انتخاب بیمه بدنه مناسب


انتخاب بیمه بدنه مناسب از مهم ترین عوامل در خرید بیمه بدنه برای خودرو است. گران ترین و یا ارزان ترین بیمه بدنه لزوما بهترین آن ها نیست. بهترین بیمه بدنه بیمه ای است که مناسب ترین پوشش ها، حق بیمه و پرداخت خسارت را با توجه به شرایط بیمه گزار ارائه دهد. برای انتخاب بیمه بدنه مناسب باید شرایط شرکت های ارائه دهنده این بیمه نامه را از جهات مختلف بررسی نمود. برخی از این موارد عبارتند از :

1- میزان فروش بیمه بدنه شرکت بیمه

2- میزان توانگری مالی شرکت بیمه

3- سهولت مراحی صدور بیمه نامه

4- میزان و نحوه کسر فرانشیز

5- نحوه پرداخت خسارت بیمه بدنه

6- ارائه بهترین، مناسب ترین و بیشترین پوشش های بیمه ای

7- میزان حق بیمه دریافتی توسط شرکت بیمه

8- ارائه تخفیفات ویژه به بیمه گزاران

انتخاب بیمه بدنه مناسب

بیمه بدنه ایران

از آن جایی که انتخاب بیمه بدنه مناسب و ارائه آن توسط شرکت بیمه اهمیت ویژه ای دارد. شرکت بیمه ایران به عنوان اولین و تنها بیمه دولتی در ایران، پوشش های مناسب بیمه بدنه را در قالب بیمه بدنه ایران ارئه می نماید. این شرکت بیمه از طریق شعب و نمایندگی بیمه ایران تهران و سایر شهرها علاوه بر بیمه بدنه ایران در تمامی رشته های بیمه ای، بیمه نامه با شرایط و پوشش های مناسب ارائه می دهد. برخی از این بیمه نامه ها عبارتند از:

1- بیمه ثالث ایران

2- بیمه مسئولیت ایران

3- بیمه آتش سوزی ایران

4- بیمه عمر ایران

5- بیمه مهندسی ایران

6- بیمه حوادث ایران

و …

انتخاب بیمه بدنه مناسب

مراکز ارائه خدمات بیمه ایران

خدمات مشاوره، استعلام و صدوربیمه نامه های ذکر شده توسط شعب و نمایندگی بیمه ایران تهران و شهرهای دیگر به بیمه گزاران محترم ارائه می گردد. بیمه گزاران در تهران می توانند از طریق نمایندگی بیمه ایران شمال تهران، نمایندگی بیمه ایران تهران جنوب، نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران، نمایندگی بیمه ایران تهران غرب، نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران این خدمات را به صورت حضوری و آنلاین دریافت نمایند.

  

 

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری