الحاقیه بیمه شخص ثالث


الحاقیه بیمه شخص ثالث چیست ؟ در سال های گذشته الحاقیه بیمه ثالث ایران برای بیمه گزارانی صادر می گردید که سرسید بیمه نامه شخص ثالث آنها ، در ابتدای سال شمسی نبود . و با اعلام نرخ جدید حق بیمه ثالث ایران از سوی بیمه مرکزی ، بیمه گزاران موظف بودند ما به تفاوت حق بیمه ثالث را از طریق الحاقیه به نمایندگی بیمه ایران – تهران پرداخت نمایند. تا بتوانند پوشش مالی را برای بیمه نامه خود تأمین کنند.

الحاقیه بیمه شخص ثالث

اما خوشبختانه در سال 96 ، صدور الحاقیه بیمه شخص ثالث ، از طریق لایحه ای از سوی بیمه مرکزی ملغی گردید. و به موجب آن در هنگام بروز حوادث رانندگی ، ما به تفاوت خسارت ناشی از افزایش نرخ دیه و حق بیمه ، از طریق صندوق خسارات بدنی جبران می گردد. و این امر باعث می گردد بیمه گزاران دیگر نگرانی در مورد خرید الحاقیه نداشته باشند.

مهمترین مزیتی که این لایحه جدید دارد ، افزایش اتوماتیک میزان تعهدات شرکت های بیمه در هنگام افزایش نرخ دیه می باشد. که به تبع این قانون جدید ، دیگر بیمه گزار نیازی به دریافت الحاقیه بیمه شخص ثالث و پرداخت هزینه اضافی را نخواهد داشت.

تدکر:

اما باید به این امر توجه کرد که خرید الحاقیه فقط برای کسانی که تاریخ سررسید بیمه ثالث آنها در ابتدای سال شمسی نیست ، حذف شده است . اما با توجه به تغییرات و آیین نامه ها در صورت لزوم ، بیمه گزار می بایست نسبت به خرید الحاقیه بیمه شخص ثالث خود اقدام نماید.

متقاضیان محترم انواع بیمه نامه های بیمه ایران در تمامی مناطق تهران ، می توانند جهت بهره مندی از کلیه خدمات بیمه شامل مشاوره رایگان ، استعلام ، خرید و یا تمدید انواع بیمه نامه ویا خرید الحاقیه ها از طریق هر یک از نمایندگی بیمه ایران در شمال تهران ، نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران  و یا نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران اقدام کنند.

  

 

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

 

  

 

 

 

 

  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری