بهترین بیمه بدنه خودرو کدام است


همانطور که همه ما می دانیم بیمه بدنه بر خلاف بیمه ثالث ایران بیمه نامه ای اختیاری می باشد. اما به علت مزایای خوب بیمه بدنه ، اکثریت مالکان خودروها نسبت به خریداری بیمه بدنه اقدام می نمایند .اما سئوال اصلی برای تهیه بیمه بدنه این است که  بهترین بیمه بدنه متعلق به کدام شرکت بیمه است و از کدام شرکت بیمه ، بیمه بدنه را تهیه کنیم بیشتر برای ما منفعت خواهد داشت !

بهترین بیمه بدنه

بیمه بدنه چیست ؟

در حوادث رانندگی ، فرد مقصر حادثه می تواند از طریق بیمه ثالث ایران خود می تواند خسارت های مالی و جانی افراد زیان دیده را جبران نماید. اما در حادثه مذکور اگر خودروی مقصر حادثه نیز دچار خسارت شده باشد و یا اصلاً مقصر حادثه فرار کند ، آن وقت تکلیف خسارت خودرو در این شرایط به چه صورت خواهد بود؟

بهترین پاسخ برای این پرسش ، بیمه بدنه می باشد. زیرا بیمه بدنه ، خسارت های اینچنینی را تحت پوشش قرار می دهد و شخص می تواند از محل بیمه بدنه خود خسارت های وارده را جبران نماید. اما برای تهیه بیمه بدنه یکی از بزرگترین چالش ها برای مالکان این است که از کدام شرکت بیمه ، بیمه نامه بدنه خود را تهیه کنند؟

فاکتورهای مهم برای تهیه بیمه بدنه و انتخاب شرکت بیمه

شرکت های بیمه مختلفی هستند که خدمات بیمه بدنه را ارائه می دهند . اما شرایط بیمه بدنه هر کدام از این شرکت های بیمه ممکن است با دیگری متفاوت باشد. انتخاب بهترین بیمه بدنه به شرایط و نیازهای بیمه گزار بستگی دارد. به طور  مثال برخی از بیمه گزاران حق بیمه برایشان در الویت است و برخی دیگر پوششهای متنوع بیمه بدنه و یا نحوه دریافت خسارت از الویتها می باشد. به همین خاطر متقاضیان بیمه بدنه برای انتخاب بهترین بیمه نامه بدنه مناسب باید با توجه به شرایط خود ، موارد زیر را در نظر گرفته و سپس نسبت به خریداری بیمه بدنه اقدام نمایند.

 • بهترین بیمه بدنه از لحاظ پوشش بیمه ای
 • بهترین بیمه بدنه از لحاظ تخفیف های ارائه شده
 • بهترین بیمه بدنه از لحاظ سهولت در صدور و تمدید بیمه نامه
 • بهترین بیمه بدنه از لحاظ نحوه پرداخت خسارت
 • بهترین بیمه بدنه از لحاظ قیمت
 • بهترین بیمه بدنه از لحاظ میزان فرانشیز


 

 

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

 

  

 

 

 

 

 

 

  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری