استعلام نرخ بیمه


استعلام نرخ بیمه، به روش های مختلفی صورت می گیرد. در گذشته استعلام صحت یا نرخ بیمه نامه معمولا به روش های سنتی ( حضوری ) انجام می شده است. در روش حضوری، بیمه گزار به نمایندگی بیمه ای که سابقه آشنایی با ایشان را داشته یا نمایندگی بیمه نزدیک به محل کار یا سکونت خود مراجعه می نمود. بیمه گزار از صحت بیمه نامه اطمینان حاصل کرده و یا با استفاده از مشاوره نمایندگان مجرب بیمه، پوشش های مورد نظر خود را انتخاب می نماید و در نتیجه به استعلام نرخ بیمه مورد نظر دست می یابد.

استعلام نرخ بیمه

استعلام نرخ بیمه به روش های مدرن

در دنیای مدرن این روزها،همه افراد نیاز دارند که بسیاری از امور خود را با استفائه از تکنولوژی روز انجام دهند. استعلام نرخ بیمه نامه هم از این قاعده مستثنی نیست. با استفاده از اینترنت و از طریق وب سایت و اپلیکیشن های معتبر بیمه ای می توان استعلام صحت و یا نرخ بیمه نامه را گرفت. این وب سایت و اپلیکیشن ها متعلق به کارگزاران رسمی بیمه و یا نمایندگان رسمی شرکت های بیمه است.

استعلام نرخ بیمه

استعلام نرخ بیمه در بیمه ایران

به طور مثال از طریق وب سایت یا اپلیکیشن متعلق به یک نمایندگی بیمه ایران، با وارد نمودن اطلاعات درخواستی در فرم های مربوطه می توانید استعلام نرخ بیمه را برای انواع رشته های بیمه ای در اختیار داشته باشید. برخی از این رشته های بیمه ای در بیمه ایران عبارتند از:

1- بیمه ثالث ایران

2- بیمه بدنه ایران

3- بیمه مهندسی ایران

4- بیمه مسئولیت ایران

5- بیمه زلزله ایران

6- بیمه آتش سوزی ایران

7- بیمه عمر ایران

و ….

استعلام نرخ بیمه

شرکت بیمه ایران از طریق نمایندگی بیمه ایران تهران و سایر شهرها به هر دو روش سنتی و مدرن ( حضوری و آنلاین) اقدام به اعلام استعلام نرخ بیمه نامه در رشته های مختلف بیمه ای می نماید. نمایندگی بیمه ایران شمال تهران، نمایندگی بیمه ایران جنوب تهران، نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران، نمایندگی بیمه ایران در غرب تهران و نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران کلیه مناطق تهران را تحت پوشش بیمه ایران قرار می دهند.

استعلام نرخ بیمه

 به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری