Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

اهمیت بیمه بدنه

اهمیت بیمه بدنه – از گذشته تا به امروز ، اهمیت وسایل نقلیه مورد توجه بوده است. اما امروزه وسایل نقلیه نقش مهمتری را در زندگی افراد ایفا می کند. همچنین وسایل نقلیه از مهمترین دارایی های ما انسان ها می باشد.حتی می توان گفت بعد از خانه و مسکن مهمترین دارایی هر فرد اتومبیل آن شخص شناخته می شود.

اهمیت بیمه بدنه

ظاهر اتومبیل به گونه ای جذابیت دارد که می توان آن را به نوعی خانه متحرک هر فرد دانست.  این نوع توجه خاص افراد به اتومبیل و خودرو ، درخور مراقبتی مناسب و شایسته است به ویژه در کلان شهر ها. از مشکلاتی که هر روزه در کلان شهر ها و شهرهای بزرگی مانند تهران با آن مواجه هستیم شلوغی خیابان ها و ترافیک سنگین در خیابان ها و بزرگراهها هستیم که این شلوغی باعث می گردد از حوصله برخی از رانندگان خارج گردد و ریسک خطای رانندگان افزایش یافته و متناسب با آن نیاز به بیمه بدنه نیز افزایش می یابد.

علاوه بر شلوغی هموار نبودن سطح خیابان ها و بزرگراهها  و ضعف فرهنگ رانندگی برخی از رانندگان در صد خطا را افزایش می دهد و مزید بر علت شده تا حوادث رانندگی ناگواری به وقوع بپیوندد. جبران خسارت های حوادث رانندگی برخی اوقات بسیار سخت و دشوار می گردد در این مواقع اهمیت بیمه بدنه بیش از موقع دیگر احساس می گردد.

بیمه بدنه از محبوب ترین بیمه نامه در بین تمامی بیمه نامه ها می باشد. متأسفانه با توجه به آمار تصادفات بالا در کشور ما اهمیت بیمه بدنه بیش از پیش افزایش می یابد و مورد توجه عموم مردم واقع می شود.  امروزه متأسفانه به دلیل تورم بسیار و افزایش بسیار زیاد قیمت خودرو جبران نمودن خسارت های وارده به خودرو یکی از دغدغه های اصلی تمامی رانندگان در کلان شهر ها می باشد. اما با داشتن بیمه بدنه دیگر این نگرانی کمرنگ تر شده و شما می توانید از رانندگی با خودروی خود در سطح شهر یا جاده ها لذت کافی را ببرید.

متقاضیان محترم انواع بیمه نامه های بیمه ایران در تمامی مناطق تهران می توانند جهت بهره مندی از هریک از خدمات بیمه ای از طریق نمایندگی بیمه ایران در شمال تهران ، نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران و یا نمایندگی بیمه ایران در مرکز ایران اقدام نمایند.