a

Facebook

Twitter

کپی رایت 2015 پوسته لیبرو.
تمامی حقوق محفوظ است.

09121063949

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

021-88177155

تماس و مشاوره با کارشناس - خط ویژه

اینستاگرام

فیسبوک

جستجو
فهرست
 

انواع بیمه عمر ایران

انواع بیمه عمر ایران


انواع بیمه عمر ایران برای بیمه گزاران با شرایط و نیازهای بیمه ای متفاوت طراحی شده است و از طریق شعب و نمایندگی بیمه ایران تهران و سایر شهرها ارائه می گردد. از مهم ترین مزایای بیمه عمر این است که بیمه گزارعلاوه بر سرمایه گزاری در بستری مطمئن از پوشش های مناسب در مواجه با بسیاری از خطرات و حتی فوت بهره مند می شود. در واقع بهترین نوع از انواع بیمه عمر ایران بیمه نامه ای است که در هر دو زمان حیات و فوت پوشش های مناسبی را ارائه دهد.

انواع بیمه عمر ایران

طرح های پرطرفدار از انواع بیمه عمر ایران

طرح های بیمه عمر بیمه ایران با توجه به درک کامل از نیازهای بیمه ای بیمه گزاران در این زمینه طراحی و ارائه شده اند. برخی از طرح های پرطرفدار بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه ایران عبارتد از :

۱- بیمه جامع زندگی

۲- بیمه عمر مان

۳- بیمه آتیه فرزندان

۴- بیمه ازدواج

۵- بیمه زنان خانه دار

و …

نکته :

* تمام این طرح ها توسط نمایندگی بیمه ایران تهران و شهرهای دیگر به طور کامل مورد مشاوره قرار می گیرد تا بیمه گزار با توجه به شرایط خود، بهترین و مناسب ترین گزینه را انتخاب نماید. با ابن حال در ذیل به توضیح مختصر هر کدام از این طرح ها می پردازیم.

انواع بیمه عمر ایران

۱- بیمه جامع زندگی

این طرح از انواع بیمه ایران را می توان جزء قدیمی ترین آن ها دانست. هر چند که پوشش های مناسبی دارد اما به دلیل به روز رسانی این پوشش ها در طرح های بیمه عمر جدیدتر توصیه می شود که از آن ها بهره ببرید.

۲- بیمه عمر مان

یمه عمر مان طبق گفته کارشناسان بیمه ایران بهترین و کامل‌ترین طرح بیمه عمر این شرکت است؛ به همین دلیل اگر با بازاریاب‌ها یا نمایندگان بیمه ایران در مورد بیمه عمر ایران صحبتی داشته باشید، قطعاً اکثر آنها بیمه مان را به شما پیشنهاد می‌کنند. شرایط بیمه عمر ایران در این طرح بسیار جامع است و برای کسی که قصدخرید بیمه عمر ایران را دارد بهترین گزینه به نظر می‌رسد.

انواع بیمه عمر ایران

۳- بیمه آتیه فرزندان

این بیمه نامه از انواع بیمه عمر مان است که مناسب کودکان و فرزندان است. این بیمه نامه را از زمان تولد می توانید برای فرزندان خود تهیه نمایید تا برای هزینه های خرید مسکن، خودرو، ازدواج، کسب و کار و … دغدغه ای نداشته باشید.

۴- بیمه ازدواج

هزینه های سنگین، روزافزون و متنوع  ازدواج، این امر مهم را برای بسیاری از جوانان غیرممکن ساخته است. این در حالی است که با بهره مندی از بیمه ازدواج و اندوخته مناسب آن می توان از پس این هزینه ها برامد و اقدام به ازدواجی موفق نمود.

۵- بیمه زنان خانه دار

عدم وجود درآمد ثابت برای زنان خانه دار آنها را در زمان کاهش درآمد سرپرست خانواده یا فوت ایشان دچار مشکلات فرارنا می نماید. بهترین گزینه برای دوری از چنین شرایطی سرمایه گذاری و پس انداز از سنین کم است. بهره مندی از یکی از انواع بیمه عمر ایران با عنوان بیمه زنان خانه دار شزیط دریافت مستمری را برای ایشان فراهم می نماید.

انواع بیمه عمر ایران

بیمه نامه های بیمه ایران

شرکت بیمه ایران به عنوان اولین شرکت بیمه ای فعال در ایران انواع بیمه نامه ها از جمله بیمه ثالث ایران، بیمه بدنه ایران، بیمه مسئولیت ایران، بیمه آتش سوزی ایران و … را با بهترین شرایط و پوشش ها ارائه می دهد. نمایندگی بیمه ایران شمال تهران، نمایندگی بیمه ایران تهران جنوب، نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران، نمایندگی بیمه ایران تهران غرب و نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران کلیه مناطق تهران را پوشش داده و در سایر شهرها نمایندگی رسمی و جنرال بیمه ایران خدمات مشاوره، استعلام صحت، استعلام نرخ و صدور بیمه نامه های بیمه ایران را ارائه می دهند.

  

 

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

 

  

 

 

 

 

 

 

 

error: Content is protected !!
کارشناس بیمه
مشاوره فوری در واتس آپ