بهترین بیمه بدنه از نظر قیمت


بهترین بیمه بدنه از نظر قیمت یکی از مهمترین عواملی است که متقاضیان بیمه بدنه برای انتخاب شرکت بیمه آن را مد نظر می گیرند. برخلاف بیمه ثالث ایران که بیمه نامه ای اجباری است ، خرید بیمه بدنه برای رانندگان اختیاری می باشد. اختیاری بودن بیمه بدنه به این معنا نمی باشد که رانندگان به این بیمه نامه نیازی ندارند. نیاز به بیمه بدنه زمانی احساس می شود که حاثه رانندگی رخ دهد و شما راننده مقصر شناخته شوید، در این صورت بیمه ثالث شما خسارت مالی شخص زیان دیده را جبران خواهد نمود، اما اگر شما بیمه بدنه نداشته باشید خسارت وارده به خودروی خود را خودتان شخصاً باید پرداخت نمایید.

با توجه به این که شرکت های بیمه بسیاری هستند که بیمه بدنه را ارائه می کنند اما انتخاب شرکت بیمه مناسب از بین تمامی آن شرکت ها کار بسیار دشواری خواهد بود. از نظر متقاضیان بیمه بدنه یکی از مهمترین فاکتورهای انتخاب بیمه بدنه بهترین بیمه بدنه از نظر قیمت می باشد.

بهترین بیمه بدنه از نظر قیمت

قیمت بیمه بدنه

برخلاف بیمه بدنه که دارای نرخ ثابتی برای همه شرکت های بیمه می باشد، و حداکثر تخفیفاتی که شرکت های بیمه برای بیمه شخص ثالث می توانند لحاظ کنند 2.5 درصد است. اما دست شرکت های بیمه برای لحاظ کردن تخفیف برای بیمه بدنه باز تر است ، و در کل قیمت بیمه بدنه برای هر شرکت بیمه ای متفاوت از دیگری خواهد بود.عوامل و فاکتورهایی که شرکت های بیمه برای تعیین نرخ حق بیمه در نظر می گیرند عبارتند از :

♦ نوع خودرو

♦ مدل

♦ سال ساخت

♦ پوشش های اضافی

♦ تخفیف عدم خسارت

♦ تخفیفات ویژه مناسبت ها

البته شایان ذکر است که قیمت بیمه بدنه بر اساس کاربری خودرو متفاوت است ، به طور مثال خودروهای شخصی ، عمومی ، وسایل نقلیه بارکش و … دارای نرخ های متفاوتی در بیمه بدنه می باشند.

متقاضیان محترم انواع بیمه نامه های بیمه ایران در تمامی مناطق تهران می توانند جهت بهره مندی از کلیات خدمات بیمه ای شامل مشاوره رایگان ، استعلام قیمت بیمه نامه ها ، تمدید و یا خرید انواع بیمه نامه ها به هریک از نمایندگی بیمه ایران در شمال تهران ، نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران و یا نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران مراجعه فرمایند.

  

 

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری