استعلام کد نمایندگی بیمه


استعلام کد نمایندگی بیمه جهت اطلاع از صحت فعالیت نمایندگی، برای نمایندگان کلیه شرکت های بیمه فعال در ایران امکان پذیر است. از آن جایی که قراردادهای بیمه در بسیاری موارد مبالغ بالا و پرداختی های کلان دارند بهتر است بیمه گزار از کد نمایندگی بیمه استعلام بگیرد. بعضی از بیمه ها مانند بیمه عمر پرداخت های تدریجی و در طول زمان دارند به بیمه گزاران این بیمه نامه ها توصیه می گردد جتما استعلام کد نمایندگی بیمه را قبل از صدور بیمه نامه دریافت نمایند.

استعلام کد نمایندگی بیمه

روش های استعلام کد نمایندگی بیمه

برای دریافت این استعلام چند روش وجود دارد اما معتبرترین آن ها جستجو از طریق وب سایت رسمی بیمه مرکزی است. در سایت بیمه مرکزی اطلاعات کلیه نمایندگان بیمه فعال در صنعت بیمه کشور از تمامی شرکت های بیمه دارای مجوز فعالیت وجود دارد. این سامانه در بیمه مرکزی به سامانه سنهاب معروف است. سامانه سنهاب اطلاعات نمایندگی های بیمه از قبیل مجوز نوع فعالیت، آدرس، شماره تماس و حدود فعالیت آن ها در اختیار افراد می گذارد.

روش دیگر استعلام کد نمایندگی بیمه از طریق وب سایت شرکت بیمه مورد نظر است. شرکت های بیمه به طور دائم سایت خود را به روز رسانی نموده و اطلاعات نمایندگی های خود را درآن قرار می دهند. بیمه ایران از جمله شرکت های بیمه ای است که در این امر پیشتاز است. شما می توانید از طریق وب سایت رسمی شرکت بیمه ایران اطلاعات تمامی شعب، مراکز خدماتی و نمایندگی بیمه ایران را ملاحظه نموده واز خدمات آن ها بهره ببرید. این اطلاعات حاوی آدرس و شماره تماس، نوع و حدود فعالیت نمایندگی بیمه ایران است.

استعلام کد نمایندگی بیمه ایران تهران

نمایندگان بیمه ایران در تمام مناطق تهران فعالیت می نمایند. با سرچ عباراتی نظیرنمایندگی بیمه ایران تهران ، نمایندگی بیمه ایران شمال تهران ، نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران ، نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران ، نمایندگی بیمه ایران در غرب تهران ، نمایندگی بیمه ایران در جنوب تهران و … به اطلاعات این نمایندگی ها دست پیدا کرده، از صحت فعالیت آن ها اطمینان حاصل نموده و همچنین می توانید با دریافت مشاوره بیمه ای از کارشناسان آن ها اقدام به انتخاب و خرید بیمه نامه مورد نظر و مناسب خود نمایید.

  

 

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

  

 

 

 

 

 

 

 

 

  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری