اعزام نماینده بیمه ایران به منطقه شما


نمایندگی بیمه ایران برای بیمه هایی که نیاز به حضور و بازدید از اقلام بیمه ای می باشد. کارشنایان خود را به منطقه شما اعزام و بیمه نامه را در کمتر از چند ساعت صادر می کند. این خدمت جهت آسایش بیشتر ساکنان تهران ارائه شده و برای رشته های بیمه ای خاص مورد توجه است.

اعزام نماینده برای کدام بیمه ها اهمیت دارد؟

در بیمه هایی مثل بیمه بدنه ایران که وسیله نقلیه باید توسط نماینده بیمه مشاهده و بررسی شود. و صحت اطلاعات باید توسط تصویر به بیمه مرکزی ارائه شود. اعزام نماینده اهمیت دارد. در واقع حضور نماینده بینه کمک میکند تا بیمه نامه در کوتاهترین زمان به دست بیمه گذار رسیده و مراحل ثبت به صورت کاملا قانونی انجام شود.

اعزام نماینده برای کدام مناطق انجام می شود؟

اعزام نماینده بیمه ایران به منطقه شما

اعزام نماینده بیمه ایران به منطقه شما

تمامی مناطقی که در نقشه بالا دیده می شوند تحت پوشش نمایندگی بیمه ایران پورفرد می باشند. برای آشنایی بیشتر با نمایندگی پور فرد لینک زیر را کلیک کنید.

نمایندگی بیمه ایران تهران / پورفرد

تلفن مشاوره و درخواست خدمات : 09121063949

  

 

[yasr_visitor_votes size=”large”]

 

  

 

 

 

 

 

 

 

     

    نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


    تماس با ما:

    021-88177155 خط ویژه

    09121063949 مشاوره فوری