اساس تعیین قیمت بیمه بدنه ایران


اساس تعیین قیمت بیمه بدنه ایران با پیروی از یکسری ظوابط و شرایط تعیین می شود ، که بر آن اساس و بررسی شرایط خودرو قیمت نهایی برای بیمه نامه بدنه خودرو شما تعیین و به شما اعلام می گردد. کارشناسان بیمه  ایران برای صدور بیمه بدنه موارد زیر رو مورد بررسی قرار میدهند تا بتوانند هزینه بیمه بدنه را مشخص کنند.

 • قیمت خودرو شما در زمان خرید بیمه نامه چقدراست !
 • ظرفیت سیلندر- خودروی شما چند سیلندر
 • نوع کاربری خودرو – یعنی به طور مثال خودرو سواری شخصی است یا تاکسی !
 • پوشش های تبعی (غیر اصلی)
 • آیا خودرو شما مواردی را که شامل تخفیفات تا  سقف 70% هستند را دارا می باشند! ( موارد تخفیف عبارتند از : عدم خسازت ، گروهی ، صفر کیلومتر ، خودرو با کیفیت )

اساس تعیین قیمت بیمه بدنه ایران

نحوه تمدید بیمه بدنه خودرو

حال که با نحوه و اساس تعیین قیمت بیمه بدنه ایران آشنا شدیم چنانچه بیمه نامه شما از بیمه ایران می باشد و مایل هستید مجدداٌ از بیمه بدنه ایران استفاده نمایید، در صورت اقدام به تمدید تا 24 ساعت قبل از انقضای تاریخ بیمه نامه قبلی ، معمولاٌ دیگر نیازی به بازدید ماشین نمی باشد بنابراین چنانچه مایل هستید تاریخ اعتبار بیمه بدنه  بصورت پیوسته باقی بماند حداقل تا 72 ساعت قبل از مهلت پایان بیمه بدنی فعلی اقدام به تمدید آن بفرمائید.

تذکر : اگر در زمان خرید بیمه بدنه ایران برای اینکه مبلغ کمتری برای بیمه نامه خود پرداخت نمایید، ارزش خودروی خود را کمتر از ارزش واقعی بیمه نمایید در صورت بروز خسارت شرکت بیمه خسارت را مطابق با شرایط و ارزش درج شده در بیمه نامه اقدام به پرداخت هزینه خسارت می کند.

در فرآیند خرید بیمه بدنه، اطلاعات مختلفی توسط متقاضی خرید به شرکت بیمه ارائه می گردد . برخی از این اطلاعات، مهم و حیاتی و برخی دیگر غیرحیاتی هستند و اهمیت چندانی ندارند. شرکتهای بیمه بنا بر قانون، اصل را بر حسن نیت بیمه گذار قرار می دهند.

  

 

 

  

 

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

 

  

 

 

 

 

 

 

  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری