اعتبار بیمه بدنه در خارج از کشور


اعتبار بیمه بدنه در خارج از کشور به پوشش تکمیلی ترانزیت مرتبط است. در حالت کلی بیمه بدنه دارای پوشش های اصلی و تکمیلی است. پوشش های اصلی این بیمه نامه خطرات آتش سوزی، حادثه و سرقت کلی را با توجه به ارزش خودرو بیمه می نمایند. این پوشش ها در محدوده جغرافیایی ایران معتبر می باشد. از سوی دیگر بیمه بدنه برای رفع نواقص و گسترده نموده خدمات بیمه ای و ارائه پوشش های مناسب، پوشش های تکمیلی بیمه بدنه را ارائه نموده است.

اعتبار بیمه بدنه در خارج از کشور

پوشش ترانزیت بیمه بدنه

این پوشش از پوشش های تکمیلی بیمه بدنه است که محدوده جغرافیایی این بیمه نامه را از داخل کشور گسترش می دهد. در نتیجه بیمه بدنه متعهد به پرداخت خسارت حوادث خارج از کشور نیز می شود.

نکته :

خسارت های تحت پوشش بیمه بدنه شامل پوشش ترانزیت می شوند. فقط سرقت کلی از این قاعده مستثنی است و در خارج از کشور قابل جبران نخواهد بود.

اعتبار بیمه بدنه در خارج از کشور

پوشش ترانزیت بیمه بدنه ایران

بیمه بدنه در شرکت بیمه ایران تحت عنوان بیمه بدنه ایران ارائه می گردد. بیمه بدنه ایران نیز پوشش تکمیلی ترانزیت را به بیمه گزاران ارائه می نماید. شرایط پوشش ترانزیت در بیمه بدنه ایران مشابه با سایر شرکت های بیمه است. این شرکت بیمه علاوه بر بیمه بدنه در تمامی رشته های بیمه ای نیز فعالیت دارد و طرح های نوین و کاربردی زیادی را در صنعت بیمه ارائه نموده است. برخی از این بیمه نامه ها عبارتند از :

1- بیمه ثالث ایران

2- بیمه مسئولیت ایران

3- بیمه آتش سوزی ایران

4- بیمه عمر ایران

5- بیمه مسافرتی ایران

6- بیمه مهندسی ایران

7- بیمه حوادث ایران

8- بیمه زلزله ایران

 و …

مراکز پرداخت خسارت،شعب و نمایندگی بیمه ایران تهران و سایر شهرها خدمات بیمه ای این شرکت بیمه را ارائه می نمایند. در شهر تهران نمایندگی بیمه ایران شمال تهران، نمایندگی بیمه ایران تهران جنوب، نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران، نمایندگی بیمه ایران تهران غرب و نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران به عنوان بازوی توانمند بیمه ایران در این شهر فعالیت می نمایند.

اعتبار بیمه بدنه در خارج از کشور

  

 

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری