بهترین بیمه ماشین چیست


بهترین بیمه ماشین چیست ؟ پاسخ به این سوال مستلزم آشنایی با بیمه های اتومبیل است. بیمه های اتوبیل شامل دو نوع بیمه ثالث و بیمه بدنه می باشند. بیمه ثالث بیمه ای اجباری برای وسایل نقلیه است و دارندگان آن هاموظف به اخذ بیمه ثالث برای خودروی خود هستند. برخلاف بیمه ثالث ایران، خرید بیمه بدنه اجباری نیست.اما این بیمه نامه همواره با استقبال قابل توجهی همراه بوده است. علت این استقبال در پوشش های مناسب بیمه بدنه تحت عنوان پوشش های اصلی و تکمیلی نهفته است.

بهترین بیمه ماشین چیست

بهترین بیمه ماشین چیست و چه شرکتی ارائه می دهد ؟

بیمه نامه های اتومبیل تقریبا در تمام شرکت های بیمه‌ی دارای مجوز از بیمه مرکزی ارائه می گردد. البته در شرایط این بیمه نامه ها اندکی تفاوت وجود دارد. شرکت های بیمه از طریق شعب و نمایندگی های خود، خدمات مشاوره، استعلام و صدور بیمه نامه های اتومبیل خود را به بمه گزاران ارائه می نمایند. به عنوان مثال شرکت بیمه ایران از طریق شعب و نمایندگی بیمه ایران تهران و سایر شهرها این امر را انجام می دهد. برخی از شرکت های بیمه ارائه دهنده‌ی بیمه های اتومبیل عبارتند از :

1- بیمه ایران

2- بیمه البرز

3- بیمه دانا

4- بیمه کارآفرین

5- بیمه آسیا

6-بیمه رازی

7- بیمه معلم

8- بیمه تعاون

و …

بهترین بیمه ماشین چیست

شرایط بهترین بیمه ماشین چیست ؟

بهترین بیمه بدنه، ارزان ترین و یا گران ترین بیمه نامه‌ی موجود در بازار نیست. بلکه بهترین بیمه ماشین بیمه ای است که مناسب شرایط بیمه گزار باشد و نیازهای بیمه ای ایشان را مرتفع نماید. همچنین بهترین پوشش ها را به بیمه گزارارائه  نماید. آیتم های زیر را در انتخاب بهترین بیمه ماشین ( بیمه ثالث و بیمه بدنه) در نظر بگیرید:

1-ارائه پوشش های بیمه ای کامل و مناسب

2- سهولت صدور بیمه نامه

3- سهولت تمدید بیمه نامه

4- ارائه روش های پرداخت حق بیمه مناسب

5- سرعت و کیفیت پرداخت خسارت

6- تعدد مراکز پرداخت خسارت

7- ارائه تخفیف های مناسب برای تعدیل حق بیمه

8- نرخ حق بیمه

و…

  

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

 

  

 

 

 

 

 

 

  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری