بیمه آتیه کودکان


بیمه آتیه کودکان بیمه ایران برای تامین هزینه های فرزندان شما در آینده از قبیل هزینه های تحصیل، ازدواج، جهیزیه و … طراحی و تنظیم گردیده است. این بیمه نامه در واقع تضمینی برای آینده و آتیه کودکان امروز است. از آن جایی که آرزوی هر پدر و مادری تامین بهترین و مطمئن ترین آینده برای فرزندانش است، بسیاری از والدین اقدام به تهیه بیمه آتیه کودکان از طریق نمایندگی بیمه ایران تهران و شهرهای دیگر می نمایند. این بیمه نامه فرصت پس انداز روزانه برای آینده فرزندان را برای والدین فراهم نموده و همچنین سود قابل توجهی تا 6 برابر پس اندازتان را فراهم می نماید.

بیمه آتیه کودکان

مزایای بیمه آتیه کودکان

بیمه آتیه کودکان بیمه ایران که در نمایندگی بیمه ایران تهران و سایر شهرها صادر می گردد، مزایای فراوانی برای آینده این نونهالان زندگی دارد. برخی از این مزایا عبارتند از :

1-پرداخت سود به هر سه صورت زیر:

-تضمینی

-مشارکت

-خالص

2- امکان پرداخت وام

3- معاف شدن از پرداخت بیمه در صورت ازکارافتادگی شخص بیمه کزار

بیمه آتیه کودکان

نکته :

*ذکر این نکته حائز اهمیت است که سرمایه این بیمه نامه قابل تبدیل به دریافت به صورت مستمری می باشد.

*این بیمه نامه محدودیت سنی ندارد و از بدو تولد می تواند برای کودکان تهیه گردد.

بیمه آتیه کودکان

شرایط بیمه آتیه کودکان

بیمه آتیه کودکان بیمه ایران ماندد سایر انواع بیمه نامه های این شرکت از جمله بیمه عمر ایران، بیمه ثالث ایران، بیمه بدنه ایران، بیمه مهندسی ایران، بیمه مسئولیت ایران، بیمه زلزله ایران، بیمه آتش سوزی ایران و … به صورت کاملا مشتری مدار و با توجه به نیازهای روز جامعه طراحی گردیده و در اختیار بیمه گزاران قرار می گیرد.

بیمه آتیه کودکان

دریافت مشاوره تخصصی، استعلام نرخ و صدور بیمه نامه فوق الذکر از طریق نمایندگی بیمه ایران تهران و سایر شهرهای ایران صورت می پذیرد. در شهر تهران نمایندگی بیمه ایران شمال تهران، نمایندگی بیمه ایران جنوب تهران، نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران، نمایندگی بیمه ایران در غرب تهران و نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران تمامی مناطق را پوشش می دهند.

بیمه آتیه کودکان

  

 

 

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

 

  

 

 

 

 

  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری