بیمه ثالث قسطی


امروز بیمه کنید فردا پرداخت نمایید.

بیمه ثالث قسطی

بیمه ثالث قسطی در واقع راه حل شرکت‌های بیمه برای مردم است. همانطور که می‌دانید هرسال به دلیل افزایش مبلغ دیه، حق بیمه ثالث‌ افزایش می‌یابد. در شرایط فعلی و با توجه به مشکلات اقتصادی موجود، تعداد زیادی از صاحبان وسایل نقلیه برای خرید بیمه ثالث با مشکل مواجه‌ می‌شوند. از طرفی به دلیل اجباری بودن بیمه شخص ثالث برای تمامی وسایل نقلیه، مطابق قانون، صاحبان خودروها و موتورسیکلت‌ها، موظفند در هر شرایطی این بیمه نامه را تهیه نمایند.

در این میان تنها راه کمک‌ به این افراد، فراهم کردن امکان خرید بیمه ثالث قسطی است؛ تا مبلغ حق بیمه را در بازه‌های زمانی مشخصی پرداخت نموده و فشار کمتری را نسبت به پرداخت یک‌جای مبلغ مورد نظر متحمل شوند.

خرید بیمه ثالث ایران راه‌های مختلفی دارد. خرید نقدی بیمه ثالث، خرید بیمه ثالث کوتاه‌مدت و خرید بیمه ثالث قسطی. حتما می‌دانید حق بیمه ثالث ایران خیلی هم ارزان نیست و پرداخت یک‌جا و نقد آن می‌تواند فشار زیادی را به مشتری وارد کند. خرید بیمه ثالث قسطی به دلیل بالا بودن قیمت بیمه والبته پایین بودن قدرت خرید مشتریان، بسیار محبوب است. خرید قسطی، این امکان را برای شما فراهم می‌کند که اگر توانایی پرداخت یک‌جا و نقدی بیمه‌نامه خود را ندارید، بتوانید با پیش‌پرداخت اندکی از حق‌بیمه، بیمه‌ ثالث ایران خود را خریداری کنید و باقی آن را طی چند قسط پرداخت کنید.

بیمه ثالث قسطی

شرایط خرید بیمه ثالث ایران قسطی

بیمه ثالث قسطی به دلیل افزایش حق بیمه ثالث بسیار مورد توجه بیمه گزاران قرار گرفته است، بیمه گزاران محترمی که خواستار تهیه بیمه ثالث قسطی از بیمه ایران می‌باشند برای تهیه بیمه به نکات ذیل توجه نمایند.

در گذشته شرایط بیمه ثالث ایران قسطی شامل کارمند های ادارات و شرکت‌های دولتی یا خصوصی و همچنین شرکت‌های لیزینگ خودرو می‌شد که با شرایط خاص بیمه ثالث قسطی به این عزیزان ارائه می‌شد، که در این حالت شرکت سهامی بیمه ایران بدون دریافت هیچ اضافه وجهی بیمه نامه را تقسیط می نمود. در این حالت بیمه گزار باید در شرکت رسمی ( دولتی یا خصوصی ) اشتغال داشته باشد و از طریق شرکت مربوطه و یا تعاونی شرکت با بیمه ایران قرارداد خرید بیمه ثالث قسطی به‌صورت گروهی منعقد نماید بدیهی است شرکت متعهد به پرداخت حق بیمه از طرف بیمه گزار می‌باشد و ضمانت شرکت متعهد بیمه گزار نیز برای شرکت بیمه گر تعهد کسر از حقوق بیمه گزار و پرداخت به شرکت بیمه می‌باشد و این اقساط طبق شرایط جدید می تواند تا شش ماه به طول انجامد.

در صورت درخواست بیمه ثالث قسطی به‌صورت انفرادی چنان‌چه یکی از شرایط ذیل را دارید می توانید بصورت اقساط بیمه ثالث ایران خود را بدون اضافه نرخ بیمه نمایید.

1-داشتن بیمه نامه عمر نزد بیمه ایران

2-نداشتن چک برگشتی در نظام بانکی

نمایندگی بیمه ایران کد 4576

مشاوره بیمه ثالث ایران قسطی

09121063949

021-88177155 بخش های پر بازدید:   
نمایندگی بیمه ایران تهران
بیمه بدنه ایران
بیمه مسئولیت ایران
بیمه آتش سوزی ایران
نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران
نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران
نمایندگی بیمه ایران شمال تهران
تخفیف بیمه بدنه
محاسبه بیمه بدنه
استعلام بیمه بدنه
بیمه بدنه قسطی
پوشش‌های تکمیلی بیمه بدنه

 

  

 

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری