a

Facebook

Twitter

کپی رایت 2015 پوسته لیبرو.
تمامی حقوق محفوظ است.

09121063949

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

021-88177155

تماس و مشاوره با کارشناس - خط ویژه

اینستاگرام

فیسبوک

جستجو
فهرست
 

خرید بیمه بدنه برای خودروهای دوگانه سوز

خرید بیمه بدنه برای خودروهای دوگانه سوز


خرید بیمه بدنه برای خودروهای دوگانه سوز یکی از ضرورترین بیمه نامه می باشد. زیرا بیمه بدنه  همانطور که می دانیم خسارات ناشی ازآتش سوزی و انفجار از خطرات تحت پوشش بیمه بدنه می باشند. اگر مالکان خودروهای دوگانه سوز از همان ابتدا نمایندگی بیمه ایران – تهران را در جریان دوگانه سوز بودن خودروهای خود بگذارند ، می توانند از مزایای بیمه بدنه به طور کامل استفاده نمایند.

بیمه بدنه برای خودروهای دوگانه سوز

چرا باید فرآیند دوگانه سوز کردن خودروها حتماً در مراکز معتبر صورت گیرد؟

علاوه بر خرید بیمه بدنه برای خودروهای دوگانه سوز ، نکته جالب در مورد دوگانه سوز کردن خودروها در مراکز معتبر این است که اگر شما خودروی خود را از طریق مراکز معتبر دوگانه سوز نمایید در هنگام بروز حوادث شما می توانید از مزایای بیمه مسئولیت تولیدکنندگان و نصابان سیستم های گاز سوز خودرو نیز استفاده نمایید. بر اساس بیمه مسئولیت ایران  اگر در نتیجه اشتباه ، سهل انگاری ویا غفلت تولید کننده ، متصدی نصب و یا کارکنان آنها خسارات جانی و مالی به مالک خودرو یا اشخاص ثالث وارد آید ، نمایندگی بیمه ایران – تهران از طریق بیمه مسئولیت ایران خسارات وارده جبران خواهد نمود.

لازم به ذکر است که تنها در مواقعی می توانید از این بیمه نامه ها استفاده نمایید که خودروی خود را در مراکز معتبر بیمه کرده باشید، زیرا تنها مراکز با مجوز قانونی می توانند از این بیمه نامه ها استفاده کنند.

پرداخت خسارت بیمه بدنه برای خودروهای دوگانه سوز دستی

این سئوال شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که آیا خسارت به خودروهایی که به صورت دستی اقدام به دوگانه سوز کردن خودرو می کنند پرداخت می گردد یا خیر ؟

بله صاحبان خودروهای دوگانه سوز دستی نیز می توانند از مزایای بیمه بدنه برخوردار شود . اما این امر منوط به این است که مالک خودرو هنگام خریداری بیمه بدنه به شرکت بیمه اعلام بدارد که خودروی وی دوگانه سوز می باشد.

متقاضیان محترم انواع بیمه نامه های بیمه ایران در تمامی مناطق تهران جهت بهره مندی از کلیه خدمات بیمه ای می توانند از طریق هریک از نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران ، نمایندگی بیمه ایران در شمال تهران  و یا نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران اقدام نمایند.

  

 

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

error: Content is protected !!
کارشناس بیمه
مشاوره فوری در واتس آپ