بهترین بیمه بدنه از نظر تخفیف


یکی از فاکتورهایی که تأثیر بسیار مهمی در کاهش نرخ بیمه بدنه دارد ، تخفیفات ارائه شده توسط شرکت های بیمه می باشد. انتخاب بهترین بیمه بدنه از نظر تخفیف ارائه شده توسط شرکت های مختلف بیمه می تواند تصمیم ما را برای برگزیدن شرکت بیمه مناسب آسان تر نماید. تمامی شرکت های بیمه معمولاً شرایط یکسانی برای ارائه  تخفیفات عدم خسارت را در نظر می گیرند. اما تخفیفات دیگری نیز توسط شرکتهای بیمه ارائه می گردد که این تخفیفات می توانند نقش بسیار مهمی در انتخاب شرکت بیمه به منظور ارائه دهنده بهترین بیمه بدنه از نظر تخفیف باشد. که این تخفیفات عبارتند از :

 • تخفیفات مربوط به سال ساخت خودرو
 • تخفیفات مربوط به خودروهای صفر کیلومتر
 • تخفیفات مربوط به ارزش خودرو
 • تخفیفات مربوط به بیمه شخص ثالث
 • تخفیفات مربوط به خرید نقدی بیمه بدنه 
 • تخفیفات مربوط به داشتن حساب سپرده بانکی
 • تخفیفات مربوط به داشتن بیمه عمر
 • تخفیفات مربوط به مشاغل مختلف
 • تخفیفات مربوط به مناسبتهای مختلف

بهترین بیمه بدنه از نظر تخفیف

لازم به ذکر است که تمامی این تخفیفات مذکور توسط همه شرکت ها ارائه نمی گردد. شرایط و درصد ارائه این تخفیفات نیز در هر شرکت بیمه متفاوت از دیگری است. به طور مثال تخفیف خودروی صفر کیلومتر در یک شرکت بیمه 10 درصد باشد و در شرکت بیمه دیگری 30 درصد لحاظ گردد.

همچنین باید بگوییم که سقف ارائه تخفیفات در شرکت های مختلف بیمه نیز با یکدیگر متفاوت هستند .از اینرو برای اطلاع از شرایط و انتخاب بهترین بیمه بدنه از نظر تخفیف می بایست قبل از اقدام به خریداری هر نوع بیمه نامه ای ، علی الخصوص بیمه بدنه نسبت به شرایط ارائه تخفیفات شرکت های مختلف بیمه استعلام گرفته و کسب اطلاعات نمایید.

متقاضیان انواع بیمه نامه های بیمه ایران در تمامی مناطق تهران می توانند جهت استعلام ، دریافت مشاوره رایگان ، خرید و تمدید کلیه بیمه نامه های بیمه ایران از طریق نمایندگی بیمه ایران در شمال تهران ، نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران و یا نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران اقدام نمایند.



به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]



  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری