بیمه بدنه وسایل نقلیه کمک رسان


بیمه بدنه وسایل نقلیه کمک رسان – وقتی بحث بیمه بدنه به پیش کشیده می شود ناخودآگاه ذهن ما به سمت خودروهای سواری می رود. کمتر کسی به این نکته توجه می کند که آیا خودروهای کمک رسانی مانند آمبولانس ها ، ماشین های آتش نشانی ، خودروهای پلیس و غیره نیز بیمه بدنه دارند یا خیر؟ پاسخ مثبت است و البته که این نوع از وسایل نقلیه بیش از هر وسیله نقلیه دیگری نیاز به بیمه بدنه دارند.

بیمه بدنه وسایل نقلیه کمک رسان

بیمه بدنه وسایل نقلیه کمک رسان به خاطر لوازم ضروری که حمل می کنند کمی با بیمه بدنه وسایل نقلیه معمولی فرق دارند.حق بیمه وسایل نقلیه کمک رسان که دارای لوازم و وسایل اضافی هستند مانند ماشین های آتش نشانی ، آمبولانس ، آزمایشگاههای سیار ، اتومبیل های حمل خون شامل دو بخش زیر می باشند.

 • حق بیمه خود وسیله نقلیه  ، که بر اساس نوع و سیستم آن ، همانند خودروهای معمولی ارزش آن مورد ارزیابی قرار می گیرد.
 • حق بیمه لوازم و تجهیزات ، معمولاً 3 درصد ارزش لوازم و تجهیزات به حق بیمه پایه برای این گونه از خودروها اضافه می گردد. ارزش لوازم و تجهیزات اضافی خودروهای امداد رسان می بایست به طور دقیق و جداگانه و بر اساس مدارک و فاکتورهای خرید محاسبه و با تأیید کارشناس بیمه به شرکت بیمه اعلام گردد.

فرانشیز

بیمه بدنه وسایل نقلیه کمک رسان

فرانشیز خسارت کلی و جزئی ناشی از پوشش های مورد تعهد بیمه بدنه خودروهای امداد ، 10 درصد خسارت کل می باشد.

متقاضیان انواع بیمه نامه های بیمه ایران مانند بیمه بدنه ، بیمه ثالث ایران ، بیمه مسئولیت ایران ، بیمه عمر ایران ، بیمه زلزله ، بیمه آتش سوزی ایران ، بیمه مهندسی ایران ، بیمه مسافرتی ایران و غیره می توانند جهت بهره مندی از کلیه خدمات بیمه ای شامل استعلام ، مشاوره رایگان ، خرید و تمدید انواع بیمه نامه در تمامی مناطق تهران می توانند از طریق هر یک از نمایندگی بیمه ایران در شمال تهران ، نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران و نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران اقدام فرمایند.

  

 

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری