بیمه بدنه خودرو صفر


بیمه بدنه خودرو صفر با توجه به تعریف خودرو صفر در بیمه بدنه صادر می گردد. این تعریف با تعریف عمومی و بازاری خودرو صفر تفاوت هایی دارد. در تعریف عمومی خودرو صفر به خودرویی با شرایط زیر اطلاق می گردد :

1- خودرویی که مستقیما از کارخانه خریداری شده است.

2- کارکرد خودرو کم تر از 500 کیلومتر باشد.

بیمه بدنه خودرو صفر

* اما در تعریف بیمه ای خودروی صفر به نکات دیگری نیز توجه می شود. این نکات شامل موارد زیر است :

1- زمان تولید خودرو

2- زمان شماره گذاری خودرو

3- زمان پلاک شدن خودرو

4- میزان کارکد خودرو( کیلو متر)

و …

بیمه بدنه خودرو صفر

پوشش های بیمه بدنه خودرو صفر

این بیمه نامه نیز مانند بیمه بدنه  صادر شده برای سایرانواع خودروها شامل پوشش خطرات اصلی و فرعی می باشد. پوشش خطرات اصلی جزء جدانشدنی بیمه بدنه است که شامل موارد زیر در تمام شرکت های بیمه می باشد:

1- پوشش حادثه

2- پوشش آتش سوزی

3- پوشش انفجار

4- پوشش سرقت کلی

بیمه بدنه خودرو صفر

پوشش های فرعی بیمه بدنه خودرو صفر

علاوه بر پوشش های اصلی بیمه بدنه، با پرداخت اندک حق بیمه بیشتر بیمه گزار می تواند از پوشش خطرات فرعی نیز بهره مند گردد و بسیاری از خطرات احتمالی را بیمه نماید. پوشش های فرعی قابل ارائه در بیمه بدنه شامل موارد زیر است :

1- پوشش بلایای طبیعی

2- پوشش سرقت درجا قطعات و لوازم

3- پوشش شکست شیشه

4- پوشش مواد شیمیایی

5- پوشش ترانزیت

6- پوشش حذف استهلاک

7- پوشش حذف فرانشیز

8- پوشش خط و خش

9- پوشش نوسانات قیمت

10- پوشش هزنه ایاب و ذهاب درزمان عدم امکان استفاده از خودرو

نکته :

پوشش تکمیلی خط و خش برای بیمه بدنه فقط توسط شرکت بیمه ایران و به عنوان پوشش تکمیلی در بیمه بدنه ایران ارائه می گردد.

بیمه بدنه خودرو صفر

مدارک مورد نیاز برای صدور بیمه بدنه خودرو صفر

تنها مدرک مورد نیاز برای خرید بیمه بدنه با اولین بار ارائه کارت خودرو می باشد. اما در صورتی که خودرو فاقد پلا باشد یعنی مراحل شماره گذاری و پلاک آن هنوز به اتمام نرسیده باشد با استفاده از کارت سبز خودرو می توان بیمه بدنه صادر کرد.

نکته :

 بیمه بدنه صادر شده برا ی خودروهای فاقد پلاک دارای پوشش سرقت کلی نمی باشد. پس از طی مراحل شماره گذاری و دریافت کارت خودرو، این پوشش باید به وسیله الحاقیه به بیمه نامه اضافه گردد.

مراحل صدور بیمه نامه در بیمه بدنه خودرو صفر

برای صدور بیمه بدنه خودر صفر پس از ارئه کارت ماشین و یا کارت سبز آن، نیاز به بازدید خودرو توسط کارشناس بیمه بدنه و ارائه گزارش سلامت خودرو از جانب ایشان و ضمیمه به مدارک می باشد.

بیمه بدنه خودرو صفر

خرید بیمه نامه (بیمه بدنه خودرو صفر) از بیمه ایران

شرکت بیمه ایران علاوه بر بیمه بدنه  سایر انواع بیمه نامه را در تمامی رشته های بیمه ای از جمله بیمه ثالث ایران، بیمه مسئولیت ایران، بیمه آتش سوزی ایران، بیمه عمر ایران و …  توسط شعب و نمایندگی بیمه ایران تهران و سایر شهرها ارائه می نماید. کلیه خدمات مشاوره، استعلام و صدور انواع بیمه نامه‌ی بیمه ایران توسط نمایندگی بیمه ایران شمال تهران، نمایندگی بیمه ایران تهران جنوب، نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران، نمایندگی بیمه ایران تهران غرب، نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران در تمامی مناطق تهران به بیمه گزاران ارائه شده و همچنین شعب و نمایندگی جنرال و رسمی بیمه ایران در شهرهای دیگر نیز عهده دار ارائه خدمات بیمه ای ذکر شده می باشند.

  

 

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری