تفاوت بیمه بدنه خودرو و بیمه جامع خودرو


بیمه بدنه و بیمه جامع خودرو دو نوع از بیمه هستند که خسارتهای وارده به خودرو را تحت پوشش قرار می دهند. هر دوی این بیمه نامه ها در حفظ خودروی شما در برابر حوادث و خسارتهای احتمالی نقش مثمر ثمری را بازی می کنند. برای درک بهتر تفاوت بیمه بدنه و بیمه جامع خودرو در ادامه با ما همراه باشید.

بیمه جامع خودرو

بیمه جامع خودرو

بیمه جامع خودرو – همانطور که می دانیم  خودروها در قبال حوادثی احتمالی که ممکن است برای آنها رخ دهد بسیار آسیب پذیر هستند . هر چقدر هم شما راننده محتاطی باشید ، باز ممکن است به خاطر بی احتیاطی راننده خودروی دیگر ، خودروی شما دچار سانحه و خسارت گردد و یا در اثر صدماتی به واسطه آب و هوا مانند افتادن شاخه درخت و یا تگرگ های غول پیکر و حوادث این چنینی  به خودروی شما خسارت وارد آید که شما هیچ تقصیری در این بین ندارید. به همین خاطر بیمه جامع خودرو توسط شرکت های بیمه عرضه گشته است تا در مواقع بروز چنین حوادثی برای جبران خسارت ها به کمک شما بیایند.

پوشش بیمه جامع خودرو یک بیمه نامه کاملی است که از خودروی شما در برابر خسارت های فیزیکی به غیر از تصادف محافظت می نماید تمامی هزینه های ناشی از حوادث زیر را به بیمه گزار پرداخت خواهد کرد.

 • جبران خسارت های مانند ترک یا شکستگی شیشه جلوی خودرو
 • جبران خسارت های ناشی از برخورد با حیوان
 • جبران خسارت های وارده ناشی از طوفان ، باد ، تگرگ ، سیل
 • جبران خسارت ناشی از سرقت و تخریب عمدی

بیمه بدنه

بیمه بدنه از بعد از بیمه ثالث ایران از مهمترین بیمه نامه ها می باشد. بیمه بدنه همانطور که همه ما می دانیم به دو بخش پوششهای اصلی و پوشش های جانبی تقسیم بندی می شود .معمولاً رانندگان زمانی از بیمه بدنه استفاده می کنند که خود مقصر وقوع حادثه رانندگی هستند.

 متقاضیان محترم انواع بیمه نامه های بیمه ایران در تمامی مناطق تهران می توانند جهت بهره مندی از خدمات بیمه ای از طریق هر یک از نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران ، نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران ، نمایندگی بیمه ایران در شمال تهران اقدام فرمایید.


 

 

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری