بهترین بیمه بدنه


بهترین بیمه بدنه بر اساس موارد مختلفی مورد بررسی قرارمی گیرد. انتخاب بیمه بدنه بر اساس میزان فروش شرکت های ارائه دهنده این بیمه نامه، توانگری مالی آن ها، تخفیفات ارائه شده توسط آن ها، پوشش های بیمه بدنه، میزان فرانشیز و … انجام می شود. ذکر این نکته حائز اهمیت است که لزوما ارزان ترین بیمه بدنه بهترین گزینه نیست. در این مطلب قصد داریم بهترین بیمه بدنه را از جنبه های مختلف بررسی نماییم.

بهترین بیمه بدنه

بهترین بیمه بدنه از نظر ارائه پوشش مناسب و دریافت حق بیمه کم تر

پوشش های اصلی در تمامی شرکت های ارائه دهنده بیمه بدنه یکسان است. اما پوشش های اضافی که شامل پرداخت حق بیمه بیشتر می باشد، تفاوت های اندکی دارد. برخی پوشش ها توسط شرکت های خاصی به بازار عرضه می شوند. به عنوان مثال پوشش کشیدن میخ توسط شعب و نمایندگی بیمه ایران تهران و سایر شهرها ارائه می شود. پوشش حذف فرانشیز صرفا در بیمه پاسارگاد و سامان ارائه می شود.

*برای انتخاب بهترین بیمه بدنه از نظر میزان حق بیمه باید اقدام به انتخاب شرکتی نمایید که با دریافت کم ترین حق بیمه، بیشترین پوشش ها را ارائه می نماید.

بهترین بیمه بدنه از نظر پرداخت خسارت

این آیتم با تعداد مراکز پرداخت خسارت و میزان پراکندگی آن ها در سطح شهر بررسی می شود. زیرا دسترسی به آن ها راحت تر می شود. ضمنا بعضی از شرکت ها اقدام به ایجاد مراکز پرداخت خسارت سیار نمده اند. بیمه ایران، بیمه البرز، بیمه پاسارگاد و بیمه ملت دارای مراکز پرداخت خسارت سیار هستند.

بهترین بیمه بدنه از نظر تخفیفات

تخفیفات ویژه ای که شرکت های بیمه برای بیمه بدنه در نظر می گیرند نقش تعیین کننده ای در حق بیمه نهایی آن دارد. برخی از این تخفیفات ویژه عبارتند از:

– تخفیف عدم خسارت

– تخفیف خودروی صفر کیلومتر

– تخفیف خرید بیمه ثالث یا بیمه عمر از همان شرکت

و …

بهترین بیمه بدنه

بهترین بیمه بدنه از نظر سهولت در صدور بیمه نامه

سال تولید خودرو نقشی اساسی در تعیین حق بیمه و سهولت صدور بیمه نامه بدنه دارد. شرکت بیمه پاسارگارد خودروهای بالای 20 سال را بیمه نمی کند. شرکت بیمه ایران دز شعب و نمایندگی بیمه ایران تهران و شهرهای دیگر نیز خودروهای بالای 10 سال را شامل افزایش نرخ حق بیمه می داند.

بهترین بیمه بدنه از نظر کسر فرانشیز

شرکت های بیمه مختلف برای پوشش های اصلی و برخی از پوشش های فرعی میزان فرانشیز متفاوتی را  در بیمه بدنه لحاظ می نمایند. لذا بیمه گزار در زمان خرید بیمه بدنه باید به میزان کسر فرانشیز هر کدام از پوشش ها توجه لازم را بنماید.

بهترین بیمه بدنه از نظر توانگری مالی شرکت بیمه

توانگری مالی شرکت های بیمه در واقع میزان توانایی مالی آن ها درپرداخت خسارت است. طبق جدیدتری آمارها ترتیب توانایی مالی شرکت های بیمه عبارت است از :

1- بیمه سامان

2- بیمه پاسارگاد

3- بیمه دانا

4- بیمه آسیا

5- بیمه البرز

6- بیمه پارسیان

7- بیمه معلم

8- بیمه ایران

بهترین بیمه بدنه

بهترین بیمه بدنه از نظر فروش بیمه نامه

سهم هر شرکت از فروش بیمه نامه یکی از معیارهایی است که موفقیت آن شرکت را در رشته های مختلف بیمه ای نشان می دهد. این آمار هرساله توسط بیمه مرکزی اعلام می گردد. در سال 96 محبوب ترین شرکت ها در بیمه بدنه به شزح ذیل می باشد :

1- بیمه ایران

2- بیمه آسیا

3- بیمه پارسیان

4- بیمه البرز

5- بیمه دانا

6- بیمه معلم

7- بیمه پاسارگاد

8- بیمه سامان

بیمه بدنه ایران

شرکت بیمه ایران بیشترین سهم فروش بیمه بدنه را در بازار بیمه دارد. علاوه بر بیمه بدنه ایران این شرکت در سایر رشته های بیمه ای از جمله بیمه ثالث ایران، بیمه مسئولیت ایران، بیمه آتش سوزی ایران، بیمه عمر ایران، بیمه مهندسی ایران، بیمه حوادث ایران و …  نیز از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

این بیمه نامه ها از طریق شعب و نمایندگی رسمی بیمه ایران در تمام شهرها ارائه می گردد. نمایندگی بیمه ایران شمال تهران، نمایندگی بیمه ایران تهران جنوب، نمایندگی بیمه ایران مرکز تهران، نمایندگی بیمه ایران تهران غرب و نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران به کلیه مناطق تهران خدمات بیمه ای بیمه ایران را ارئه می نمایند.

  

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری