمه می نماید. همچنین این بیمه نامه محدودیت مکانی ندارد و در داخل و خارج از کشوردارای اعتبار می باشد.

بیمه حوادث خانواده

تعهدات بیمه حوادث خانواده بیمه ایران

تهعدات این بیمه نامه همانند سایر انواع بیمه های حوادث در بیمه ایران شامل پوشش های زیر می گردد:

1- فوت

2- نقص عضو

3- از کار افتادگی دائم ( کلی)

4- از کار افتادگی دائم ( جزئی)

بیمه حوادث خانواده

پوشش های تکمیلی بیمه حوادث خانواده

این بیمه نامه مانند سایر انواع بیمه نامه های بیمه ایران از جمله بیمه ثالث ایران، بیمه بدنه ایران، بیمه مسئولیت ایران، بیمه آتش سوزی ایران و … دارای پوشش های تکمیلی است. از جمله پوشش های تکمیل آن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

1- خطرات زلزله

2- خطرات آتش سوزی

و …

نکته :

در صورت انتخاب تعهد غرامت از کارافتادگی موقت، این پوشش نیز به تعهدات بیمه نامه اضافه خواهد شد و غرامت روزانه مطابق تعهدات مندرج در بیمه نامه به بیمه گزار پرداخت می گردد.

 

بیمه حوادث خانواده

هزینه های پزشکی در بیمه حوادث خانواده

براساس محاسبات ریسک انجام شده و در شرایط تنظیم  این بیمه نامه در نظر گرفته شده است که  میزان سرمایه هزینه پزشکی از 10% میزان سرمایه فوت و نقص عضو نمی تواند بیشتر باشد.

نکته :

*برای صدور این بیمه نامه نیازی به انجام معاینات پزشکی برای بیمه شدگان نیست اما تعیین میزان ریسک و اعمال آن توسط مدیران و روسای شعب انجام می شود.

بیمه حوادث خانواده

شرایط سنی بیمه حوادث خانواده

1- سقف سن این بیمه نامه در بیمه ایران 75 سال است.

2- در صورت بالاتر بودن سن بیمه شده از 75 سال به ازای هر سال میزان 10% به مبلغ حق بیمه اضافه خواهد شد.

3- افراد زیر 15 سال شامل تخفیف حق بیمه می شود.

بیمه حوادث خانواده

بیمه حوادث خانواده بیمه ایران از طریق نمایندگی بیمه ایران تهران و نمایندگی جنرال و رسمی بیمه ایران در شهرهای دیگر مشاوره، استعلام و صادر می گردد. نمایندگی بیمه ایران شمال تهران، نمایندگی بیمه ایران تهران جنوب، نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران، نمایندگی بیمه ایران تهران غرب و نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران کلیه خدمات بیمه ای را برای انواع بیمه نامه های بیمه ایران در تمام مناطق شهر تهران ارائه می دهند.

بیمه حوادث خانواده

  

 

 

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری