استعلام بیمه بدنه خودرو


استعلام بیمه بدنه خودرو معمولا به دو منظور انجام می شود. گاها بیمه گزار می خواهد از صحت بیمه نامه صادر شده اطمینان حاصل نماید. در مواقعی دیگر استعلام بیمه بدنه به منظور اطلاع از نرخ و شرایط بیمه نامه انجام می شود.

استعلام بیمه بدنه خودرو

استعلام بیمه بدنه خودرو برای اطلاع از نرخ بیمه نامه

استعلام نرخ بیمه بدنه به صورت های آنلاین و غیر آنلاین صورت می پذیرد. استعلام غیر آنلاین شامل استعلام به روش های حضوری ، تماس تلفنی و از طریق پیامک است.استعلام آنلاین بیمه به وسیله‌ی وب سایت و اپلیکیشن های موجود که متعلق به نمایندگان بیمه و یا کارگزاران رسمی بیمه است، صورت می پذیرد. از مزایای این روش استعلام امکان بررسی نرخ و شرایط شرکت های بیمه مختلف است.برای استعلام نرخ بیمه بدنه ایران و اطلاع از پوشش ها و تخفیف های مناسبتی به صورت حضوری، تلفنی و پیامک بهتر است از طریق نمایندگی بیمه ایران تهران و سایر شهرها اقدام نمایید. مشاوران این نمایندگی ها علاوه بر استعلام نرخ بیمه نامه، مناسب ترین پوشش ها را به بیمه گزار پیشنهاد می دهند.

استعلام بیمه بدنه خودرو

استعلام بیمه بدنه خودرو برای اطمینان از صحت آن

این نوع استعلام پس ز صدور بیمه نامه بدنه انجام شود. برای استعلام صحت بیمه بدنه می توانید به سامانه سنهاب که توسط بیمه مرکزی را اندازی شده است، مراجعه نمایید. استعلام صحت بیمه بدنه از طریق سامانه سنهاب به دو روش انجام می شود.

1- کد یکتای بیمه نامه / کد ملی

2- شماره بیمه نامه / شرکت بیمه / کد ملی / شماره همراه

* در هر یک از روش های فوق شما باید کلیه اطلاعات خواسته شده وارد نموده و سپس اقدام  به اخذ استعلام صحت بیمه بدنه نمایید.

نکته :

برای دریافت استعلام صحت بیمه بدنه از طریق پیامک می توانید به شماره 30002621 پیامک بزنید.

فرمت پیامک : *کد ملی بیمه گذار*شماره بیمه نامه چاپ شده  و یا *کد ملی بیمه گذار*کد یکتای بیمه‌نامه

نکته :

اگر بیمه بدنه‌ی خودروی شما بیمه بدنه ایران است، استعلام صحت آن را از طریق وب سایت رسمی بیمه ایران نیز می توانید اخذ نمایید. در صورت تمایل می توانید به شعب و نمایندگی بیمه ایران تهران و سایر شهرها نیز مراجعه نمایید.



 

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

 

 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری